Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи (2019 - 2020)
събота, 18 юли, 2020
23:00
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1, 2 - 3)
Краен победител УД Логронес
с резултат 2 - 3 в продълженията
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.90 |
3.00 |
2.37 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.33 |
1.36 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.72 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.37 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.44 |
2.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.14 |
5.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.61 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.07.2020 20:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кастейон, а гостите от Логроньо.
Разстоянието между двата града е 342.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Нуево Естадио Касталия,
който има капацитет от
16 000 места.
Размерите на терена са 102 x 70 m.
Снимки от Google карта
стадион Нуево Естадио Касталия.
Мачът ще се играе в 22:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Кастейон - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.03.2020 |
Сегунда Б гр. 3 |
Кастейон |
1 - 3 |
Прат |
1.52 |
3.67 |
5.83 |
| 01.03.2020 |
Сегунда Б гр. 3 |
Ехеа |
0 - 1 |
Кастейон |
2.46 |
2.87 |
2.90 |
| 23.02.2020 |
Сегунда Б гр. 3 |
Кастейон |
3 - 2 |
Химнастик де Тарагона |
1.95 |
2.91 |
4.17 |
| 16.02.2020 |
Сегунда Б гр. 3 |
Бадалона |
1 - 1 |
Кастейон |
2.62 |
2.70 |
2.89 |
| 09.02.2020 |
Сегунда Б гр. 3 |
Кастейон |
1 - 0 |
Еспаньол Б |
2.17 |
3.02 |
3.27 |
| 02.02.2020 |
Сегунда Б гр. 3 |
Олот |
1 - 0 |
Кастейон |
2.75 |
2.78 |
2.66 |
| 26.01.2020 |
Сегунда Б гр. 3 |
Кастейон |
3 - 0 |
Ла Нусия |
1.72 |
3.29 |
4.71 |
| 19.01.2020 |
Сегунда Б гр. 3 |
Валенсия Местая |
1 - 2 |
Кастейон |
2.64 |
2.95 |
2.62 |
| 12.01.2020 |
Сегунда Б гр. 3 |
Кастейон |
0 - 1 |
Сабадел |
2.15 |
2.92 |
3.42 |
| 04.01.2020 |
Сегунда Б гр. 3 |
Лейда Еспортиу |
1 - 0 |
Кастейон |
2.33 |
2.86 |
3.13 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
УД Логронес - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.03.2020 |
Примера РФЕФ 2 |
УД Логронес |
1 - 1 |
Аморебиета |
1.57 |
3.63 |
5.24 |
| 29.02.2020 |
Примера РФЕФ 2 |
Аренас Клуб де Гечо |
1 - 2 |
УД Логронес |
3.95 |
2.94 |
1.97 |
| 23.02.2020 |
Примера РФЕФ 2 |
УД Логронес |
2 - 1 |
Осасуна Б |
1.59 |
3.46 |
5.46 |
| 16.02.2020 |
Примера РФЕФ 2 |
Туделано |
0 - 1 |
УД Логронес |
3.29 |
3.03 |
2.15 |
| 09.02.2020 |
Примера РФЕФ 2 |
УД Логронес |
1 - 0 |
Саламанка КФ УДС |
1.60 |
3.55 |
5.20 |
| 02.02.2020 |
Примера РФЕФ 2 |
Културал Леонеса |
0 - 2 |
УД Логронес |
2.00 |
3.10 |
3.58 |
| 26.01.2020 |
Примера РФЕФ 2 |
УД Логронес |
0 - 0 |
Калахора |
1.59 |
3.64 |
5.09 |
| 22.01.2020 |
Купа на Краля |
УД Логронес |
0 - 1 |
Валенсия |
6.51 |
4.53 |
1.43 |
| 19.01.2020 |
Примера РФЕФ 2 |
Харо Депортиво |
1 - 2 |
УД Логронес |
2.85 |
2.96 |
2.47 |
| 15.01.2020 |
Примера РФЕФ 2 |
УД Логронес |
0 - 0 |
Алавес Б |
1.71 |
3.40 |
4.44 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Кастейон класиране в Сегунда Дивисион
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Кадис |
41 |
19 |
12 |
10 |
50 |
38 |
+12 |
69 |
| 2 |
Уеска |
41 |
20 |
7 |
14 |
54 |
42 |
+12 |
67 |
| 3 |
Алмерия |
41 |
17 |
12 |
12 |
62 |
43 |
+19 |
63 |
| 4 |
Жирона |
41 |
17 |
12 |
12 |
48 |
41 |
+7 |
63 |
| 5 |
Сарагоса |
41 |
17 |
11 |
13 |
57 |
52 |
+5 |
62 |
| 6 |
Фуенлабрада |
41 |
15 |
15 |
11 |
46 |
38 |
+8 |
60 |
| 7 |
Елче |
41 |
15 |
13 |
13 |
50 |
43 |
+7 |
58 |
| 8 |
Райо Валекано |
41 |
12 |
21 |
8 |
58 |
49 |
+9 |
57 |
| 9 |
Мирандес |
41 |
13 |
17 |
11 |
54 |
57 |
-3 |
56 |
| 10 |
Тенерифе |
41 |
14 |
13 |
14 |
49 |
44 |
+5 |
55 |
| 11 |
Алкоркон |
41 |
12 |
18 |
11 |
50 |
50 |
0 |
54 |
| 12 |
Спортинг Хихон |
41 |
14 |
12 |
15 |
40 |
37 |
+3 |
54 |
| 13 |
Лас Палмас |
41 |
13 |
15 |
13 |
44 |
45 |
-1 |
54 |
| 14 |
Реал Овиедо |
41 |
13 |
14 |
14 |
48 |
51 |
-3 |
53 |
| 15 |
Малага |
41 |
11 |
19 |
11 |
35 |
33 |
+2 |
52 |
| 16 |
Понферадина |
41 |
12 |
15 |
14 |
44 |
48 |
-4 |
51 |
| 17 |
Луго |
41 |
11 |
16 |
14 |
41 |
53 |
-12 |
49 |
| 18 |
Албасете |
41 |
12 |
13 |
16 |
35 |
46 |
-11 |
49 |
| 19 |
Депортиво Ла Коруня |
41 |
11 |
15 |
15 |
41 |
59 |
-18 |
48 |
| 20 |
Нумансия |
41 |
12 |
11 |
18 |
43 |
52 |
-9 |
47 |
| 21 |
Естремадура |
41 |
10 |
13 |
18 |
42 |
54 |
-12 |
43 |
| 22 |
Расинг Сантандер |
41 |
5 |
18 |
18 |
38 |
54 |
-16 |
33 |
УД Логронес класиране в Примера Дивисион РФЕФ Група 1
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Атлетико Балеарес |
28 |
18 |
4 |
6 |
44 |
22 |
+22 |
58 |
| 2 |
Ибиса |
28 |
17 |
5 |
6 |
41 |
18 |
+23 |
56 |
| 3 |
Атлетико Мадрид Б |
28 |
16 |
5 |
7 |
52 |
27 |
+25 |
53 |
| 4 |
Пеня Депортива |
28 |
13 |
6 |
9 |
43 |
41 |
+2 |
45 |
| 5 |
Корухо |
28 |
11 |
8 |
9 |
32 |
30 |
+2 |
41 |
| 6 |
Райо Махадаонда |
28 |
11 |
8 |
9 |
31 |
29 |
+2 |
41 |
| 7 |
Реал Мадрид Кастиля |
28 |
10 |
10 |
8 |
42 |
35 |
+7 |
40 |
| 8 |
Интернасионал де Мадрид |
28 |
10 |
10 |
8 |
39 |
37 |
+2 |
40 |
| 9 |
Понтеведра |
28 |
11 |
5 |
12 |
38 |
40 |
-2 |
38 |
| 10 |
Лангрео |
28 |
10 |
8 |
10 |
28 |
33 |
-5 |
38 |
| 11 |
Расинг Ферол |
28 |
10 |
7 |
11 |
33 |
33 |
0 |
37 |
| 12 |
Реал Овиедо Б |
28 |
10 |
7 |
11 |
31 |
38 |
-7 |
37 |
| 13 |
Мелия |
28 |
9 |
9 |
10 |
29 |
37 |
-8 |
36 |
| 14 |
Селта Фортуна |
28 |
10 |
5 |
13 |
41 |
45 |
-4 |
35 |
| 15 |
Спортинг Хихон Б |
28 |
10 |
4 |
14 |
36 |
31 |
+5 |
34 |
| 16 |
Лас Палмас Атлетико |
28 |
10 |
4 |
14 |
20 |
35 |
-15 |
34 |
| 17 |
Лас Росас |
28 |
7 |
12 |
9 |
32 |
29 |
+3 |
33 |
| 18 |
Марино де Луанко |
28 |
9 |
5 |
14 |
26 |
37 |
-11 |
32 |
| 19 |
Хетафе Б |
28 |
8 |
4 |
16 |
25 |
37 |
-12 |
28 |
| 20 |
СС Рейес |
28 |
5 |
4 |
19 |
24 |
53 |
-29 |
19 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.90 |
3.00 |
2.37 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.33 |
1.36 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.72 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.37 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.44 |
2.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.14 |
5.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.61 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.07.2020 20:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите