Приятелски Срещи - Клубни
21:00
Касереньо
(Испания)
Гуадалахара
(Испания)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.89 | 3.25 | 3.62 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.27 | 1.78 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.28 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.77 | 1.92 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.28 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.78 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.08.2026 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Касерес, а гостите от Гуадалахара. Разстоянието между двата града е 301.6 км.
Отговорна Игра
Касереньо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.07.2026 | Приятелски срещи | Вияновенсе | 0 - 2 | Касереньо | 5.25 | 4.30 | 1.46 |
| 24.07.2026 | Приятелски срещи | Касереньо | 1 - 1 | Реал Хаен | 2.31 | 3.00 | 2.87 |
| 23.05.2026 | Примера РФЕФ 1 | Касереньо | 1 - 2 | Талавера де ла Рейна | 4.07 | 3.27 | 1.77 |
| 17.05.2026 | Примера РФЕФ 1 | Самора | 1 - 2 | Касереньо | 2.44 | 3.07 | 2.63 |
| 09.05.2026 | Примера РФЕФ 1 | Касереньо | 4 - 1 | Реал Мадрид Кастиля | 2.73 | 3.16 | 2.36 |
| 03.05.2026 | Примера РФЕФ 1 | Арентейро | 0 - 4 | Касереньо | 2.61 | 3.24 | 2.40 |
| 24.04.2026 | Примера РФЕФ 1 | Касереньо | 1 - 1 | Гуадалахара | 2.29 | 3.12 | 2.85 |
| 17.04.2026 | Примера РФЕФ 1 | Селта Фортуна | 3 - 0 | Касереньо | 1.64 | 3.61 | 4.59 |
| 10.04.2026 | Примера РФЕФ 1 | Касереньо | 1 - 0 | Билбао Атлетик | 2.70 | 2.98 | 2.48 |
| 04.04.2026 | Примера РФЕФ 1 | Тенерифе | 1 - 1 | Касереньо | 1.34 | 4.16 | 8.55 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Гуадалахара - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | Примера РФЕФ 1 | Гуадалахара | 2 - 2 | Реал Мадрид Кастиля | 4.01 | 3.68 | 1.69 |
| 17.05.2026 | Примера РФЕФ 1 | Билбао Атлетик | 2 - 1 | Гуадалахара | 2.56 | 3.02 | 2.55 |
| 09.05.2026 | Примера РФЕФ 1 | Гуадалахара | 2 - 0 | Арентейро | 1.42 | 4.03 | 6.41 |
| 02.05.2026 | Примера РФЕФ 1 | Реал Авилес | 2 - 2 | Гуадалахара | 1.98 | 3.24 | 3.38 |
| 24.04.2026 | Примера РФЕФ 1 | Касереньо | 1 - 1 | Гуадалахара | 2.29 | 3.12 | 2.85 |
| 19.04.2026 | Примера РФЕФ 1 | Гуадалахара | 1 - 4 | Понтеведра | 2.17 | 3.00 | 3.21 |
| 12.04.2026 | Примера РФЕФ 1 | Уни. Саламанка | 1 - 0 | Гуадалахара | 1.96 | 3.23 | 3.48 |
| 03.04.2026 | Примера РФЕФ 1 | Гуадалахара | 1 - 0 | Расинг Ферол | 2.75 | 2.95 | 2.47 |
| 29.03.2026 | Примера РФЕФ 1 | Осасуна Б | 4 - 3 | Гуадалахара | 2.37 | 2.92 | 2.86 |
| 22.03.2026 | Примера РФЕФ 1 | Гуадалахара | 1 - 1 | Талавера де ла Рейна | 2.05 | 3.19 | 3.26 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.04.2026 | Примера РФЕФ 1 | Касереньо | 1 - 1 | Гуадалахара | 2.29 | 3.12 | 2.85 |
| 10.01.2026 | Примера РФЕФ 1 | Гуадалахара | 1 - 1 | Касереньо | 1.99 | 3.09 | 3.56 |
| 28.10.2025 | Купа на Краля | Гуадалахара | 2 - 1 | Касереньо | 2.14 | 3.05 | 3.40 |
| 27.04.2014 | Сегунда Б гр. 4 | Касереньо | 1 - 2 | Гуадалахара | 4.03 | 3.24 | 1.78 |
| 08.12.2013 | Сегунда Б гр. 4 | Гуадалахара | 4 - 0 | Касереньо | 1.85 | 3.15 | 3.75 |
В последните 5 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Касереньо имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.89 | 3.25 | 3.62 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.27 | 1.78 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.28 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.77 | 1.92 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.28 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.78 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.08.2026 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра