Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 (2016 - 2017)
19:30
Каудал Депортиво
Паленсия
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.40 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.30 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.04.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Миерес, а гостите от Паленсия. Разстоянието между двата града е 170.3 км. Мачът ще се играе на стадион Естадио Херман Антуня, който има капацитет от 4 000 места. Размерите на терена са 101 x 66 m. Снимки от Google карта стадион Естадио Херман Антуня. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Каудал Депортиво - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2017 | Примера РФЕФ 1 | Расинг Сантандер | 4 - 0 | Каудал Депортиво | 1.20 | 5.15 | 11.21 |
| 13.04.2017 | Примера РФЕФ 1 | Каудал Депортиво | 2 - 2 | Мутилвера | 1.79 | 3.23 | 4.12 |
| 08.04.2017 | Примера РФЕФ 1 | Гихуело | 4 - 1 | Каудал Депортиво | 1.99 | 3.15 | 3.48 |
| 02.04.2017 | Примера РФЕФ 1 | Каудал Депортиво | 1 - 0 | Исара | 1.76 | 3.14 | 4.51 |
| 26.03.2017 | Примера РФЕФ 1 | Каудал Депортиво | 1 - 1 | Арандина | 1.81 | 3.33 | 3.92 |
| 19.03.2017 | Примера РФЕФ 1 | Бойро | 0 - 0 | Каудал Депортиво | 2.09 | 2.93 | 3.44 |
| 12.03.2017 | Примера РФЕФ 1 | Каудал Депортиво | 2 - 1 | Корухо | 2.30 | 3.11 | 2.84 |
| 05.03.2017 | Примера РФЕФ 1 | Сомосас | 2 - 2 | Каудал Депортиво | 2.72 | 2.96 | 2.50 |
| 26.02.2017 | Примера РФЕФ 1 | Каудал Депортиво | 0 - 0 | Културал Леонеса | 3.86 | 3.43 | 1.80 |
| 19.02.2017 | Примера РФЕФ 1 | Понферадина | 0 - 0 | Каудал Депортиво | 1.50 | 3.56 | 6.18 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 домакинства.
Паленсия - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2017 | Примера РФЕФ 1 | Паленсия | 1 - 3 | Арандина | 1.48 | 3.72 | 6.05 |
| 16.04.2017 | Примера РФЕФ 1 | Бойро | 0 - 0 | Паленсия | 1.91 | 3.11 | 3.76 |
| 09.04.2017 | Примера РФЕФ 1 | Паленсия | 1 - 2 | Корухо | 2.07 | 3.10 | 3.32 |
| 02.04.2017 | Примера РФЕФ 1 | Сомосас | 0 - 1 | Паленсия | 2.67 | 2.96 | 2.53 |
| 26.03.2017 | Примера РФЕФ 1 | Паленсия | 0 - 4 | Културал Леонеса | 4.23 | 3.34 | 1.75 |
| 19.03.2017 | Примера РФЕФ 1 | Понферадина | 0 - 2 | Паленсия | 1.33 | 4.01 | 9.32 |
| 15.03.2017 | Примера РФЕФ 1 | Расинг Ферол | 4 - 1 | Паленсия | 1.59 | 3.62 | 4.84 |
| 11.03.2017 | Примера РФЕФ 1 | Паленсия | 0 - 0 | Туделано | 2.29 | 2.73 | 3.30 |
| 04.03.2017 | Примера РФЕФ 1 | Осасуна Б | 3 - 1 | Паленсия | 1.77 | 3.23 | 4.43 |
| 26.02.2017 | Примера РФЕФ 1 | Паленсия | 1 - 0 | Валядолид Пр. | 2.61 | 2.97 | 2.58 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.12.2016 | Примера РФЕФ 1 | Паленсия | 2 - 0 | Каудал Депортиво | 1.93 | 3.15 | 3.67 |
Примера Дивисион РФЕФ Група 1 класиране към 30.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Расинг Сантандер | 35 | +38 | 80 |
| 2 | Селта Фортуна | 35 | +42 | 77 |
| 3 | Културал Леонеса | 35 | +52 | 77 |
| 4 | Понтеведра | 35 | +12 | 56 |
| 5 | Валядолид Промесас | 35 | -1 | 51 |
| 6 | Расинг Ферол | 36 | +10 | 51 |
| 7 | Понферадина | 35 | -3 | 51 |
| 8 | Корухо | 36 | -15 | 46 |
| 9 | Исара | 36 | -4 | 46 |
| 10 | Туделано | 35 | -2 | 45 |
| 11 | Леалтад | 35 | +1 | 45 |
| 12 | Гихуело | 35 | +10 | 44 |
| 13 | Осасуна Б | 35 | -8 | 41 |
| 14 | Мутилвера | 36 | -11 | 40 |
| 15 | Каудал Депортиво | 35 | -11 | 39 |
| 16 | Бургос | 35 | -10 | 39 |
| 17 | Бойро | 35 | -11 | 38 |
| 18 | Паленсия | 35 | -32 | 35 |
| 19 | Арандина | 35 | -21 | 31 |
| 20 | Сомосас | 35 | -36 | 24 |
Хронология в първенството
| Каудал Депортиво | |
| Паленсия | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Каудал Депортиво | Каудал Депортиво | Паленсия | Паленсия | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Расинг Сантандер | 2 - 3 | 4 - 0 | 2 - 3 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Селта Фортуна | 3 - 2 | 3 - 2 | 1 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 3 | Културал Леонеса | 0 - 0 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 4 | 6 - 0 | 6 - 0 | |
| 4 | Понтеведра | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 5 | Валядолид Промесас | 4 - 0 | 2 - 1 | 4 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 6 | Расинг Ферол | 0 - 0 | 4 - 0 | 0 - 0 | 1 - 3 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 7 | Понферадина | 2 - 2 | 0 - 0 | 2 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 8 | Корухо | 2 - 1 | 3 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | Исара | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 10 | Туделано | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 11 | Леалтад | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 12 | Гихуело | 2 - 0 | 4 - 1 | 2 - 0 | 6 - 0 | 6 - 0 | ||
| 13 | Осасуна Б | 3 - 1 | 3 - 3 | 3 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 14 | Мутилвера | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 2 | 1 - 4 | |||
| 15 | Каудал Депортиво | - | - | - | 2 - 0 | |||
| 16 | Бургос | 1 - 2 | 3 - 4 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 17 | Бойро | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 18 | Паленсия | 2 - 0 | - | - | - | |||
| 19 | Арандина | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 20 | Сомосас | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Каудал Депортиво | Паленсия | |
| Позиция | 15 | 18 |
| Точки | 39 | 35 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 8 |
| Точки | 27 | 18 |
Форма в шампионата
| Каудал Депортиво | Паленсия | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
12 14 |
9
8 18 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
6 4 |
5
3 9 |
Голове в шампионата
| Каудал Депортиво | Паленсия | |
|
Вкарани
Получени |
42
53 |
23
55 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
26
17 |
11
29 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.40 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.30 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.04.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
