Япония - Купа на Императора (2016)
06:00
Кашима Антлърс
Санфрече Хирошима
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.40 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.33 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.12.2016 04:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кашима, а гостите от Хирошима. Разстоянието между двата града е 763.8 км. Мачът ще се играе на стадион Кашима Сокър, който има капацитет от 40 728 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Кашима Сокър. Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Отговорна Игра
Кашима Антлърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.12.2016 | Св. клубно първ. | Реал Мадрид | 2 - 2 | Кашима Антлърс | 1.13 | 7.53 | 18.86 |
| 14.12.2016 | Св. клубно първ. | Атлетико Насионал | 0 - 3 | Кашима Антлърс | 1.70 | 3.61 | 4.78 |
| 11.12.2016 | Св. клубно първ. | Мамелоди Съндаунс | 0 - 2 | Кашима Антлърс | 4.33 | 3.52 | 1.82 |
| 08.12.2016 | Св. клубно първ. | Кашима Антлърс | 2 - 1 | Окланд Сити | 1.42 | 4.25 | 7.38 |
| 03.12.2016 | Д1Л ШТ Плейоф | Урава Ред Даймъндс | 1 - 2 | Кашима Антлърс | 1.95 | 3.41 | 3.58 |
| 29.11.2016 | Д1Л ШТ Плейоф | Кашима Антлърс | 0 - 1 | Урава Ред Даймъндс | 2.96 | 3.23 | 2.27 |
| 23.11.2016 | Д1Л ШТ Плейоф | Кавазаки Фронтале | 0 - 1 | Кашима Антлърс | 2.51 | 3.29 | 2.59 |
| 12.11.2016 | Купа на Имп. | Кашима Антлърс | 2 - 1 | Висел Кобе | 2.04 | 3.29 | 3.24 |
| 03.11.2016 | Джей1 Лига | Кашима Антлърс | 0 - 1 | Висел Кобе | 1.77 | 3.71 | 3.91 |
| 29.10.2016 | Джей1 Лига | Кашима Антлърс | 0 - 1 | Кавазаки Фронтале | 2.50 | 3.33 | 2.55 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Санфрече Хирошима - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.11.2016 | Купа на Имп. | Саган Тошу | 0 - 3 | Санфрече Хирошима | 2.78 | 3.18 | 2.33 |
| 03.11.2016 | Джей1 Лига | Албирекс Ниигата | 0 - 1 | Санфрече Хирошима | 2.66 | 3.34 | 2.43 |
| 29.10.2016 | Джей1 Лига | Санфрече Хирошима | 4 - 1 | Ависпа Фукуока | 1.32 | 4.69 | 8.17 |
| 22.10.2016 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 2 - 0 | Санфрече Хирошима | 1.94 | 3.63 | 3.37 |
| 01.10.2016 | Джей1 Лига | Санфрече Хирошима | 0 - 1 | Токио | 1.79 | 3.57 | 3.88 |
| 25.09.2016 | Джей1 Лига | Урава Ред Даймъндс | 3 - 0 | Санфрече Хирошима | 1.82 | 3.52 | 3.83 |
| 17.09.2016 | Джей1 Лига | Саган Тошу | 2 - 3 | Санфрече Хирошима | 2.66 | 3.14 | 2.50 |
| 10.09.2016 | Джей1 Лига | Санфрече Хирошима | 0 - 1 | Омия Ардижа | 1.74 | 3.58 | 4.20 |
| 04.09.2016 | Купа на Лигата | Гамба Осака | 6 - 3 | Санфрече Хирошима | 2.72 | 3.24 | 2.37 |
| 31.08.2016 | Купа на Лигата | Санфрече Хирошима | 1 - 1 | Гамба Осака | 1.92 | 3.44 | 3.52 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.07.2016 | Джей1 Лига | Санфрече Хирошима | 2 - 4 | Кашима Антлърс | 2.59 | 3.32 | 2.45 |
| 10.04.2016 | Джей1 Лига | Кашима Антлърс | 4 - 1 | Санфрече Хирошима | 1.94 | 3.40 | 3.50 |
| 12.08.2015 | Джей1 Лига | Санфрече Хирошима | 0 - 1 | Кашима Антлърс | 2.16 | 3.42 | 2.93 |
| 16.05.2015 | Джей1 Лига | Кашима Антлърс | 2 - 2 | Санфрече Хирошима | 2.07 | 3.29 | 3.22 |
| 02.08.2014 | Джей1 Лига | Кашима Антлърс | 5 - 1 | Санфрече Хирошима | 2.10 | 3.31 | 3.13 |
| 26.04.2014 | Джей1 Лига | Санфрече Хирошима | 0 - 3 | Кашима Антлърс | 2.10 | 3.30 | 3.14 |
| 07.12.2013 | Джей1 Лига | Кашима Антлърс | 0 - 2 | Санфрече Хирошима | 2.37 | 3.25 | 2.73 |
| 16.11.2013 | Купа на Имп. | Кашима Антлърс | 1 - 3 | Санфрече Хирошима | 2.38 | 3.18 | 2.65 |
| 17.03.2013 | Джей1 Лига | Санфрече Хирошима | 0 - 0 | Кашима Антлърс | 2.34 | 3.20 | 2.81 |
| 28.07.2012 | Джей1 Лига | Кашима Антлърс | 2 - 2 | Санфрече Хирошима | 2.39 | 3.21 | 2.76 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Кашима Антлърс имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Джей1 Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Урава Ред Даймъндс | 17 | +23 | 41 |
| 2 | Висел Кобе | 17 | +15 | 35 |
| 3 | Кавазаки Фронтале | 17 | +11 | 34 |
| 4 | Гамба Осака | 17 | +9 | 34 |
| 5 | Кашива Рейсол | 17 | +9 | 30 |
| 6 | Омия Ардижа | 17 | +6 | 30 |
| 7 | Йокохама Ф-Маринос | 17 | +13 | 29 |
| 8 | Саган Тошу | 17 | +4 | 29 |
| 9 | Токио | 17 | +2 | 29 |
| 10 | Санфрече Хирошима | 17 | +4 | 26 |
| 11 | Кашима Антлърс | 17 | 0 | 20 |
| 12 | Вегалта Сендай | 17 | -4 | 20 |
| 13 | Вентфорет Кофу | 17 | -13 | 16 |
| 14 | Джубило Ивата | 17 | -11 | 13 |
| 15 | Нагоя Грампус | 17 | -15 | 13 |
| 16 | Албирекс Ниигата | 17 | -10 | 12 |
| 17 | Шонан Белмар | 17 | -17 | 11 |
| 18 | Ависпа Фукуока | 17 | -26 | 8 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.40 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.33 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.12.2016 04:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра