Италия - Серия С - Група С (2017 - 2018)
неделя, 28 януари, 2018
17:30
17:30
Катанзаро
Бишелие 1913
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
Прогнози на потребителите
1 100% за Катанзаро
X 0% за равен
2 0% за Бишелие 1913
Общо гласували: 1
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.00 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.36 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.01.2018 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Катанзаро, а гостите от Бишелие. Разстоянието между двата града е 261.7 км. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Катанзаро - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.01.2018 | Серия С - С | Юве Стабия | 1 - 1 | Катанзаро | 2.04 | 3.07 | 3.37 |
| 30.12.2017 | Серия С - С | Катанзаро | 0 - 1 | Реджина | 1.94 | 3.16 | 3.62 |
| 23.12.2017 | Серия С - С | Казертана | 2 - 1 | Катанзаро | 2.33 | 2.94 | 2.94 |
| 17.12.2017 | Серия С - С | Катанзаро | 1 - 1 | Паганезе | 1.95 | 3.12 | 3.66 |
| 03.12.2017 | Серия С - С | Катанзаро | 1 - 0 | Расинг Фонди | 1.79 | 3.27 | 4.08 |
| 29.11.2017 | Серия С - С | Сикула Леонцио | 1 - 2 | Катанзаро | 2.16 | 3.05 | 3.14 |
| 25.11.2017 | Серия С - С | Сиракуза | 2 - 1 | Катанзаро | 2.08 | 3.08 | 3.31 |
| 19.11.2017 | Серия С - С | Катанзаро | 2 - 1 | Козенца | 2.26 | 2.96 | 3.08 |
| 12.11.2017 | Серия С - С | Катания | 1 - 0 | Катанзаро | 1.44 | 3.92 | 6.27 |
| 07.11.2017 | Серия С - С | Катанзаро | 1 - 0 | Монополи 1966 | 2.40 | 2.95 | 2.86 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Бишелие 1913 - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.12.2017 | Серия С - С | Виртус Франкавила | 0 - 0 | Бишелие 1913 | 2.09 | 3.08 | 3.29 |
| 23.12.2017 | Серия С - С | Бишелие 1913 | 3 - 1 | Паганезе | 2.05 | 3.09 | 3.35 |
| 17.12.2017 | Серия С - С | Бишелие 1913 | 0 - 2 | Расинг Фонди | 2.02 | 3.08 | 3.48 |
| 10.12.2017 | Серия С - С | Казертана | 0 - 1 | Бишелие 1913 | 2.23 | 2.99 | 3.09 |
| 03.12.2017 | Серия С - С | Бишелие 1913 | 0 - 1 | Сиракуза | 2.47 | 2.96 | 2.74 |
| 25.11.2017 | Серия С - С | Реджина | 0 - 0 | Бишелие 1913 | 2.03 | 3.07 | 3.47 |
| 21.11.2017 | Купа Серия С | Лече | 2 - 1 | Бишелие 1913 | 1.52 | 3.55 | 5.77 |
| 18.11.2017 | Серия С - С | Бишелие 1913 | 2 - 1 | Монополи 1966 | 2.44 | 2.90 | 2.84 |
| 11.11.2017 | Серия С - С | Фиделис Андрия | 0 - 0 | Бишелие 1913 | 2.07 | 3.06 | 3.35 |
| 07.11.2017 | Серия С - С | Бишелие 1913 | 2 - 1 | Матера | 2.51 | 2.94 | 2.75 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.2017 | Серия С - С | Бишелие 1913 | 0 - 2 | Катанзаро | 2.16 | 3.09 | 3.09 |
Серия С - Група С класиране към 28.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лече | 21 | +17 | 46 |
| 2 | Катания | 21 | +19 | 42 |
| 3 | Трапани | 22 | +18 | 40 |
| 4 | Ренде 1968 | 21 | +1 | 34 |
| 5 | Козенца | 21 | +2 | 32 |
| 6 | Виртус Франкавила | 21 | -5 | 30 |
| 7 | Юве Стабия | 21 | +3 | 29 |
| 8 | Монополи 1966 | 21 | +3 | 29 |
| 9 | Бишелие 1913 | 20 | -5 | 27 |
| 10 | Катанзаро | 21 | -2 | 26 |
| 11 | Реджина | 21 | -9 | 24 |
| 12 | Сиракуза | 21 | +5 | 22 |
| 13 | Расинг Фонди | 21 | -3 | 22 |
| 14 | Сикула Леонцио | 20 | -5 | 22 |
| 15 | Казертана | 21 | -4 | 21 |
| 16 | Фиделис Андрия | 21 | -2 | 19 |
| 17 | Паганезе | 21 | -13 | 16 |
| 18 | Матера | 21 | +3 | 14 |
| 19 | Акрагас | 21 | -23 | -2 |
Хронология в първенството
| Катанзаро | |
| Бишелие 1913 | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Катанзаро | Катанзаро | Бишелие 1913 | Бишелие 1913 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Лече | 1 - 3 | 1 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 2 | Катания | 1 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||||
| 3 | Трапани | 3 - 3 | 0 - 3 | |||||
| 4 | Ренде 1968 | 2 - 1 | 0 - 0 | |||||
| 5 | Козенца | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 6 | Виртус Франкавила | 1 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 7 | Юве Стабия | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | |||
| 8 | Монополи 1966 | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | ||||
| 9 | Бишелие 1913 | 0 - 2 | - | - | - | |||
| 10 | Катанзаро | - | - | - | 0 - 2 | |||
| 11 | Реджина | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 12 | Сиракуза | 2 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 13 | Расинг Фонди | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 2 | ||||
| 14 | Сикула Леонцио | 1 - 2 | 1 - 1 | |||||
| 15 | Казертана | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 16 | Фиделис Андрия | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 17 | Паганезе | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 18 | Матера | 0 - 2 | 0 - 2 | 2 - 1 | ||||
| 19 | Акрагас | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
Класиране в шампионата
| Катанзаро | Бишелие 1913 | |
| Позиция | 10 | 9 |
| Точки | 26 | 27 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 12 |
| Точки | 18 | 10 |
Форма в шампионата
| Катанзаро | Бишелие 1913 | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
5 9 |
7
6 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
3 3 |
2
4 3 |
Голове в шампионата
| Катанзаро | Бишелие 1913 | |
|
Вкарани
Получени |
23
25 |
19
24 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
11
10 |
8
11 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.00 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.36 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.01.2018 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 100% за Катанзаро
X 0% за равен
2 0% за Бишелие 1913
Общо гласували: 1
