Япония - Джей1 Лига (2017)
09:00
Кашима Антлърс
Джубило Ивата
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 4.50 | 7.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.20 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 4.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2017 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кашима, а гостите от Ивата. Разстоянието между двата града е 289.9 км. Мачът ще се играе на стадион Кашима Сокър, който има капацитет от 40 728 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Кашима Сокър. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Кашима Антлърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.04.2017 | Джей1 Лига | Вегалта Сендай | 1 - 4 | Кашима Антлърс | 4.59 | 3.49 | 1.71 |
| 12.04.2017 | ШЛ Азия | Бризбейн Роар | 2 - 1 | Кашима Антлърс | 4.55 | 3.72 | 1.65 |
| 08.04.2017 | Джей1 Лига | Кашима Антлърс | 0 - 1 | Серезо Осака | 1.57 | 3.69 | 5.53 |
| 01.04.2017 | Джей1 Лига | Омия Ардижа | 0 - 1 | Кашима Антлърс | 4.48 | 3.48 | 1.73 |
| 18.03.2017 | Джей1 Лига | Шимизу Ес-Пулс | 2 - 3 | Кашима Антлърс | 3.78 | 3.33 | 1.91 |
| 14.03.2017 | ШЛ Азия | Кашима Антлърс | 3 - 0 | Бризбейн Роар | 1.31 | 4.78 | 8.21 |
| 10.03.2017 | Джей1 Лига | Кашима Антлърс | 1 - 0 | Йокохама Ф-Маринос | 1.89 | 3.33 | 3.82 |
| 04.03.2017 | Джей1 Лига | Вентфорет Кофу | 0 - 1 | Кашима Антлърс | 6.09 | 3.72 | 1.52 |
| 28.02.2017 | ШЛ Азия | Муангтонг Юнайтед | 2 - 1 | Кашима Антлърс | 4.51 | 3.55 | 1.69 |
| 25.02.2017 | Джей1 Лига | Кашима Антлърс | 0 - 1 | Токио | 1.83 | 3.41 | 3.99 |
Общо 6 победи и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Джубило Ивата - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.04.2017 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 2 - 1 | Саган Тошу | 2.90 | 3.08 | 2.39 |
| 12.04.2017 | Купа на Лигата | Вегалта Сендай | 2 - 0 | Джубило Ивата | 2.28 | 3.00 | 3.07 |
| 08.04.2017 | Джей1 Лига | Йокохама Ф-Маринос | 2 - 1 | Джубило Ивата | 1.64 | 3.67 | 4.87 |
| 01.04.2017 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 3 - 1 | Шимизу Ес-Пулс | 3.10 | 3.19 | 2.22 |
| 18.03.2017 | Джей1 Лига | Висел Кобе | 1 - 0 | Джубило Ивата | 1.77 | 3.49 | 4.17 |
| 15.03.2017 | Купа на Лигата | Джубило Ивата | 0 - 2 | Консадол Сапоро | 2.41 | 3.00 | 2.82 |
| 11.03.2017 | Джей1 Лига | Омия Ардижа | 1 - 2 | Джубило Ивата | 2.01 | 3.16 | 3.62 |
| 04.03.2017 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 0 - 1 | Вегалта Сендай | 2.42 | 3.14 | 2.80 |
| 25.02.2017 | Джей1 Лига | Серезо Осака | 0 - 0 | Джубило Ивата | 1.97 | 3.28 | 3.64 |
| 08.02.2017 | Япония | Гираванц Китакюшу | 0 - 1 | Джубило Ивата | 5.30 | 3.87 | 1.53 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.2016 | Джей1 Лига | Кашима Антлърс | 3 - 0 | Джубило Ивата | 1.41 | 4.37 | 6.43 |
| 25.05.2016 | Купа на Лигата | Кашима Антлърс | 1 - 1 | Джубило Ивата | 1.67 | 3.75 | 4.25 |
| 08.05.2016 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 1 - 1 | Кашима Антлърс | 5.01 | 3.79 | 1.58 |
| 21.09.2013 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 2 - 3 | Кашима Антлърс | 2.63 | 3.17 | 2.49 |
| 17.07.2013 | Джей1 Лига | Кашима Антлърс | 1 - 1 | Джубило Ивата | 1.81 | 3.51 | 3.80 |
| 15.12.2012 | Купа на Имп. | Кашима Антлърс | 3 - 1 | Джубило Ивата | 1.86 | 3.44 | 3.63 |
| 11.08.2012 | Джей1 Лига | Кашима Антлърс | 2 - 1 | Джубило Ивата | 1.95 | 3.34 | 3.53 |
| 12.05.2012 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 3 - 0 | Кашима Антлърс | 2.57 | 3.27 | 2.52 |
| 15.10.2011 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 1 - 2 | Кашима Антлърс | 2.72 | 3.29 | 2.38 |
| 18.06.2011 | Джей1 Лига | Кашима Антлърс | 2 - 0 | Джубило Ивата | 1.77 | 3.46 | 4.03 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Кашима Антлърс имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Джей1 Лига класиране към 22.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Урава Ред Даймъндс | 7 | +14 | 16 |
| 2 | Гамба Осака | 8 | +11 | 15 |
| 3 | Кашима Антлърс | 7 | +5 | 15 |
| 4 | Висел Кобе | 7 | +4 | 15 |
| 5 | Йокохама Ф-Маринос | 7 | +3 | 13 |
| 6 | Кавазаки Фронтале | 8 | +2 | 13 |
| 7 | Серезо Осака | 7 | +2 | 12 |
| 8 | Шимизу Ес-Пулс | 8 | +1 | 11 |
| 9 | Токио | 7 | +1 | 10 |
| 10 | Джубило Ивата | 7 | +1 | 10 |
| 11 | Кашива Рейсол | 7 | -1 | 9 |
| 12 | Вегалта Сендай | 7 | -11 | 9 |
| 13 | Саган Тошу | 7 | 0 | 8 |
| 14 | Вентфорет Кофу | 7 | -3 | 8 |
| 15 | Консадол Сапоро | 7 | -4 | 8 |
| 16 | Албирекс Ниигата | 7 | -5 | 5 |
| 17 | Санфрече Хирошима | 7 | -5 | 4 |
| 18 | Омия Ардижа | 8 | -15 | 1 |
Хронология в първенството
| Кашима Антлърс | |
| Джубило Ивата | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Кашима Антлърс | Кашима Антлърс | Джубило Ивата | Джубило Ивата | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Урава Ред Даймъндс | |||||||
| 2 | Гамба Осака | |||||||
| 3 | Кашима Антлърс | - | - | - | ||||
| 4 | Висел Кобе | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 5 | Йокохама Ф-Маринос | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 6 | Кавазаки Фронтале | |||||||
| 7 | Серезо Осака | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 8 | Шимизу Ес-Пулс | 2 - 3 | 3 - 1 | |||||
| 9 | Токио | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 10 | Джубило Ивата | - | - | - | ||||
| 11 | Кашива Рейсол | |||||||
| 12 | Вегалта Сендай | 1 - 4 | 0 - 1 | |||||
| 13 | Саган Тошу | 2 - 1 | ||||||
| 14 | Вентфорет Кофу | 0 - 1 | ||||||
| 15 | Консадол Сапоро | |||||||
| 16 | Албирекс Ниигата | |||||||
| 17 | Санфрече Хирошима | |||||||
| 18 | Омия Ардижа | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
Класиране в шампионата
| Кашима Антлърс | Джубило Ивата | |
| Позиция | 3 | 10 |
| Точки | 15 | 10 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 10 |
| Точки | 3 | 4 |
Форма в шампионата
| Кашима Антлърс | Джубило Ивата | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
0 2 |
3
1 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 2 |
1
1 2 |
Голове в шампионата
| Кашима Антлърс | Джубило Ивата | |
|
Вкарани
Получени |
10
5 |
8
7 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
1
2 |
3
4 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 4.50 | 7.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.20 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 4.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2017 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!
