Канада - Премиер Лига (2026)
събота, 17 октомври, 2026
23:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.16 |
6.65 |
11.32 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.03 |
1.07 |
4.03 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.04 |
8.52 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
7.71 |
1.06 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.46 |
1.27 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
2.00 |
1.72 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
1.98 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Калгари, а гостите от Лангфорд.
Разстоянието между двата града е 728.4 км.
Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Кавалри - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.10.2026 |
Премиер Лига |
Халифакс Уонд. |
2 - 2 |
Кавалри |
3.82 |
3.72 |
1.73 |
| 03.10.2026 |
Премиер Лига |
Интер Торонто |
3 - 1 |
Кавалри |
4.39 |
4.11 |
1.57 |
| 01.10.2026 |
Премиер Лига |
Атлетико Отава |
3 - 2 |
Кавалри |
4.43 |
4.11 |
1.57 |
| 26.09.2026 |
Премиер Лига |
Кавалри |
6 - 0 |
Супра дю Квебек |
1.49 |
4.24 |
4.93 |
| 20.09.2026 |
Премиер Лига |
Кавалри |
1 - 1 |
Фордж |
1.93 |
3.23 |
3.61 |
| 14.09.2026 |
Премиер Лига |
Пасифик |
0 - 1 |
Кавалри |
5.02 |
4.09 |
1.50 |
| 07.09.2026 |
Премиер Лига |
Халифакс Уонд. |
1 - 3 |
Кавалри |
3.96 |
3.68 |
1.72 |
| 30.08.2026 |
Премиер Лига |
Кавалри |
1 - 0 |
Ванкувър ФК |
1.44 |
4.21 |
5.71 |
| 22.08.2026 |
Премиер Лига |
Кавалри |
3 - 1 |
Атлетико Отава |
1.50 |
4.04 |
5.21 |
| 16.08.2026 |
Премиер Лига |
Кавалри |
2 - 1 |
Фордж |
2.38 |
3.02 |
2.80 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 равенство
в последните 5 домакинства.
Пасифик - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.10.2026 |
Премиер Лига |
Пасифик |
0 - 2 |
Атлетико Отава |
3.03 |
3.97 |
1.91 |
| 08.10.2026 |
Премиер Лига |
Фордж |
3 - 0 |
Пасифик |
1.29 |
5.10 |
7.54 |
| 04.10.2026 |
Премиер Лига |
Супра дю Квебек |
5 - 0 |
Пасифик |
1.73 |
3.84 |
3.76 |
| 27.09.2026 |
Премиер Лига |
Интер Торонто |
3 - 4 |
Пасифик |
1.96 |
3.66 |
3.12 |
| 20.09.2026 |
Премиер Лига |
Пасифик |
1 - 1 |
Ванкувър ФК |
3.29 |
3.59 |
1.90 |
| 14.09.2026 |
Премиер Лига |
Пасифик |
0 - 1 |
Кавалри |
5.02 |
4.09 |
1.50 |
| 10.09.2026 |
Премиер Лига |
Интер Торонто |
3 - 3 |
Пасифик |
2.22 |
3.66 |
2.62 |
| 05.09.2026 |
Премиер Лига |
Атлетико Отава |
0 - 0 |
Пасифик |
1.65 |
4.13 |
3.88 |
| 31.08.2026 |
Премиер Лига |
Пасифик |
4 - 3 |
Халифакс Уонд. |
2.71 |
3.60 |
2.18 |
| 23.08.2026 |
Премиер Лига |
Фордж |
2 - 0 |
Пасифик |
1.24 |
5.41 |
9.13 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.09.2026 |
Премиер Лига |
Пасифик |
0 - 1 |
Кавалри |
5.02 |
4.09 |
1.50 |
| 25.05.2026 |
Премиер Лига |
Кавалри |
3 - 0 |
Пасифик |
1.35 |
4.60 |
6.63 |
| 10.05.2026 |
Първ. на Канада |
Пасифик |
1 - 3 |
Кавалри |
3.91 |
3.43 |
1.70 |
| 06.04.2026 |
Премиер Лига |
Пасифик |
1 - 2 |
Кавалри |
4.07 |
3.49 |
1.74 |
| 06.10.2025 |
Премиер Лига |
Пасифик |
3 - 3 |
Кавалри |
5.07 |
3.80 |
1.54 |
| 05.08.2025 |
Премиер Лига |
Пасифик |
1 - 0 |
Кавалри |
3.17 |
3.29 |
2.05 |
| 23.06.2025 |
Премиер Лига |
Кавалри |
1 - 0 |
Пасифик |
- |
- |
- |
| 18.05.2025 |
Премиер Лига |
Кавалри |
4 - 0 |
Пасифик |
1.58 |
3.65 |
5.02 |
| 06.10.2024 |
Премиер Лига |
Пасифик |
1 - 4 |
Кавалри |
2.77 |
2.96 |
2.44 |
| 25.08.2024 |
Премиер Лига |
Кавалри |
1 - 0 |
Пасифик |
1.56 |
3.69 |
5.01 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 8 победи,
гостите
имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Кавалри имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите нямат победа
и нямат равен мач.
Премиер Лига класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Кавалри |
26 |
16 |
6 |
4 |
53 |
21 |
+32 |
54 |
| 2 |
Фордж |
26 |
16 |
6 |
4 |
46 |
20 |
+26 |
54 |
| 3 |
Атлетико Отава |
26 |
13 |
4 |
9 |
40 |
41 |
-1 |
43 |
| 4 |
Ванкувър ФК |
26 |
9 |
7 |
10 |
37 |
35 |
+2 |
34 |
| 5 |
Супра дю Квебек |
26 |
9 |
5 |
12 |
40 |
47 |
-7 |
32 |
| 6 |
Халифакс Уондърърс |
26 |
7 |
7 |
12 |
40 |
44 |
-4 |
28 |
| 7 |
Интер Торонто |
26 |
6 |
9 |
11 |
40 |
61 |
-21 |
27 |
| 8 |
Пасифик |
26 |
2 |
8 |
16 |
30 |
57 |
-27 |
14 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Кавалри |
|
| Пасифик |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Кавалри |
Кавалри |
|
Пасифик |
Пасифик |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Кавалри |
- |
- |
- |
|
0 - 1 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 2 |
Фордж |
1 - 1 |
1 - 0 |
1 - 1 |
|
0 - 1 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 3 |
Атлетико Отава |
3 - 1 |
3 - 2 |
3 - 1 |
|
0 - 2 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 4 |
Ванкувър ФК |
1 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
|
1 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 5 |
Супра дю Квебек |
6 - 0 |
1 - 1 |
6 - 0 |
|
1 - 2 |
5 - 0 |
5 - 0 |
| 6 |
Халифакс Уондърърс |
1 - 1 |
2 - 2 |
1 - 1 |
|
4 - 3 |
5 - 2 |
5 - 2 |
| 7 |
Интер Торонто |
5 - 0 |
3 - 1 |
5 - 0 |
|
1 - 1 |
3 - 4 |
3 - 4 |
| 8 |
Пасифик |
3 - 0 |
0 - 1 |
3 - 0 |
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Кавалри |
Пасифик |
| Победи |
16 |
2 |
| Равни |
6 |
8 |
| Загуби |
4 |
16 |
| Вкарани Голове |
53 |
30 |
| Получени Голове |
21 |
57 |
| Средно Вкарани |
2.04 |
1.15 |
| Средно Получени |
0.81 |
2.19 |
| Мачове Вкарал |
88% |
65% |
| Мачове Получил |
62% |
96% |
| Гол/Гол |
54% |
65% |
| Над 1.5 |
77% |
85% |
| Над 2.5 |
54% |
62% |
| Над 3.5 |
35% |
38% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
9 |
1 |
| Равни |
3 |
5 |
| Загуби |
0 |
7 |
| Вкарани Голове |
30 |
16 |
| Получени Голове |
7 |
33 |
| Средно Вкарани |
2.50 |
1.23 |
| Средно Получени |
0.58 |
2.54 |
| Мачове Вкарал |
100% |
62% |
| Мачове Получил |
58% |
92% |
| Гол/Гол |
58% |
62% |
| Над 1.5 |
92% |
92% |
| Над 2.5 |
58% |
69% |
| Над 3.5 |
33% |
46% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.16 |
6.65 |
11.32 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.03 |
1.07 |
4.03 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.04 |
8.52 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
7.71 |
1.06 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.46 |
1.27 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
2.00 |
1.72 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
1.98 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака