Италия - Серия С - Група С (2017 - 2018)
17:45
Катанзаро
Катания
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.00 | 3.29 | 1.85 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.33 | 1.22 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 1.39 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.03.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Катанзаро, а гостите от Катания. Разстоянието между двата града е 203.2 км. Мачът ще се играе в 16:45 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Катанзаро - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.03.2018 | Серия С - С | Монополи 1966 | 0 - 2 | Катанзаро | 1.81 | 3.18 | 4.06 |
| 21.03.2018 | Серия С - С | Катанзаро | 1 - 1 | Виртус Франкавила | 2.20 | 3.02 | 3.07 |
| 18.03.2018 | Серия С - С | Фиделис Андрия | 2 - 1 | Катанзаро | 2.41 | 2.96 | 2.80 |
| 11.03.2018 | Серия С - С | Катанзаро | 1 - 2 | Трапани | 2.99 | 3.03 | 2.25 |
| 03.03.2018 | Серия С - С | Матера | 2 - 1 | Катанзаро | 1.77 | 3.26 | 4.25 |
| 25.02.2018 | Серия С - С | Катанзаро | 0 - 1 | Ренде 1968 | 2.26 | 2.97 | 3.03 |
| 18.02.2018 | Серия С - С | Акрагас | 1 - 2 | Катанзаро | 2.89 | 3.09 | 2.25 |
| 11.02.2018 | Серия С - С | Катанзаро | 0 - 3 | Сикула Леонцио | 2.10 | 2.99 | 3.36 |
| 04.02.2018 | Серия С - С | Лече | 3 - 1 | Катанзаро | 1.40 | 3.94 | 7.10 |
| 28.01.2018 | Серия С - С | Катанзаро | 1 - 0 | Бишелие 1913 | 2.09 | 3.01 | 3.33 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Катания - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.03.2018 | Серия С - С | Катания | 6 - 0 | Паганезе | 1.39 | 3.96 | 6.99 |
| 21.03.2018 | Серия С - С | Бишелие 1913 | 1 - 1 | Катания | 3.30 | 3.02 | 2.09 |
| 18.03.2018 | Серия С - С | Катания | 2 - 1 | Реджина | 1.40 | 3.93 | 7.09 |
| 11.03.2018 | Серия С - С | Сикула Леонцио | 0 - 0 | Катания | 3.58 | 3.14 | 1.95 |
| 03.03.2018 | Серия С - С | Катания | 1 - 0 | Сиракуза | 1.79 | 3.19 | 4.25 |
| 18.02.2018 | Серия С - С | Монополи 1966 | 5 - 0 | Катания | 2.72 | 3.07 | 2.39 |
| 11.02.2018 | Серия С - С | Катания | 2 - 2 | Козенца | 1.60 | 3.46 | 5.13 |
| 04.02.2018 | Серия С - С | Фиделис Андрия | 0 - 2 | Катания | 3.63 | 3.08 | 1.97 |
| 29.01.2018 | Серия С - С | Катания | 1 - 0 | Виртус Франкавила | 1.55 | 3.61 | 5.29 |
| 21.01.2018 | Серия С - С | Лече | 1 - 1 | Катания | 2.22 | 2.97 | 3.10 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.11.2017 | Серия С - С | Катания | 1 - 0 | Катанзаро | 1.44 | 3.92 | 6.27 |
| 02.04.2017 | Серия С - С | Катанзаро | 2 - 1 | Катания | 2.44 | 2.99 | 2.77 |
| 13.11.2016 | Серия С - С | Катания | 3 - 1 | Катанзаро | 1.46 | 3.68 | 6.72 |
| 21.02.2016 | Серия С - С | Катанзаро | 0 - 0 | Катания | 2.62 | 2.97 | 2.52 |
| 11.10.2015 | Серия С - С | Катания | 4 - 1 | Катанзаро | 1.52 | 3.58 | 5.65 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Катанзаро имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Серия С - Група С класиране към 31.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лече | 31 | +22 | 64 |
| 2 | Трапани | 30 | +27 | 60 |
| 3 | Катания | 30 | +25 | 60 |
| 4 | Юве Стабия | 29 | +15 | 46 |
| 5 | Ренде 1968 | 30 | -1 | 43 |
| 6 | Монополи 1966 | 30 | +6 | 42 |
| 7 | Козенца | 30 | +1 | 41 |
| 8 | Казертана | 30 | 0 | 39 |
| 9 | Сикула Леонцио | 30 | -1 | 38 |
| 10 | Сиракуза | 31 | +9 | 37 |
| 11 | Бишелие 1913 | 30 | -7 | 37 |
| 12 | Виртус Франкавила | 29 | -7 | 36 |
| 13 | Катанзаро | 31 | -7 | 36 |
| 14 | Реджина | 31 | -11 | 33 |
| 15 | Фиделис Андрия | 30 | -4 | 31 |
| 16 | Матера | 30 | +6 | 29 |
| 17 | Паганезе | 31 | -19 | 28 |
| 18 | Расинг Фонди | 30 | -15 | 26 |
| 19 | Акрагас | 31 | -39 | 0 |
Хронология в първенството
| Катанзаро | |
| Катания | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Катанзаро | Катанзаро | Катания | Катания | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Лече | 1 - 3 | 3 - 1 | 1 - 3 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 2 | Трапани | 1 - 2 | 3 - 3 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 3 | Катания | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 4 | Юве Стабия | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 5 | Ренде 1968 | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||
| 6 | Монополи 1966 | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | 5 - 0 | 5 - 0 | |
| 7 | Козенца | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 8 | Казертана | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | Сикула Леонцио | 0 - 3 | 1 - 2 | 0 - 3 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 10 | Сиракуза | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 11 | Бишелие 1913 | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 4 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 12 | Виртус Франкавила | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 13 | Катанзаро | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 14 | Реджина | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 15 | Фиделис Андрия | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 16 | Матера | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | |||
| 17 | Паганезе | 1 - 1 | 1 - 1 | 6 - 0 | 2 - 5 | 2 - 5 | ||
| 18 | Расинг Фонди | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
| 19 | Акрагас | 3 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | 2 - 0 | |||
Класиране в шампионата
| Катанзаро | Катания | |
| Позиция | 13 | 3 |
| Точки | 36 | 60 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 2 |
| Точки | 22 | 27 |
Форма в шампионата
| Катанзаро | Катания | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
6 15 |
18
6 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
4 6 |
8
3 4 |
Голове в шампионата
| Катанзаро | Катания | |
|
Вкарани
Получени |
33
40 |
50
25 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
17 |
22
15 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.00 | 3.29 | 1.85 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.33 | 1.22 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 1.39 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.03.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
