Турция - Супер Лига (2026 - 2027)
неделя, 18 октомври, 2026
13:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.35 |
3.30 |
2.65 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.33 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.40 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Истанбул, а гостите от Самсун.
Разстоянието между двата града е 618.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Реджеп Таип Ердоган,
който има капацитет от
14 234 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Реджеп Таип Ердоган.
Мачът ще се играе в 13:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Касъмпаша - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.10.2026 |
Супер Лига |
Галатасарай |
3 - 1 |
Касъмпаша |
1.24 |
5.68 |
9.83 |
| 18.09.2026 |
Супер Лига |
Касъмпаша |
0 - 0 |
Коняспор |
2.39 |
3.22 |
2.83 |
| 13.09.2026 |
Супер Лига |
Генчлербирлиги |
1 - 2 |
Касъмпаша |
2.26 |
3.19 |
3.07 |
| 06.09.2026 |
Супер Лига |
Касъмпаша |
2 - 2 |
Амед СФК |
2.45 |
3.14 |
2.82 |
| 30.08.2026 |
Супер Лига |
Истанбул Башакшехир |
1 - 1 |
Касъмпаша |
1.63 |
3.87 |
4.81 |
| 22.08.2026 |
Супер Лига |
Чорум |
0 - 1 |
Касъмпаша |
2.10 |
3.37 |
3.24 |
| 15.08.2026 |
Супер Лига |
Касъмпаша |
1 - 1 |
Трабзонспор |
3.80 |
3.59 |
1.85 |
| 01.08.2026 |
Приятелски срещи |
Касъмпаша |
1 - 1 |
Хъл Сити |
2.88 |
3.14 |
2.26 |
| 24.07.2026 |
Приятелски срещи |
Касъмпаша |
3 - 0 |
Генчлербирлиги |
- |
- |
- |
| 17.05.2026 |
Супер Лига |
Касъмпаша |
1 - 0 |
Галатасарай |
2.93 |
3.40 |
2.24 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 4 равенства
в последните 6 домакинства.
Самсунспор - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Супер Лига |
Самсунспор |
0 - 3 |
Трабзонспор |
3.54 |
3.60 |
1.93 |
| 20.09.2026 |
Супер Лига |
Ерзурумспор |
1 - 0 |
Самсунспор |
2.59 |
3.19 |
2.61 |
| 12.09.2026 |
Супер Лига |
Самсунспор |
1 - 5 |
Чорум |
2.13 |
3.41 |
3.32 |
| 06.09.2026 |
Супер Лига |
Коджаелиспор |
1 - 0 |
Самсунспор |
2.26 |
3.05 |
3.21 |
| 30.08.2026 |
Супер Лига |
Самсунспор |
0 - 2 |
Фенербахче |
5.10 |
4.05 |
1.57 |
| 22.08.2026 |
Супер Лига |
Ризеспор |
0 - 2 |
Самсунспор |
2.07 |
3.34 |
3.36 |
| 17.08.2026 |
Супер Лига |
Самсунспор |
3 - 3 |
Гьозтепе |
2.17 |
3.27 |
3.18 |
| 01.08.2026 |
Приятелски срещи |
Вестерло |
1 - 2 |
Самсунспор |
- |
- |
- |
| 29.07.2026 |
Приятелски срещи |
АЕК Атина |
1 - 2 |
Самсунспор |
1.78 |
3.69 |
3.61 |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
РААЛ Лувиер |
0 - 0 |
Самсунспор |
3.15 |
3.50 |
1.98 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.01.2026 |
Супер Лига |
Касъмпаша |
0 - 1 |
Самсунспор |
2.98 |
3.11 |
2.36 |
| 17.09.2025 |
Супер Лига |
Самсунспор |
0 - 0 |
Касъмпаша |
1.88 |
3.49 |
3.89 |
| 29.03.2025 |
Супер Лига |
Самсунспор |
0 - 2 |
Касъмпаша |
1.95 |
3.47 |
3.63 |
| 26.10.2024 |
Супер Лига |
Касъмпаша |
1 - 4 |
Самсунспор |
2.28 |
3.25 |
2.95 |
| 27.04.2024 |
Супер Лига |
Касъмпаша |
1 - 0 |
Самсунспор |
2.19 |
3.36 |
3.08 |
| 09.12.2023 |
Супер Лига |
Самсунспор |
4 - 2 |
Касъмпаша |
1.87 |
3.64 |
3.73 |
| 19.04.2009 |
Първа Лига |
Касъмпаша |
2 - 1 |
Самсунспор |
1.56 |
3.57 |
5.32 |
| 29.11.2008 |
Първа Лига |
Самсунспор |
2 - 1 |
Касъмпаша |
2.67 |
3.19 |
2.36 |
| 18.02.2007 |
Първа Лига |
Касъмпаша |
0 - 1 |
Самсунспор |
2.11 |
3.22 |
2.95 |
| 10.09.2006 |
Първа Лига |
Самсунспор |
0 - 1 |
Касъмпаша |
1.74 |
3.39 |
4.01 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 5 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Касъмпаша имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 3 победи
и нямат равен мач.
Супер Лига класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Галатасарай |
7 |
5 |
1 |
1 |
16 |
11 |
+5 |
16 |
| 2 |
Бешикташ |
7 |
5 |
0 |
2 |
16 |
8 |
+8 |
15 |
| 3 |
Амед СФК |
7 |
4 |
2 |
1 |
17 |
9 |
+8 |
14 |
| 4 |
Фенербахче |
7 |
4 |
1 |
2 |
19 |
6 |
+13 |
13 |
| 5 |
Трабзонспор |
7 |
4 |
1 |
2 |
16 |
5 |
+11 |
13 |
| 6 |
Аланияспор |
7 |
3 |
3 |
1 |
8 |
6 |
+2 |
12 |
| 6 |
Коджаелиспор |
7 |
4 |
0 |
3 |
8 |
6 |
+2 |
12 |
| 8 |
Чорум |
7 |
3 |
1 |
3 |
16 |
12 |
+4 |
10 |
| 9 |
Касъмпаша |
7 |
2 |
4 |
1 |
8 |
8 |
0 |
10 |
| 10 |
Ризеспор |
7 |
3 |
1 |
3 |
7 |
9 |
-2 |
10 |
| 11 |
Истанбул Башакшехир |
7 |
2 |
2 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
8 |
| 12 |
Газиантеп ФК |
7 |
2 |
2 |
3 |
7 |
10 |
-3 |
8 |
| 13 |
Генчлербирлиги |
7 |
2 |
2 |
3 |
7 |
15 |
-8 |
8 |
| 14 |
Ерзурумспор |
7 |
2 |
2 |
3 |
3 |
11 |
-8 |
8 |
| 15 |
Гьозтепе |
7 |
1 |
3 |
3 |
15 |
15 |
0 |
6 |
| 16 |
Коняспор |
7 |
1 |
2 |
4 |
4 |
8 |
-4 |
5 |
| 17 |
Самсунспор |
7 |
1 |
1 |
5 |
6 |
15 |
-9 |
4 |
| 18 |
Еюпспор |
7 |
1 |
0 |
6 |
2 |
20 |
-18 |
3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Касъмпаша |
|
| Самсунспор |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Касъмпаша |
Касъмпаша |
|
Самсунспор |
Самсунспор |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Галатасарай |
|
3 - 1 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Бешикташ |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Амед СФК |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
| 4 |
Фенербахче |
|
|
|
|
0 - 2 |
|
|
| 5 |
Трабзонспор |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
0 - 3 |
|
|
| 6 |
Аланияспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Коджаелиспор |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 8 |
Чорум |
|
0 - 1 |
|
|
1 - 5 |
|
|
| 9 |
Касъмпаша |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 10 |
Ризеспор |
|
|
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 11 |
Истанбул Башакшехир |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 12 |
Газиантеп ФК |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Генчлербирлиги |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
|
| 14 |
Ерзурумспор |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 15 |
Гьозтепе |
|
|
|
|
3 - 3 |
|
|
| 16 |
Коняспор |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
| 17 |
Самсунспор |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 18 |
Еюпспор |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Касъмпаша |
Самсунспор |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
4 |
1 |
| Загуби |
1 |
5 |
| Вкарани Голове |
8 |
6 |
| Получени Голове |
8 |
15 |
| Средно Вкарани |
1.14 |
0.86 |
| Средно Получени |
1.14 |
2.14 |
| Мачове Вкарал |
86% |
43% |
| Мачове Получил |
71% |
86% |
| Гол/Гол |
71% |
29% |
| Над 1.5 |
71% |
71% |
| Над 2.5 |
43% |
43% |
| Над 3.5 |
29% |
29% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
3 |
0 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
3 |
2 |
| Получени Голове |
3 |
2 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
0.67 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.67 |
| Мачове Вкарал |
67% |
33% |
| Мачове Получил |
67% |
67% |
| Гол/Гол |
67% |
0% |
| Над 1.5 |
67% |
33% |
| Над 2.5 |
33% |
0% |
| Над 3.5 |
33% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.35 |
3.30 |
2.65 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.33 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.40 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака