Япония - Джей1 Лига (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
09:00
Кашива Рейсол
Кавазаки Фронтале
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Кавазаки Фронтале
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.10 |
3.75 |
3.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.25 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.60 |
1.48 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кашива, а гостите от Кавазаки.
Разстоянието между двата града е 43.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Хитачи Кашива,
който има капацитет от
15 900 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Хитачи Кашива.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Кашива Рейсол - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.11.2026 |
ШЛ Азия |
Кашива Рейсол |
2 - 0 |
Теджън Хана Сит. |
1.54 |
4.12 |
5.16 |
| 31.10.2026 |
Джей1 Лига |
Кашива Рейсол |
4 - 0 |
Урава Ред Даймъндс |
2.06 |
3.59 |
3.14 |
| 27.10.2026 |
ШЛ Азия |
Ратчабури |
0 - 0 |
Кашива Рейсол |
7.05 |
5.22 |
1.33 |
| 24.10.2026 |
Джей1 Лига |
Кашима Антлърс |
2 - 3 |
Кашива Рейсол |
2.25 |
3.45 |
2.88 |
| 21.10.2026 |
Джей1 Лига |
Токио |
0 - 0 |
Кашива Рейсол |
2.07 |
3.49 |
3.20 |
| 17.10.2026 |
Джей1 Лига |
Кашива Рейсол |
1 - 3 |
Нагоя Грампус |
1.57 |
4.15 |
4.94 |
| 14.10.2026 |
ШЛ Азия |
Кашива Рейсол |
5 - 1 |
Порт Банкок |
1.16 |
7.04 |
12.31 |
| 09.10.2026 |
Джей1 Лига |
Кашива Рейсол |
4 - 2 |
Висел Кобе |
2.12 |
3.38 |
3.18 |
| 03.10.2026 |
Купа на Лигата |
Кашива Рейсол |
3 - 3 |
Гамба Осака |
1.59 |
3.90 |
4.69 |
| 23.09.2026 |
Купа на Имп. |
Кашива Рейсол |
4 - 0 |
Имабари |
1.14 |
6.78 |
14.12 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 7 домакинства.
Кавазаки Фронтале - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Джей1 Лига |
Йокохама Ф-Маринос |
4 - 2 |
Кавазаки Фронтале |
2.95 |
3.65 |
2.14 |
| 28.10.2026 |
Купа на Лигата |
Саган Тошу |
0 - 2 |
Кавазаки Фронтале |
4.36 |
3.68 |
1.67 |
| 25.10.2026 |
Джей1 Лига |
Кавазаки Фронтале |
2 - 1 |
Фагиано Окаяма |
2.07 |
3.49 |
3.20 |
| 21.10.2026 |
Джей1 Лига |
Кавазаки Фронтале |
2 - 1 |
Висел Кобе |
2.31 |
3.54 |
2.74 |
| 17.10.2026 |
Джей1 Лига |
Серезо Осака |
2 - 4 |
Кавазаки Фронтале |
2.69 |
3.61 |
2.31 |
| 14.10.2026 |
Купа на Лигата |
Джубило Ивата |
0 - 4 |
Кавазаки Фронтале |
4.10 |
3.72 |
1.70 |
| 11.10.2026 |
Джей1 Лига |
Кавазаки Фронтале |
1 - 2 |
Нагоя Грампус |
1.77 |
3.91 |
3.87 |
| 07.10.2026 |
Купа на Имп. |
Кавазаки Фронтале |
2 - 0 |
Тегеваджаро М. |
1.74 |
3.60 |
4.00 |
| 29.09.2026 |
Купа на Лигата |
Роасо Кумамото |
0 - 1 |
Кавазаки Фронтале |
7.49 |
4.95 |
1.30 |
| 19.09.2026 |
Джей1 Лига |
Кавазаки Фронтале |
3 - 3 |
Кашима Антлърс |
2.58 |
3.54 |
2.43 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Джей1 Лига |
Кашива Рейсол |
1 - 0 |
Кавазаки Фронтале |
1.97 |
3.52 |
3.44 |
| 08.02.2026 |
Джей1 Лига |
Кавазаки Фронтале |
5 - 3 |
Кашива Рейсол |
2.78 |
3.43 |
2.30 |
| 12.10.2025 |
Купа на Лигата |
Кашива Рейсол |
4 - 1 |
Кавазаки Фронтале |
2.14 |
3.58 |
2.81 |
| 08.10.2025 |
Купа на Лигата |
Кавазаки Фронтале |
3 - 1 |
Кашива Рейсол |
2.37 |
3.43 |
2.59 |
| 28.09.2025 |
Джей1 Лига |
Кавазаки Фронтале |
4 - 4 |
Кашива Рейсол |
2.55 |
3.44 |
2.53 |
| 22.02.2025 |
Джей1 Лига |
Кашива Рейсол |
1 - 1 |
Кавазаки Фронтале |
2.72 |
3.34 |
2.41 |
| 20.07.2024 |
Джей1 Лига |
Кашива Рейсол |
2 - 3 |
Кавазаки Фронтале |
2.22 |
3.57 |
2.95 |
| 25.05.2024 |
Джей1 Лига |
Кавазаки Фронтале |
1 - 1 |
Кашива Рейсол |
2.20 |
3.36 |
3.01 |
| 09.12.2023 |
Купа на Имп. |
Кавазаки Фронтале |
0 - 0 |
Кашива Рейсол |
1.82 |
3.40 |
4.06 |
| 29.10.2023 |
Джей1 Лига |
Кашива Рейсол |
1 - 1 |
Кавазаки Фронтале |
3.09 |
3.40 |
2.17 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 3 победи
и 5 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Кашива Рейсол имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Джей1 Лига класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Токио |
13 |
9 |
3 |
1 |
31 |
8 |
+23 |
30 |
| 2 |
Санфрече Хирошима |
13 |
9 |
2 |
2 |
32 |
10 |
+22 |
29 |
| 3 |
Мачида Зелвия |
13 |
8 |
4 |
1 |
30 |
10 |
+20 |
28 |
| 4 |
Кашива Рейсол |
13 |
9 |
1 |
3 |
29 |
19 |
+10 |
28 |
| 5 |
Висел Кобе |
13 |
8 |
2 |
3 |
21 |
12 |
+9 |
26 |
| 6 |
Кашима Антлърс |
13 |
7 |
2 |
4 |
29 |
22 |
+7 |
23 |
| 7 |
Кавазаки Фронтале |
13 |
6 |
4 |
3 |
27 |
22 |
+5 |
22 |
| 8 |
Йокохама Ф-Маринос |
13 |
5 |
6 |
2 |
20 |
14 |
+6 |
21 |
| 9 |
Урава Ред Даймъндс |
13 |
7 |
0 |
6 |
21 |
27 |
-6 |
21 |
| 10 |
Фагиано Окаяма |
13 |
5 |
1 |
7 |
15 |
21 |
-6 |
16 |
| 11 |
Нагоя Грампус |
13 |
4 |
2 |
7 |
15 |
21 |
-6 |
14 |
| 12 |
Серезо Осака |
13 |
3 |
5 |
5 |
13 |
23 |
-10 |
14 |
| 13 |
Шимизу Ес-Пулс |
13 |
4 |
2 |
7 |
10 |
22 |
-12 |
14 |
| 14 |
Киото Санга |
13 |
3 |
4 |
6 |
17 |
23 |
-6 |
13 |
| 15 |
В-Варен Нагазаки |
13 |
3 |
3 |
7 |
16 |
21 |
-5 |
12 |
| 16 |
Гамба Осака |
13 |
2 |
6 |
5 |
14 |
21 |
-7 |
12 |
| 17 |
Токио Верди |
13 |
2 |
5 |
6 |
11 |
22 |
-11 |
11 |
| 18 |
Джеф Юнайтед Чиба |
13 |
2 |
4 |
7 |
15 |
24 |
-9 |
10 |
| 19 |
Мито Холихок |
13 |
2 |
3 |
8 |
12 |
25 |
-13 |
9 |
| 20 |
Ависпа Фукуока |
13 |
2 |
1 |
10 |
13 |
24 |
-11 |
7 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Кашива Рейсол |
|
| Кавазаки Фронтале |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Кашива Рейсол |
Кашива Рейсол |
|
Кавазаки Фронтале |
Кавазаки Фронтале |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Токио |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Санфрече Хирошима |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 3 |
Мачида Зелвия |
|
2 - 4 |
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 4 |
Кашива Рейсол |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 5 |
Висел Кобе |
4 - 2 |
|
4 - 2 |
|
2 - 1 |
|
|
| 6 |
Кашима Антлърс |
|
2 - 3 |
|
|
3 - 3 |
|
|
| 7 |
Кавазаки Фронтале |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 8 |
Йокохама Ф-Маринос |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
4 - 2 |
4 - 2 |
| 9 |
Урава Ред Даймъндс |
4 - 0 |
|
4 - 0 |
|
|
|
|
| 10 |
Фагиано Окаяма |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
| 11 |
Нагоя Грампус |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
1 - 2 |
|
|
| 12 |
Серезо Осака |
|
2 - 0 |
|
|
|
2 - 4 |
2 - 4 |
| 13 |
Шимизу Ес-Пулс |
|
0 - 1 |
|
|
3 - 1 |
|
|
| 14 |
Киото Санга |
|
2 - 3 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 15 |
В-Варен Нагазаки |
4 - 2 |
|
4 - 2 |
|
|
|
|
| 16 |
Гамба Осака |
|
|
|
|
|
|
|
| 17 |
Токио Верди |
|
1 - 3 |
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 18 |
Джеф Юнайтед Чиба |
|
|
|
|
4 - 2 |
|
|
| 19 |
Мито Холихок |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 20 |
Ависпа Фукуока |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Кашива Рейсол |
Кавазаки Фронтале |
| Победи |
9 |
6 |
| Равни |
1 |
4 |
| Загуби |
3 |
3 |
| Вкарани Голове |
29 |
27 |
| Получени Голове |
19 |
22 |
| Средно Вкарани |
2.23 |
2.08 |
| Средно Получени |
1.46 |
1.69 |
| Мачове Вкарал |
77% |
100% |
| Мачове Получил |
77% |
92% |
| Гол/Гол |
62% |
92% |
| Над 1.5 |
85% |
92% |
| Над 2.5 |
69% |
77% |
| Над 3.5 |
62% |
46% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
2 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
2 |
2 |
| Вкарани Голове |
15 |
10 |
| Получени Голове |
10 |
10 |
| Средно Вкарани |
2.50 |
1.67 |
| Средно Получени |
1.67 |
1.67 |
| Мачове Вкарал |
83% |
100% |
| Мачове Получил |
83% |
83% |
| Гол/Гол |
67% |
83% |
| Над 1.5 |
100% |
83% |
| Над 2.5 |
83% |
50% |
| Над 3.5 |
67% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.10 |
3.75 |
3.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.25 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.60 |
1.48 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Кавазаки Фронтале
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака