Италия - Купа на Италия - Серия С (2024 - 2025)
22:00
Катания
Кротоне
с резултат 6 - 5 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.08 | 3.08 | 3.18 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.30 | 1.64 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.52 | 2.35 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.81 | 1.37 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.58 | 2.16 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.04 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.93 | 1.76 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.08.2024 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Катания, а гостите от Кротоне. Разстоянието между двата града е 249.8 км. Мачът ще се играе на стадион Анджело Масимино, който има капацитет от 23 200 места, от които седящи 20 266. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Анджело Масимино. Мачът ще се играе в 21:00 местно време.
Отговорна Игра
Катания - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.08.2024 | Купа на Италия | Карарезе | 2 - 1 | Катания | 1.54 | 3.98 | 5.47 |
| 25.05.2024 | Плейофи | Авелино | 2 - 1 | Катания | 1.63 | 3.46 | 4.85 |
| 21.05.2024 | Плейофи | Катания | 1 - 0 | Авелино | 2.85 | 2.97 | 2.37 |
| 18.05.2024 | Плейофи | Катания | 0 - 1 | Аталанта Б | 2.09 | 2.91 | 3.47 |
| 14.05.2024 | Плейофи | Аталанта Б | 0 - 1 | Катания | 2.27 | 2.93 | 3.05 |
| 27.04.2024 | Серия С - С | Катания | 1 - 0 | Беневенто | 2.36 | 2.91 | 2.87 |
| 21.04.2024 | Серия С - С | Соренто | 3 - 2 | Катания | 3.23 | 3.01 | 2.12 |
| 14.04.2024 | Серия С - С | Катания | 1 - 0 | Месина | 1.61 | 3.50 | 4.86 |
| 07.04.2024 | Серия С - С | Виртус Франкавила | 1 - 0 | Катания | 2.98 | 2.90 | 2.29 |
| 02.04.2024 | Купа Серия С | Катания | 3 - 2 | Падуа | 2.87 | 2.79 | 2.48 |
Общо 5 победи и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Кротоне - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.08.2024 | Купа Серия С | Кротоне | 1 - 0 | Месина | 1.31 | 4.46 | 7.70 |
| 27.07.2024 | Приятелски срещи | Авелино | 0 - 0 | Кротоне | 1.61 | 3.71 | 4.58 |
| 07.05.2024 | Плейофи | Пичерно | 2 - 0 | Кротоне | 2.59 | 2.97 | 2.55 |
| 27.04.2024 | Серия С - С | Авелино | 1 - 0 | Кротоне | 1.74 | 3.26 | 4.31 |
| 21.04.2024 | Серия С - С | Кротоне | 3 - 1 | Монополи 1966 | 2.01 | 3.04 | 3.48 |
| 15.04.2024 | Серия С - С | Юве Стабия | 1 - 1 | Кротоне | 2.00 | 3.01 | 3.52 |
| 07.04.2024 | Серия С - С | Кротоне | 1 - 2 | Бриндизи | 1.28 | 4.69 | 8.56 |
| 30.03.2024 | Серия С - С | Потенца | 2 - 2 | Кротоне | 2.86 | 2.84 | 2.43 |
| 25.03.2024 | Серия С - С | Кротоне | 0 - 0 | Казертана | 1.90 | 3.16 | 3.69 |
| 17.03.2024 | Серия С - С | Монтерози | 1 - 0 | Кротоне | 4.41 | 3.44 | 1.68 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.01.2024 | Серия С - С | Кротоне | 3 - 0 | Катания | 2.26 | 2.94 | 3.03 |
| 29.11.2023 | Купа Серия С | Катания | 3 - 3 | Кротоне | 1.97 | 3.14 | 3.46 |
| 01.09.2023 | Серия С - С | Катания | 0 - 1 | Кротоне | 2.64 | 3.01 | 2.52 |
| 16.02.2015 | Серия Б | Катания | 1 - 1 | Кротоне | 1.66 | 3.51 | 5.04 |
| 23.09.2014 | Серия Б | Кротоне | 1 - 1 | Катания | 2.88 | 2.95 | 2.49 |
| 08.02.2006 | Серия Б | Катания | 3 - 2 | Кротоне | 1.65 | 3.01 | 5.87 |
| 24.09.2005 | Серия Б | Кротоне | 3 - 1 | Катания | 2.60 | 2.68 | 2.81 |
| 26.03.2005 | Серия Б | Катания | 1 - 0 | Кротоне | 1.68 | 2.98 | 5.33 |
| 26.10.2004 | Серия Б | Кротоне | 1 - 1 | Катания | - | - | - |
| 18.08.2002 | Купа на Италия | Катания | 0 - 0 | Кротоне | - | - | - |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Катания имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Серия С - Група С
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Юве Стабия | 38 | +33 | 79 |
| 2 | Авелино | 38 | +33 | 69 |
| 3 | Беневенто | 38 | +12 | 66 |
| 4 | Казертана | 38 | +13 | 65 |
| 5 | Таранто | 38 | +15 | 65 |
| 6 | Пичерно | 38 | +13 | 58 |
| 7 | Аудаче Чериньола | 38 | +8 | 53 |
| 8 | Джуляно | 38 | -3 | 53 |
| 9 | Кротоне | 38 | +7 | 52 |
| 10 | Латина | 38 | -7 | 51 |
| 11 | Фоджа | 38 | -4 | 48 |
| 12 | Соренто | 38 | -8 | 48 |
| 13 | Катания | 38 | +1 | 45 |
| 14 | Месина | 38 | -8 | 45 |
| 15 | Турис | 38 | -11 | 44 |
| 16 | Потенца | 38 | -9 | 43 |
| 17 | Монополи 1966 | 38 | -10 | 42 |
| 18 | Виртус Франкавила | 38 | -20 | 35 |
| 19 | Монтерози | 38 | -19 | 35 |
| 20 | Бриндизи | 38 | -36 | 25 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.08 | 3.08 | 3.18 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.30 | 1.64 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.52 | 2.35 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.81 | 1.37 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.58 | 2.16 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.04 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.93 | 1.76 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.08.2024 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра