Япония - Джей1 Лига (2026 - 2027)
събота, 17 октомври, 2026
09:00
Кашима Антлърс
В-Варен Нагазаки
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.45 |
4.10 |
5.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.22 |
2.63 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.18 |
4.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кашима, а гостите от Нагазаки.
Разстоянието между двата града е 1 049.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Кашима Сокър,
който има капацитет от
40 728 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Кашима Сокър.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Кашима Антлърс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.10.2026 |
ШЛ Азия |
Конг Ан Ханой |
0 - 1 |
Кашима Антлърс |
6.48 |
4.68 |
1.39 |
| 09.10.2026 |
Джей1 Лига |
Кашима Антлърс |
2 - 0 |
Гамба Осака |
1.76 |
3.79 |
3.96 |
| 23.09.2026 |
Купа на Имп. |
Кашима Антлърс |
3 - 1 |
Вентфорет Кофу |
1.26 |
5.03 |
9.26 |
| 19.09.2026 |
Джей1 Лига |
Кавазаки Фронтале |
3 - 3 |
Кашима Антлърс |
2.58 |
3.54 |
2.43 |
| 15.09.2026 |
ШЛ Азия |
Кашима Антлърс |
7 - 1 |
Нюкасъл Юнайтед Джетс |
1.28 |
5.53 |
8.57 |
| 11.09.2026 |
Джей1 Лига |
Висел Кобе |
2 - 1 |
Кашима Антлърс |
2.81 |
3.20 |
2.44 |
| 06.09.2026 |
Джей1 Лига |
Кашима Антлърс |
0 - 1 |
Урава Ред Даймъндс |
1.82 |
3.61 |
3.95 |
| 02.09.2026 |
Джей1 Лига |
Мито Холихок |
4 - 2 |
Кашима Антлърс |
3.97 |
3.39 |
1.88 |
| 29.08.2026 |
Джей1 Лига |
Токио Верди |
0 - 2 |
Кашима Антлърс |
4.77 |
3.43 |
1.73 |
| 22.08.2026 |
Джей1 Лига |
Кашима Антлърс |
3 - 2 |
Ависпа Фукуока |
1.73 |
3.36 |
4.96 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
В-Варен Нагазаки - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Джей1 Лига |
Джеф Юнайтед Чиба |
1 - 1 |
В-Варен Нагазаки |
2.66 |
3.31 |
2.49 |
| 07.10.2026 |
Купа на Имп. |
Шимизу Ес-Пулс |
1 - 1 |
В-Варен Нагазаки |
2.11 |
3.20 |
3.14 |
| 29.09.2026 |
Купа на Лигата |
Гайнаре Тотори |
2 - 0 |
В-Варен Нагазаки |
6.04 |
4.26 |
1.42 |
| 19.09.2026 |
Джей1 Лига |
В-Варен Нагазаки |
1 - 1 |
Серезо Осака |
3.44 |
3.52 |
1.98 |
| 12.09.2026 |
Джей1 Лига |
В-Варен Нагазаки |
2 - 0 |
Нагоя Грампус |
3.13 |
3.55 |
2.08 |
| 09.09.2026 |
Купа на Лигата |
Кочи Юнайтед |
0 - 1 |
В-Варен Нагазаки |
4.99 |
3.92 |
1.54 |
| 06.09.2026 |
Джей1 Лига |
Висел Кобе |
3 - 1 |
В-Варен Нагазаки |
1.63 |
3.67 |
5.17 |
| 02.09.2026 |
Джей1 Лига |
В-Варен Нагазаки |
2 - 2 |
Гамба Осака |
3.38 |
3.47 |
2.02 |
| 29.08.2026 |
Джей1 Лига |
В-Варен Нагазаки |
0 - 3 |
Токио |
4.99 |
3.78 |
1.63 |
| 26.08.2026 |
Купа на Имп. |
В-Варен Нагазаки |
3 - 2 |
Ехиме ФК |
1.24 |
5.58 |
8.82 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.07.2025 |
Купа на Имп. |
Кашима Антлърс |
2 - 1 |
В-Варен Нагазаки |
1.77 |
3.50 |
3.94 |
| 18.08.2021 |
Купа на Имп. |
Кашима Антлърс |
3 - 1 |
В-Варен Нагазаки |
1.63 |
3.75 |
4.72 |
| 21.12.2019 |
Купа на Имп. |
Кашима Антлърс |
3 - 2 |
В-Варен Нагазаки |
1.37 |
4.61 |
7.68 |
| 15.08.2018 |
Джей1 Лига |
В-Варен Нагазаки |
1 - 2 |
Кашима Антлърс |
3.42 |
3.35 |
2.03 |
| 02.05.2018 |
Джей1 Лига |
Кашима Антлърс |
2 - 1 |
В-Варен Нагазаки |
1.50 |
3.94 |
5.79 |
| 02.02.2017 |
Япония |
В-Варен Нагазаки |
0 - 2 |
Кашима Антлърс |
5.36 |
3.81 |
1.50 |
В последните 6 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
нямат победа
и нямат равен мач.
