Япония - Купа на Лигата (2017)
сряда, 15 март, 2017
12:00
Кашива Рейсол
Шимизу Ес-Пулс
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.05 |
3.40 |
3.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.33 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.03.2017 08:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кашива, а гостите от Шидзуока.
Разстоянието между двата града е 173.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Хитачи Кашива,
който има капацитет от
15 900 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Хитачи Кашива.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Кашива Рейсол - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.03.2017 |
Джей1 Лига |
Кавазаки Фронтале |
2 - 1 |
Кашива Рейсол |
2.18 |
3.39 |
2.99 |
| 05.03.2017 |
Джей1 Лига |
Кашива Рейсол |
1 - 3 |
Гамба Осака |
2.18 |
3.29 |
3.09 |
| 25.02.2017 |
Джей1 Лига |
Саган Тошу |
1 - 3 |
Кашива Рейсол |
2.56 |
3.07 |
2.69 |
| 12.11.2016 |
Купа на Имп. |
Кашива Рейсол |
1 - 3 |
Шонан Белмар |
1.73 |
3.58 |
4.09 |
| 03.11.2016 |
Джей1 Лига |
Ависпа Фукуока |
0 - 4 |
Кашива Рейсол |
4.72 |
3.80 |
1.63 |
| 29.10.2016 |
Джей1 Лига |
Кашива Рейсол |
1 - 2 |
Омия Ардижа |
2.11 |
3.35 |
3.16 |
| 22.10.2016 |
Джей1 Лига |
Кашива Рейсол |
2 - 3 |
Саган Тошу |
1.94 |
3.35 |
3.62 |
| 01.10.2016 |
Джей1 Лига |
Шонан Белмар |
0 - 0 |
Кашива Рейсол |
3.53 |
3.40 |
1.93 |
| 25.09.2016 |
Джей1 Лига |
Кашива Рейсол |
1 - 0 |
Вентфорет Кофу |
1.52 |
3.77 |
5.78 |
| 22.09.2016 |
Купа на Имп. |
Кашива Рейсол |
0 - 0 |
Ехиме ФК |
1.48 |
3.94 |
5.93 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби
в последните 6 домакинства.
Шимизу Ес-Пулс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.03.2017 |
Джей1 Лига |
Албирекс Ниигата |
0 - 2 |
Шимизу Ес-Пулс |
2.37 |
3.06 |
2.92 |
| 04.03.2017 |
Джей1 Лига |
Санфрече Хирошима |
0 - 1 |
Шимизу Ес-Пулс |
1.58 |
3.85 |
4.98 |
| 25.02.2017 |
Джей1 Лига |
Шимизу Ес-Пулс |
0 - 1 |
Висел Кобе |
2.68 |
3.31 |
2.43 |
| 20.11.2016 |
Джей2 Лига |
Токушима Вортис |
1 - 2 |
Шимизу Ес-Пулс |
5.60 |
3.80 |
1.54 |
| 12.11.2016 |
Джей2 Лига |
Шимизу Ес-Пулс |
2 - 1 |
Фагиано Окаяма |
1.49 |
3.87 |
6.04 |
| 09.11.2016 |
Купа на Имп. |
Гамба Осака |
0 - 0 |
Шимизу Ес-Пулс |
1.69 |
3.63 |
4.32 |
| 06.11.2016 |
Джей2 Лига |
Каматамаре Сануки |
1 - 2 |
Шимизу Ес-Пулс |
6.92 |
4.45 |
1.37 |
| 03.11.2016 |
Джей2 Лига |
Шимизу Ес-Пулс |
4 - 1 |
Киото Санга |
1.57 |
3.60 |
5.62 |
| 29.10.2016 |
Джей2 Лига |
Теспа Гунма |
0 - 4 |
Шимизу Ес-Пулс |
5.26 |
3.73 |
1.57 |
| 23.10.2016 |
Джей2 Лига |
Шимизу Ес-Пулс |
2 - 0 |
Гираванц Китакюшу |
1.30 |
4.74 |
9.12 |
Общо 8 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 победи и 1 равенство
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.10.2015 |
Джей1 Лига |
Шимизу Ес-Пулс |
0 - 3 |
Кашива Рейсол |
3.11 |
3.37 |
2.09 |
| 02.05.2015 |
Джей1 Лига |
Кашива Рейсол |
0 - 0 |
Шимизу Ес-Пулс |
1.56 |
3.93 |
4.90 |
| 29.11.2014 |
Джей1 Лига |
Кашива Рейсол |
3 - 1 |
Шимизу Ес-Пулс |
1.79 |
3.54 |
3.85 |
| 27.07.2014 |
Джей1 Лига |
Шимизу Ес-Пулс |
3 - 0 |
Кашива Рейсол |
2.79 |
3.26 |
2.32 |
| 07.12.2013 |
Джей1 Лига |
Шимизу Ес-Пулс |
1 - 2 |
Кашива Рейсол |
2.23 |
3.31 |
2.88 |
| 17.07.2013 |
Джей1 Лига |
Кашива Рейсол |
2 - 2 |
Шимизу Ес-Пулс |
1.77 |
3.57 |
3.89 |
| 14.07.2012 |
Джей1 Лига |
Шимизу Ес-Пулс |
3 - 5 |
Кашива Рейсол |
2.76 |
3.18 |
2.40 |
| 24.03.2012 |
Джей1 Лига |
Кашива Рейсол |
2 - 1 |
Шимизу Ес-Пулс |
1.82 |
3.50 |
3.88 |
| 20.11.2011 |
Джей1 Лига |
Шимизу Ес-Пулс |
1 - 2 |
Кашива Рейсол |
3.10 |
3.23 |
2.17 |
| 05.03.2011 |
Джей1 Лига |
Кашива Рейсол |
3 - 0 |
Шимизу Ес-Пулс |
2.46 |
3.18 |
2.63 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 7 победи,
гостите
имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Кашива Рейсол имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Класиране в Джей1 Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Висел Кобе |
3 |
3 |
0 |
0 |
5 |
1 |
+4 |
9 |
| 2 |
Гамба Осака |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
2 |
+5 |
7 |
| 3 |
Кавазаки Фронтале |
3 |
2 |
1 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
7 |
| 4 |
Урава Ред Даймъндс |
3 |
2 |
0 |
1 |
9 |
5 |
+4 |
6 |
| 5 |
Йокохама Ф-Маринос |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
3 |
+3 |
6 |
| 6 |
Шимизу Ес-Пулс |
3 |
2 |
0 |
1 |
3 |
1 |
+2 |
6 |
| 7 |
Кашима Антлърс |
3 |
2 |
0 |
1 |
2 |
1 |
+1 |
6 |
| 8 |
Токио |
3 |
2 |
0 |
1 |
3 |
3 |
0 |
6 |
| 9 |
Вегалта Сендай |
3 |
2 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
6 |
| 10 |
Джубило Ивата |
3 |
1 |
1 |
1 |
2 |
2 |
0 |
4 |
| 11 |
Саган Тошу |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
4 |
| 12 |
Кашива Рейсол |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
6 |
-1 |
3 |
| 13 |
Серезо Осака |
3 |
0 |
2 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
2 |
| 14 |
Санфрече Хирошима |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
3 |
-2 |
1 |
| 15 |
Албирекс Ниигата |
3 |
0 |
1 |
2 |
2 |
5 |
-3 |
1 |
| 16 |
Вентфорет Кофу |
3 |
0 |
1 |
2 |
2 |
6 |
-4 |
1 |
| 17 |
Консадол Сапоро |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
5 |
-4 |
1 |
| 18 |
Омия Ардижа |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
6 |
-5 |
0 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.05 |
3.40 |
3.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.33 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.03.2017 08:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите