Япония - Джей1 Лига (2018)
06:00
Кавазаки Фронтале
Гамба Осака
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 4.00 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.25 | 2.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.03.2018 04:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кавазаки, а гостите от Суита. Разстоянието между двата града е 391.2 км. Мачът ще се играе на стадион Тодороки, който има капацитет от 25 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Тодороки. Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Кавазаки Фронтале - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2018 | ШЛ Азия | Кавазаки Фронтале | 2 - 2 | Мелбърн Виктори | 1.45 | 4.48 | 5.59 |
| 02.03.2018 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 1 - 1 | Шонан Белмар | 1.47 | 4.02 | 6.01 |
| 25.02.2018 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 0 - 3 | Кавазаки Фронтале | 3.44 | 3.23 | 2.04 |
| 20.02.2018 | ШЛ Азия | Улсан ХД | 2 - 1 | Кавазаки Фронтале | 2.76 | 3.14 | 2.36 |
| 13.02.2018 | ШЛ Азия | Кавазаки Фронтале | 0 - 1 | Шанхай Порт | 2.23 | 3.40 | 2.83 |
| 10.02.2018 | Суперкупа | Кавазаки Фронтале | 2 - 3 | Серезо Осака | 2.11 | 3.43 | 3.03 |
| 02.12.2017 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 5 - 0 | Омия Ардижа | 1.25 | 5.20 | 10.47 |
| 29.11.2017 | Джей1 Лига | Урава Ред Даймъндс | 0 - 1 | Кавазаки Фронтале | 3.34 | 3.70 | 1.92 |
| 18.11.2017 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 1 - 0 | Гамба Осака | 1.52 | 4.31 | 4.96 |
| 04.11.2017 | Купа на Лигата | Серезо Осака | 2 - 0 | Кавазаки Фронтале | 3.12 | 3.26 | 2.13 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Гамба Осака - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2018 | Купа на Лигата | Гамба Осака | 0 - 4 | Санфрече Хирошима | 2.31 | 3.10 | 2.87 |
| 03.03.2018 | Джей1 Лига | Кашима Антлърс | 1 - 0 | Гамба Осака | 1.63 | 3.73 | 4.75 |
| 24.02.2018 | Джей1 Лига | Гамба Осака | 2 - 3 | Нагоя Грампус | 1.91 | 3.49 | 3.52 |
| 02.12.2017 | Джей1 Лига | Токио | 0 - 0 | Гамба Осака | 2.40 | 3.27 | 2.73 |
| 26.11.2017 | Джей1 Лига | Гамба Осака | 0 - 1 | Консадол Сапоро | 2.00 | 3.46 | 3.33 |
| 18.11.2017 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 1 - 0 | Гамба Осака | 1.52 | 4.31 | 4.96 |
| 29.10.2017 | Джей1 Лига | Гамба Осака | 1 - 1 | Вегалта Сендай | 1.99 | 3.45 | 3.34 |
| 22.10.2017 | Джей1 Лига | Урава Ред Даймъндс | 3 - 3 | Гамба Осака | 1.63 | 3.79 | 4.65 |
| 14.10.2017 | Джей1 Лига | Гамба Осака | 0 - 1 | Албирекс Ниигата | 1.66 | 3.81 | 4.35 |
| 08.10.2017 | Купа на Лигата | Гамба Осака | 1 - 2 | Серезо Осака | 2.23 | 3.38 | 2.82 |
Общо 3 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.11.2017 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 1 - 0 | Гамба Осака | 1.52 | 4.31 | 4.96 |
| 25.06.2017 | Джей1 Лига | Гамба Осака | 1 - 1 | Кавазаки Фронтале | 2.52 | 3.33 | 2.54 |
| 03.11.2016 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 2 - 3 | Гамба Осака | 1.79 | 3.66 | 3.89 |
| 29.04.2016 | Джей1 Лига | Гамба Осака | 0 - 1 | Кавазаки Фронтале | 2.19 | 3.33 | 2.95 |
| 15.11.2015 | Купа на Имп. | Кавазаки Фронтале | 0 - 2 | Гамба Осака | 2.67 | 3.41 | 2.31 |
| 04.10.2015 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 5 - 3 | Гамба Осака | 2.37 | 3.30 | 2.70 |
| 16.05.2015 | Джей1 Лига | Гамба Осака | 1 - 1 | Кавазаки Фронтале | 1.87 | 3.48 | 3.64 |
| 18.10.2014 | Джей1 Лига | Гамба Осака | 1 - 0 | Кавазаки Фронтале | 1.89 | 3.44 | 3.60 |
| 12.10.2014 | Купа на Лигата | Кавазаки Фронтале | 3 - 2 | Гамба Осака | 2.54 | 3.25 | 2.51 |
| 09.10.2014 | Купа на Лигата | Гамба Осака | 3 - 1 | Кавазаки Фронтале | 1.70 | 3.60 | 4.00 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Кавазаки Фронтале имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Джей1 Лига класиране към 10.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Нагоя Грампус | 2 | +2 | 6 |
| 2 | Санфрече Хирошима | 2 | +2 | 6 |
| 3 | Вегалта Сендай | 2 | +2 | 6 |
| 4 | Кавазаки Фронтале | 2 | +3 | 4 |
| 5 | Шимизу Ес-Пулс | 2 | +2 | 4 |
| 6 | Шонан Белмар | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Кашима Антлърс | 2 | +1 | 4 |
| 8 | Кашива Рейсол | 2 | +1 | 3 |
| 9 | Серезо Осака | 2 | 0 | 2 |
| 10 | Саган Тошу | 2 | 0 | 2 |
| 11 | В-Варен Нагазаки | 2 | -1 | 1 |
| 11 | Консадол Сапоро | 2 | -1 | 1 |
| 13 | Урава Ред Даймъндс | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Токио | 2 | -1 | 1 |
| 15 | Висел Кобе | 2 | -2 | 1 |
| 16 | Йокохама Ф-Маринос | 2 | -2 | 1 |
| 17 | Гамба Осака | 2 | -2 | 0 |
| 18 | Джубило Ивата | 2 | -4 | 0 |
Хронология в първенството
| Кавазаки Фронтале | |
| Гамба Осака | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Кавазаки Фронтале | Кавазаки Фронтале | Гамба Осака | Гамба Осака | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Нагоя Грампус | 2 - 3 | ||||||
| 2 | Санфрече Хирошима | |||||||
| 3 | Вегалта Сендай | |||||||
| 4 | Кавазаки Фронтале | - | - | - | ||||
| 5 | Шимизу Ес-Пулс | |||||||
| 6 | Шонан Белмар | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 7 | Кашима Антлърс | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 8 | Кашива Рейсол | |||||||
| 9 | Серезо Осака | |||||||
| 10 | Саган Тошу | |||||||
| 11 | В-Варен Нагазаки | |||||||
| 11 | Консадол Сапоро | |||||||
| 13 | Урава Ред Даймъндс | |||||||
| 14 | Токио | |||||||
| 15 | Висел Кобе | |||||||
| 16 | Йокохама Ф-Маринос | |||||||
| 17 | Гамба Осака | - | - | - | ||||
| 18 | Джубило Ивата | 0 - 3 | ||||||
Класиране в шампионата
| Кавазаки Фронтале | Гамба Осака | |
| Позиция | 4 | 17 |
| Точки | 4 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 14 |
| Точки | 1 | 0 |
Форма в шампионата
| Кавазаки Фронтале | Гамба Осака | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 0 |
0
0 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 0 |
0
0 1 |
Голове в шампионата
| Кавазаки Фронтале | Гамба Осака | |
|
Вкарани
Получени |
4
1 |
2
4 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
1
1 |
0
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 4.00 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.25 | 2.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.03.2018 04:05. Възможни са промени към настоящия момент!