На домашния терен на Кашима Антлърс имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите нямат победа
и нямат равен мач.
Джей1 Лига класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Кашива Рейсол |
9 |
7 |
0 |
2 |
21 |
14 |
+7 |
21 |
| 2 |
Санфрече Хирошима |
9 |
6 |
2 |
1 |
22 |
6 |
+16 |
20 |
| 3 |
Мачида Зелвия |
9 |
6 |
2 |
1 |
22 |
10 |
+12 |
20 |
| 4 |
Токио |
9 |
6 |
2 |
1 |
17 |
8 |
+9 |
20 |
| 5 |
Висел Кобе |
9 |
6 |
1 |
2 |
14 |
9 |
+5 |
19 |
| 6 |
Кашима Антлърс |
9 |
5 |
1 |
3 |
19 |
16 |
+3 |
16 |
| 7 |
Йокохама Ф-Маринос |
9 |
4 |
3 |
2 |
13 |
9 |
+4 |
15 |
| 8 |
Кавазаки Фронтале |
9 |
3 |
4 |
2 |
17 |
14 |
+3 |
13 |
| 9 |
Фагиано Окаяма |
9 |
4 |
1 |
4 |
12 |
12 |
0 |
13 |
| 10 |
Шимизу Ес-Пулс |
9 |
4 |
1 |
4 |
8 |
9 |
-1 |
13 |
| 11 |
Урава Ред Даймъндс |
9 |
4 |
0 |
5 |
16 |
21 |
-5 |
12 |
| 12 |
Серезо Осака |
9 |
3 |
3 |
3 |
7 |
12 |
-5 |
12 |
| 13 |
Мито Холихок |
9 |
2 |
3 |
4 |
12 |
13 |
-1 |
9 |
| 14 |
В-Варен Нагазаки |
9 |
2 |
3 |
4 |
11 |
16 |
-5 |
9 |
| 15 |
Нагоя Грампус |
9 |
3 |
0 |
6 |
9 |
15 |
-6 |
9 |
| 16 |
Киото Санга |
9 |
2 |
2 |
5 |
11 |
16 |
-5 |
8 |
| 17 |
Ависпа Фукуока |
9 |
2 |
1 |
6 |
11 |
13 |
-2 |
7 |
| 18 |
Гамба Осака |
9 |
1 |
3 |
5 |
8 |
16 |
-8 |
6 |
| 19 |
Джеф Юнайтед Чиба |
9 |
1 |
2 |
6 |
8 |
19 |
-11 |
5 |
| 20 |
Токио Верди |
9 |
0 |
4 |
5 |
4 |
14 |
-10 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Кашима Антлърс |
|
| В-Варен Нагазаки |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Кашима Антлърс |
Кашима Антлърс |
|
В-Варен Нагазаки |
В-Варен Нагазаки |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Кашива Рейсол |
|
|
|
|
|
4 - 2 |
4 - 2 |
| 2 |
Санфрече Хирошима |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Мачида Зелвия |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Токио |
|
|
|
|
0 - 3 |
|
|
| 5 |
Висел Кобе |
|
2 - 1 |
|
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 6 |
Кашима Антлърс |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 7 |
Йокохама Ф-Маринос |
|
3 - 4 |
|
|
|
|
|
| 8 |
Кавазаки Фронтале |
|
3 - 3 |
|
|
|
|
|
| 9 |
Фагиано Окаяма |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 10 |
Шимизу Ес-Пулс |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Урава Ред Даймъндс |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
| 12 |
Серезо Осака |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 13 |
Мито Холихок |
|
4 - 2 |
|
|
|
|
|
| 14 |
В-Варен Нагазаки |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 15 |
Нагоя Грампус |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
2 - 0 |
|
|
| 16 |
Киото Санга |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
| 17 |
Ависпа Фукуока |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
|
|
|
| 18 |
Гамба Осака |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
2 - 2 |
|
|
| 19 |
Джеф Юнайтед Чиба |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 20 |
Токио Верди |
|
0 - 2 |
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Кашима Антлърс |
В-Варен Нагазаки |
| Победи |
5 |
2 |
| Равни |
1 |
3 |
| Загуби |
3 |
4 |
| Вкарани Голове |
19 |
11 |
| Получени Голове |
16 |
16 |
| Средно Вкарани |
2.11 |
1.22 |
| Средно Получени |
1.78 |
1.78 |
| Мачове Вкарал |
89% |
78% |
| Мачове Получил |
78% |
89% |
| Гол/Гол |
67% |
67% |
| Над 1.5 |
89% |
89% |
| Над 2.5 |
67% |
56% |
| Над 3.5 |
44% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
0 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
1 |
3 |
| Вкарани Голове |
7 |
4 |
| Получени Голове |
4 |
9 |
| Средно Вкарани |
1.75 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
2.25 |
| Мачове Вкарал |
75% |
75% |
| Мачове Получил |
75% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
75% |
| Над 1.5 |
75% |
75% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
25% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.45 |
4.10 |
5.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.22 |
2.63 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.18 |
4.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака