Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 (2016 - 2017)
19:30
Каудал Депортиво
Туделано
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.25 | 2.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.33 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.40 | 2.88 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.02.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Миерес, а гостите от Тудела. Разстоянието между двата града е 365.1 км. Мачът ще се играе на стадион Естадио Херман Антуня, който има капацитет от 4 000 места. Размерите на терена са 101 x 66 m. Снимки от Google карта стадион Естадио Херман Антуня. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Каудал Депортиво - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.02.2017 | Примера РФЕФ 1 | Осасуна Б | 3 - 3 | Каудал Депортиво | 1.73 | 3.31 | 4.35 |
| 29.01.2017 | Примера РФЕФ 1 | Каудал Депортиво | 4 - 0 | Валядолид Пр. | 2.38 | 3.01 | 2.80 |
| 22.01.2017 | Примера РФЕФ 1 | Леалтад | 1 - 1 | Каудал Депортиво | 1.74 | 3.37 | 4.16 |
| 15.01.2017 | Примера РФЕФ 1 | Каудал Депортиво | 1 - 2 | Бургос | 2.36 | 3.04 | 2.79 |
| 08.01.2017 | Примера РФЕФ 1 | Расинг Ферол | 4 - 0 | Каудал Депортиво | 1.58 | 3.52 | 5.16 |
| 18.12.2016 | Примера РФЕФ 1 | Понтеведра | 0 - 0 | Каудал Депортиво | 1.57 | 3.58 | 5.10 |
| 11.12.2016 | Примера РФЕФ 1 | Каудал Депортиво | 3 - 2 | Селта Фортуна | 3.51 | 3.28 | 1.92 |
| 04.12.2016 | Примера РФЕФ 1 | Паленсия | 2 - 0 | Каудал Депортиво | 1.93 | 3.15 | 3.67 |
| 27.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Каудал Депортиво | 2 - 3 | Расинг Сантандер | 3.19 | 3.02 | 2.18 |
| 19.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Мутилвера | 2 - 1 | Каудал Депортиво | 2.58 | 2.89 | 2.66 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Туделано - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.02.2017 | Примера РФЕФ 1 | Туделано | 0 - 0 | Арандина | 1.60 | 3.40 | 5.25 |
| 29.01.2017 | Примера РФЕФ 1 | Бойро | 0 - 1 | Туделано | 2.47 | 2.92 | 2.78 |
| 22.01.2017 | Примера РФЕФ 1 | Туделано | 0 - 2 | Корухо | 1.90 | 3.17 | 3.81 |
| 15.01.2017 | Примера РФЕФ 1 | Сомосас | 0 - 1 | Туделано | 3.28 | 2.98 | 2.15 |
| 08.01.2017 | Примера РФЕФ 1 | Туделано | 1 - 0 | Културал Леонеса | 4.30 | 3.40 | 1.72 |
| 18.12.2016 | Примера РФЕФ 1 | Туделано | 0 - 1 | Понферадина | 2.57 | 2.97 | 2.60 |
| 11.12.2016 | Примера РФЕФ 1 | Исара | 0 - 0 | Туделано | 2.34 | 2.84 | 3.08 |
| 04.12.2016 | Примера РФЕФ 1 | Осасуна Б | 1 - 3 | Туделано | 2.27 | 3.04 | 2.93 |
| 27.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Туделано | 1 - 3 | Валядолид Пр. | 2.12 | 2.97 | 3.30 |
| 20.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Леалтад | 0 - 0 | Туделано | 2.43 | 2.93 | 2.83 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.09.2016 | Примера РФЕФ 1 | Туделано | 1 - 0 | Каудал Депортиво | 1.69 | 3.28 | 4.64 |
Примера Дивисион РФЕФ Група 1 класиране към 12.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Културал Леонеса | 24 | +41 | 56 |
| 2 | Селта Фортуна | 25 | +28 | 53 |
| 3 | Расинг Сантандер | 24 | +16 | 51 |
| 4 | Понтеведра | 24 | +12 | 42 |
| 5 | Валядолид Промесас | 25 | +1 | 41 |
| 6 | Понферадина | 24 | +2 | 38 |
| 7 | Леалтад | 24 | +4 | 36 |
| 8 | Корухо | 24 | -6 | 32 |
| 9 | Туделано | 24 | 0 | 32 |
| 10 | Осасуна Б | 24 | -1 | 31 |
| 11 | Исара | 24 | +3 | 30 |
| 12 | Мутилвера | 25 | -10 | 28 |
| 13 | Расинг Ферол | 24 | +4 | 28 |
| 14 | Каудал Депортиво | 24 | -5 | 27 |
| 15 | Бургос | 24 | -6 | 27 |
| 16 | Бойро | 24 | -13 | 24 |
| 17 | Гихуело | 24 | -7 | 21 |
| 18 | Паленсия | 23 | -25 | 20 |
| 19 | Арандина | 24 | -18 | 19 |
| 20 | Сомосас | 24 | -20 | 18 |
Хронология в първенството
| Каудал Депортиво | |
| Туделано | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Каудал Депортиво | Каудал Депортиво | Туделано | Туделано | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Културал Леонеса | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 2 | Селта Фортуна | 3 - 2 | 3 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 3 | Расинг Сантандер | 2 - 3 | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 4 | Понтеведра | 0 - 0 | 0 - 1 | |||||
| 5 | Валядолид Промесас | 4 - 0 | 2 - 1 | 4 - 0 | 1 - 3 | |||
| 6 | Понферадина | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 1 | ||||
| 7 | Леалтад | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 8 | Корухо | 3 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 9 | Туделано | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 10 | Осасуна Б | 3 - 1 | 3 - 3 | 3 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
| 11 | Исара | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 12 | Мутилвера | 2 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 13 | Расинг Ферол | 0 - 0 | 4 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 14 | Каудал Депортиво | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 15 | Бургос | 1 - 2 | 3 - 4 | 1 - 2 | 0 - 2 | |||
| 16 | Бойро | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 17 | Гихуело | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||
| 18 | Паленсия | 2 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 19 | Арандина | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 4 | 1 - 4 | |||
| 20 | Сомосас | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
Класиране в шампионата
| Каудал Депортиво | Туделано | |
| Позиция | 14 | 9 |
| Точки | 27 | 32 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 3 |
| Точки | 18 | 22 |
Форма в шампионата
| Каудал Депортиво | Туделано | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
6 11 |
8
8 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
3 3 |
6
4 2 |
Голове в шампионата
| Каудал Депортиво | Туделано | |
|
Вкарани
Получени |
33
38 |
20
20 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
20
12 |
16
9 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.25 | 2.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.33 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.40 | 2.88 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.02.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
