Япония - Джей1 Лига (2017)
13:00
Кавазаки Фронтале
Шимизу Ес-Пулс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.60 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.29 | 2.05 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.05 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2017 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кавазаки, а гостите от Шидзуока. Разстоянието между двата града е 135.1 км. Мачът ще се играе на стадион Тодороки, който има капацитет от 25 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Тодороки. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Кавазаки Фронтале - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.04.2017 | Джей1 Лига | Консадол Сапоро | 1 - 1 | Кавазаки Фронтале | 3.60 | 3.39 | 1.93 |
| 12.04.2017 | ШЛ Азия | Кавазаки Фронтале | 0 - 0 | Гуанджоу ФК | 2.98 | 3.26 | 2.20 |
| 08.04.2017 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 1 - 1 | Вентфорет Кофу | 1.50 | 3.80 | 6.31 |
| 01.04.2017 | Джей1 Лига | Вегалта Сендай | 0 - 2 | Кавазаки Фронтале | 3.39 | 3.34 | 2.02 |
| 18.03.2017 | Джей1 Лига | Токио | 3 - 0 | Кавазаки Фронтале | 2.34 | 3.23 | 2.86 |
| 14.03.2017 | ШЛ Азия | Гуанджоу ФК | 1 - 1 | Кавазаки Фронтале | 1.50 | 4.01 | 5.50 |
| 10.03.2017 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 2 - 1 | Кашива Рейсол | 2.18 | 3.39 | 2.99 |
| 05.03.2017 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 1 - 1 | Саган Тошу | 1.71 | 3.55 | 4.48 |
| 25.02.2017 | Джей1 Лига | Омия Ардижа | 0 - 2 | Кавазаки Фронтале | 3.13 | 3.32 | 2.13 |
| 22.02.2017 | ШЛ Азия | Кавазаки Фронтале | 1 - 1 | Сувон Самсунг Блюуингс | 1.95 | 3.32 | 3.56 |
Общо 3 победи, 6 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 равенства в последните 5 домакинства.
Шимизу Ес-Пулс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.04.2017 | Джей1 Лига | Шимизу Ес-Пулс | 1 - 1 | Омия Ардижа | 2.11 | 3.25 | 3.25 |
| 12.04.2017 | Купа на Лигата | Шимизу Ес-Пулс | 0 - 1 | Консадол Сапоро | 1.86 | 3.19 | 4.06 |
| 08.04.2017 | Джей1 Лига | Кашива Рейсол | 0 - 2 | Шимизу Ес-Пулс | 1.82 | 3.43 | 4.05 |
| 01.04.2017 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 3 - 1 | Шимизу Ес-Пулс | 3.10 | 3.19 | 2.22 |
| 18.03.2017 | Джей1 Лига | Шимизу Ес-Пулс | 2 - 3 | Кашима Антлърс | 3.78 | 3.33 | 1.91 |
| 15.03.2017 | Купа на Лигата | Кашива Рейсол | 1 - 0 | Шимизу Ес-Пулс | 2.00 | 3.29 | 3.36 |
| 11.03.2017 | Джей1 Лига | Албирекс Ниигата | 0 - 2 | Шимизу Ес-Пулс | 2.37 | 3.06 | 2.92 |
| 04.03.2017 | Джей1 Лига | Санфрече Хирошима | 0 - 1 | Шимизу Ес-Пулс | 1.58 | 3.85 | 4.98 |
| 25.02.2017 | Джей1 Лига | Шимизу Ес-Пулс | 0 - 1 | Висел Кобе | 2.68 | 3.31 | 2.43 |
| 20.11.2016 | Джей2 Лига | Токушима Вортис | 1 - 2 | Шимизу Ес-Пулс | 5.60 | 3.80 | 1.54 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2015 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 3 - 2 | Шимизу Ес-Пулс | 1.58 | 4.00 | 4.67 |
| 30.05.2015 | Джей1 Лига | Шимизу Ес-Пулс | 5 - 2 | Кавазаки Фронтале | 3.58 | 3.49 | 1.87 |
| 08.04.2015 | Купа на Лигата | Шимизу Ес-Пулс | 0 - 2 | Кавазаки Фронтале | 3.50 | 3.46 | 1.88 |
| 02.11.2014 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 2 - 3 | Шимизу Ес-Пулс | 1.55 | 3.83 | 5.20 |
| 19.07.2014 | Джей1 Лига | Шимизу Ес-Пулс | 0 - 2 | Кавазаки Фронтале | 3.08 | 3.33 | 2.12 |
| 16.02.2014 | Приятелски срещи | Шимизу Ес-Пулс | 5 - 1 | Кавазаки Фронтале | 2.40 | 3.35 | 2.45 |
| 10.11.2013 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 2 - 0 | Шимизу Ес-Пулс | 1.65 | 3.79 | 4.46 |
| 06.05.2013 | Джей1 Лига | Шимизу Ес-Пулс | 1 - 2 | Кавазаки Фронтале | 2.68 | 3.23 | 2.44 |
| 10.04.2013 | Купа на Лигата | Кавазаки Фронтале | 0 - 0 | Шимизу Ес-Пулс | 2.00 | 3.28 | 3.30 |
| 24.11.2012 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 2 - 1 | Шимизу Ес-Пулс | 2.20 | 3.21 | 3.06 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Кавазаки Фронтале имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Джей1 Лига класиране към 21.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Урава Ред Даймъндс | 7 | +14 | 16 |
| 2 | Кашима Антлърс | 7 | +5 | 15 |
| 3 | Висел Кобе | 7 | +4 | 15 |
| 4 | Йокохама Ф-Маринос | 7 | +3 | 13 |
| 5 | Гамба Осака | 7 | +5 | 12 |
| 6 | Кавазаки Фронтале | 7 | +2 | 12 |
| 7 | Серезо Осака | 7 | +2 | 12 |
| 8 | Токио | 7 | +1 | 10 |
| 9 | Шимизу Ес-Пулс | 7 | +1 | 10 |
| 10 | Джубило Ивата | 7 | +1 | 10 |
| 11 | Кашива Рейсол | 7 | -1 | 9 |
| 12 | Вегалта Сендай | 7 | -11 | 9 |
| 13 | Саган Тошу | 7 | 0 | 8 |
| 14 | Вентфорет Кофу | 7 | -3 | 8 |
| 15 | Консадол Сапоро | 7 | -4 | 8 |
| 16 | Албирекс Ниигата | 7 | -5 | 5 |
| 17 | Санфрече Хирошима | 7 | -5 | 4 |
| 18 | Омия Ардижа | 7 | -9 | 1 |
Хронология в първенството
| Кавазаки Фронтале | |
| Шимизу Ес-Пулс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Кавазаки Фронтале | Кавазаки Фронтале | Шимизу Ес-Пулс | Шимизу Ес-Пулс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Урава Ред Даймъндс | |||||||
| 2 | Кашима Антлърс | 2 - 3 | ||||||
| 3 | Висел Кобе | 0 - 1 | ||||||
| 4 | Йокохама Ф-Маринос | |||||||
| 5 | Гамба Осака | |||||||
| 6 | Кавазаки Фронтале | - | - | - | ||||
| 7 | Серезо Осака | |||||||
| 8 | Токио | 3 - 0 | ||||||
| 9 | Шимизу Ес-Пулс | - | - | - | ||||
| 10 | Джубило Ивата | 3 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 11 | Кашива Рейсол | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 12 | Вегалта Сендай | 0 - 2 | ||||||
| 13 | Саган Тошу | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 14 | Вентфорет Кофу | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 15 | Консадол Сапоро | 1 - 1 | ||||||
| 16 | Албирекс Ниигата | 0 - 2 | 0 - 2 | |||||
| 17 | Санфрече Хирошима | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 18 | Омия Ардижа | 0 - 2 | 1 - 1 | |||||
Класиране в шампионата
| Кавазаки Фронтале | Шимизу Ес-Пулс | |
| Позиция | 6 | 9 |
| Точки | 12 | 10 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 4 |
| Точки | 5 | 9 |
Форма в шампионата
| Кавазаки Фронтале | Шимизу Ес-Пулс | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
3 1 |
3
1 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
2 0 |
3
0 1 |
Голове в шампионата
| Кавазаки Фронтале | Шимизу Ес-Пулс | |
|
Вкарани
Получени |
9
7 |
9
8 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
4
3 |
6
3 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.60 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.29 | 2.05 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.05 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2017 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
