Италия - Серия С - Група С (2026 - 2027)
неделя, 8 ноември, 2026
15:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.46 |
3.82 |
6.03 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.09 |
1.20 |
2.43 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.16 |
4.51 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.43 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.84 |
1.84 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.31 |
3.08 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.97 |
1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Катания, а гостите от Соренто.
Разстоянието между двата града е 352.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Анджело Масимино,
който има капацитет от
23 200 места, от които седящи 20 266.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Анджело Масимино.
Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Катания - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Серия С - С |
Аудаче Черин. |
1 - 0 |
Катания |
2.95 |
3.36 |
2.13 |
| 25.10.2026 |
Серия С - С |
Катания |
6 - 0 |
Джуляно |
1.34 |
4.43 |
7.56 |
| 17.10.2026 |
Серия С - С |
Потенца |
2 - 1 |
Катания |
2.76 |
3.14 |
2.38 |
| 11.10.2026 |
Серия С - С |
Тим Алтамура |
0 - 3 |
Катания |
4.56 |
3.33 |
1.71 |
| 03.10.2026 |
Серия С - С |
Катания |
2 - 1 |
Кротоне |
1.54 |
3.67 |
5.48 |
| 27.09.2026 |
Серия С - С |
Казертана |
1 - 2 |
Катания |
2.81 |
3.06 |
2.37 |
| 19.09.2026 |
Серия С - С |
Катания |
0 - 0 |
Барлета |
1.63 |
3.52 |
4.90 |
| 15.09.2026 |
Серия С - С |
Пичерно |
2 - 4 |
Катания |
3.28 |
3.02 |
2.13 |
| 12.09.2026 |
Серия С - С |
Катания |
1 - 2 |
Скафатезе |
1.58 |
3.58 |
5.13 |
| 07.09.2026 |
Серия С - С |
Катания |
4 - 0 |
Козенца |
1.52 |
3.65 |
5.76 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Соренто - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Серия С - С |
Соренто |
1 - 2 |
Тим Алтамура |
1.82 |
3.19 |
4.13 |
| 27.10.2026 |
Купа Серия С |
Савоя |
2 - 0 |
Соренто |
2.40 |
3.09 |
2.55 |
| 24.10.2026 |
Серия С - С |
Интер Б |
1 - 1 |
Соренто |
2.17 |
3.23 |
3.02 |
| 18.10.2026 |
Серия С - С |
Соренто |
0 - 0 |
Казертана |
2.63 |
3.10 |
2.48 |
| 11.10.2026 |
Серия С - С |
Скафатезе |
3 - 2 |
Соренто |
2.29 |
3.09 |
2.90 |
| 03.10.2026 |
Серия С - С |
Соренто |
2 - 0 |
Казарано |
2.35 |
3.27 |
2.66 |
| 27.09.2026 |
Серия С - С |
Фоджа |
2 - 0 |
Соренто |
2.08 |
3.05 |
3.36 |
| 19.09.2026 |
Серия С - С |
Соренто |
1 - 2 |
Бари |
2.81 |
2.93 |
2.46 |
| 15.09.2026 |
Серия С - С |
Кавезе 1919 |
2 - 3 |
Соренто |
2.06 |
3.00 |
3.48 |
| 12.09.2026 |
Серия С - С |
Соренто |
1 - 0 |
Пичерно |
2.39 |
2.98 |
2.84 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.01.2026 |
Серия С - С |
Соренто |
3 - 1 |
Катания |
6.35 |
3.42 |
1.53 |
| 20.09.2025 |
Серия С - С |
Катания |
0 - 0 |
Соренто |
1.28 |
4.78 |
9.05 |
| 22.12.2024 |
Серия С - С |
Катания |
4 - 0 |
Соренто |
1.64 |
3.28 |
5.17 |
| 24.08.2024 |
Серия С - С |
Соренто |
0 - 0 |
Катания |
3.31 |
2.91 |
2.14 |
| 21.04.2024 |
Серия С - С |
Соренто |
3 - 2 |
Катания |
3.23 |
3.01 |
2.12 |
| 18.12.2023 |
Серия С - С |
Катания |
0 - 1 |
Соренто |
1.61 |
3.20 |
5.53 |
В последните 6 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Катания имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Серия С - Група С класиране към 08.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Потенца |
12 |
9 |
2 |
1 |
32 |
17 |
+15 |
29 |
| 2 |
Бари |
12 |
6 |
4 |
2 |
15 |
8 |
+7 |
22 |
| 3 |
Аудаче Чериньола |
12 |
6 |
2 |
4 |
19 |
11 |
+8 |
20 |
| 4 |
Соренто |
12 |
6 |
2 |
4 |
16 |
13 |
+3 |
20 |
| 5 |
Катания |
12 |
6 |
1 |
5 |
24 |
13 |
+11 |
19 |
| 6 |
Монополи 1966 |
12 |
5 |
4 |
3 |
13 |
9 |
+4 |
19 |
| 7 |
Пичерно |
12 |
6 |
0 |
6 |
22 |
19 |
+3 |
18 |
| 8 |
Скафатезе |
12 |
4 |
6 |
2 |
18 |
16 |
+2 |
18 |
| 9 |
Интер Б |
12 |
5 |
2 |
5 |
21 |
20 |
+1 |
17 |
| 10 |
Казертана |
12 |
4 |
5 |
3 |
16 |
15 |
+1 |
17 |
| 11 |
Кавезе 1919 |
12 |
4 |
3 |
5 |
21 |
20 |
+1 |
15 |
| 12 |
Салернитана |
12 |
3 |
6 |
3 |
15 |
16 |
-1 |
15 |
| 13 |
Фоджа |
12 |
4 |
3 |
5 |
13 |
15 |
-2 |
15 |
| 14 |
Казарано |
12 |
4 |
3 |
5 |
15 |
20 |
-5 |
15 |
| 15 |
Тим Алтамура |
12 |
4 |
3 |
5 |
11 |
17 |
-6 |
15 |
| 16 |
Джуляно |
12 |
4 |
1 |
7 |
16 |
29 |
-13 |
13 |
| 17 |
Барлета |
12 |
2 |
6 |
4 |
13 |
16 |
-3 |
12 |
| 18 |
Савоя |
12 |
2 |
6 |
4 |
13 |
18 |
-5 |
12 |
| 19 |
Козенца |
12 |
2 |
3 |
7 |
10 |
23 |
-13 |
9 |
| 20 |
Кротоне |
12 |
1 |
4 |
7 |
12 |
20 |
-8 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Катания |
|
| Соренто |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Катания |
Катания |
|
Соренто |
Соренто |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Потенца |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Бари |
|
|
|
|
1 - 2 |
|
|
| 3 |
Аудаче Чериньола |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 4 |
Соренто |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 5 |
Катания |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 6 |
Монополи 1966 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 7 |
Пичерно |
|
2 - 4 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 8 |
Скафатезе |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
3 - 2 |
3 - 2 |
| 9 |
Интер Б |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 10 |
Казертана |
|
1 - 2 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 11 |
Кавезе 1919 |
|
|
|
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
| 12 |
Салернитана |
|
|
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 13 |
Фоджа |
|
|
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 14 |
Казарано |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 15 |
Тим Алтамура |
|
0 - 3 |
|
|
1 - 2 |
|
|
| 16 |
Джуляно |
6 - 0 |
|
6 - 0 |
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 17 |
Барлета |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
| 18 |
Савоя |
|
|
|
|
|
|
|
| 19 |
Козенца |
4 - 0 |
|
4 - 0 |
|
|
|
|
| 20 |
Кротоне |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
1 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Катания |
Соренто |
| Победи |
6 |
6 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
5 |
4 |
| Вкарани Голове |
24 |
16 |
| Получени Голове |
13 |
13 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.33 |
| Средно Получени |
1.08 |
1.08 |
| Мачове Вкарал |
75% |
83% |
| Мачове Получил |
67% |
58% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
83% |
75% |
| Над 2.5 |
75% |
42% |
| Над 3.5 |
25% |
17% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
3 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
2 |
2 |
| Вкарани Голове |
14 |
10 |
| Получени Голове |
5 |
9 |
| Средно Вкарани |
2.33 |
1.67 |
| Средно Получени |
0.83 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
83% |
83% |
| Мачове Получил |
50% |
83% |
| Гол/Гол |
50% |
67% |
| Над 1.5 |
83% |
100% |
| Над 2.5 |
83% |
50% |
| Над 3.5 |
33% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.46 |
3.82 |
6.03 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.09 |
1.20 |
2.43 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.16 |
4.51 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.43 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.84 |
1.84 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.31 |
3.08 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.97 |
1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака