Япония - Джей1 Лига (2018)
09:00
Кавазаки Фронтале
Шимизу Ес-Пулс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 4.00 | 5.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.25 | 2.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.07 | 1.72 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.05.2018 08:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кавазаки, а гостите от Шидзуока. Разстоянието между двата града е 135.1 км. Мачът ще се играе на стадион Тодороки, който има капацитет от 25 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Тодороки. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Кавазаки Фронтале - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2018 | Джей1 Лига | Кашива Рейсол | 1 - 2 | Кавазаки Фронтале | 2.77 | 3.21 | 2.40 |
| 05.05.2018 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 0 - 2 | Токио | 1.84 | 3.43 | 3.86 |
| 02.05.2018 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 0 - 2 | Урава Ред Даймъндс | 1.89 | 3.42 | 3.70 |
| 28.04.2018 | Джей1 Лига | Висел Кобе | 1 - 2 | Кавазаки Фронтале | 3.32 | 3.38 | 2.02 |
| 25.04.2018 | Джей1 Лига | Саган Тошу | 0 - 2 | Кавазаки Фронтале | 3.95 | 3.35 | 1.84 |
| 21.04.2018 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 4 - 1 | Кашима Антлърс | 2.14 | 3.26 | 3.17 |
| 18.04.2018 | ШЛ Азия | Кавазаки Фронтале | 2 - 2 | Улсан ХД | 1.94 | 3.53 | 3.35 |
| 14.04.2018 | Джей1 Лига | Вегалта Сендай | 0 - 0 | Кавазаки Фронтале | 3.99 | 3.42 | 1.83 |
| 11.04.2018 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 1 - 2 | Серезо Осака | 1.89 | 3.45 | 3.68 |
| 08.04.2018 | Джей1 Лига | Йокохама Ф-Маринос | 1 - 1 | Кавазаки Фронтале | 3.57 | 3.29 | 1.98 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Шимизу Ес-Пулс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2018 | Купа на Лигата | Консадол Сапоро | 0 - 3 | Шимизу Ес-Пулс | 2.48 | 3.23 | 2.57 |
| 12.05.2018 | Джей1 Лига | Шимизу Ес-Пулс | 4 - 2 | Шонан Белмар | 2.05 | 3.27 | 3.36 |
| 09.05.2018 | Купа на Лигата | Джубило Ивата | 2 - 1 | Шимизу Ес-Пулс | 2.14 | 3.08 | 3.21 |
| 06.05.2018 | Джей1 Лига | Саган Тошу | 3 - 1 | Шимизу Ес-Пулс | 2.32 | 3.14 | 2.93 |
| 02.05.2018 | Джей1 Лига | Санфрече Хирошима | 2 - 0 | Шимизу Ес-Пулс | 1.75 | 3.38 | 4.44 |
| 28.04.2018 | Джей1 Лига | Шимизу Ес-Пулс | 2 - 1 | Кашива Рейсол | 3.32 | 3.22 | 2.08 |
| 25.04.2018 | Джей1 Лига | Нагоя Грампус | 1 - 3 | Шимизу Ес-Пулс | 2.75 | 3.28 | 2.36 |
| 21.04.2018 | Джей1 Лига | Шимизу Ес-Пулс | 0 - 1 | Токио | 3.02 | 3.09 | 2.29 |
| 18.04.2018 | Купа на Лигата | Шимизу Ес-Пулс | 1 - 1 | Вентфорет Кофу | 2.07 | 3.03 | 3.39 |
| 15.04.2018 | Джей1 Лига | Урава Ред Даймъндс | 2 - 1 | Шимизу Ес-Пулс | 1.65 | 3.62 | 4.72 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2017 | Купа на Имп. | Кавазаки Фронтале | 4 - 1 | Шимизу Ес-Пулс | 1.61 | 3.78 | 4.80 |
| 16.09.2017 | Джей1 Лига | Шимизу Ес-Пулс | 0 - 3 | Кавазаки Фронтале | 4.21 | 3.63 | 1.72 |
| 21.04.2017 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 2 - 2 | Шимизу Ес-Пулс | 1.79 | 3.50 | 4.09 |
| 25.07.2015 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 3 - 2 | Шимизу Ес-Пулс | 1.58 | 4.00 | 4.67 |
| 30.05.2015 | Джей1 Лига | Шимизу Ес-Пулс | 5 - 2 | Кавазаки Фронтале | 3.58 | 3.49 | 1.87 |
| 08.04.2015 | Купа на Лигата | Шимизу Ес-Пулс | 0 - 2 | Кавазаки Фронтале | 3.50 | 3.46 | 1.88 |
| 02.11.2014 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 2 - 3 | Шимизу Ес-Пулс | 1.55 | 3.83 | 5.20 |
| 19.07.2014 | Джей1 Лига | Шимизу Ес-Пулс | 0 - 2 | Кавазаки Фронтале | 3.08 | 3.33 | 2.12 |
| 16.02.2014 | Приятелски срещи | Шимизу Ес-Пулс | 5 - 1 | Кавазаки Фронтале | 2.40 | 3.35 | 2.45 |
| 10.11.2013 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 2 - 0 | Шимизу Ес-Пулс | 1.65 | 3.79 | 4.46 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Кавазаки Фронтале имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Джей1 Лига класиране към 20.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Санфрече Хирошима | 14 | +16 | 37 |
| 2 | Токио | 14 | +8 | 27 |
| 3 | Консадол Сапоро | 14 | +7 | 26 |
| 4 | Кавазаки Фронтале | 14 | +7 | 24 |
| 5 | Серезо Осака | 13 | +4 | 23 |
| 6 | Джубило Ивата | 15 | 0 | 21 |
| 7 | Висел Кобе | 14 | +2 | 19 |
| 8 | Вегалта Сендай | 14 | -2 | 19 |
| 9 | Шимизу Ес-Пулс | 14 | +1 | 18 |
| 10 | Кашима Антлърс | 13 | -3 | 18 |
| 11 | Шонан Белмар | 15 | -5 | 18 |
| 12 | Йокохама Ф-Маринос | 15 | -1 | 17 |
| 13 | Кашива Рейсол | 14 | -1 | 17 |
| 14 | Урава Ред Даймъндс | 15 | -1 | 17 |
| 15 | В-Варен Нагазаки | 15 | -5 | 17 |
| 16 | Гамба Осака | 15 | -5 | 15 |
| 17 | Саган Тошу | 14 | -7 | 12 |
| 18 | Нагоя Грампус | 14 | -15 | 9 |
Хронология в първенството
| Кавазаки Фронтале | |
| Шимизу Ес-Пулс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Кавазаки Фронтале | Кавазаки Фронтале | Шимизу Ес-Пулс | Шимизу Ес-Пулс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Санфрече Хирошима | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 2 | Токио | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 1 | ||||
| 3 | Консадол Сапоро | 1 - 3 | 1 - 3 | |||||
| 4 | Кавазаки Фронтале | - | - | - | ||||
| 5 | Серезо Осака | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 6 | Джубило Ивата | 0 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 7 | Висел Кобе | 1 - 2 | 2 - 4 | 2 - 4 | ||||
| 8 | Вегалта Сендай | 0 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 9 | Шимизу Ес-Пулс | - | - | - | ||||
| 10 | Кашима Антлърс | 4 - 1 | 4 - 1 | 0 - 0 | ||||
| 11 | Шонан Белмар | 1 - 1 | 1 - 1 | 4 - 2 | ||||
| 12 | Йокохама Ф-Маринос | 1 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 13 | Кашива Рейсол | 1 - 2 | 2 - 1 | |||||
| 14 | Урава Ред Даймъндс | 0 - 2 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 15 | В-Варен Нагазаки | 0 - 1 | ||||||
| 16 | Гамба Осака | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 17 | Саган Тошу | 0 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 18 | Нагоя Грампус | 0 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||||
Класиране в шампионата
| Кавазаки Фронтале | Шимизу Ес-Пулс | |
| Позиция | 4 | 9 |
| Точки | 24 | 18 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 7 |
| Точки | 7 | 10 |
Форма в шампионата
| Кавазаки Фронтале | Шимизу Ес-Пулс | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
3 4 |
5
3 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
1 4 |
3
1 3 |
Голове в шампионата
| Кавазаки Фронтале | Шимизу Ес-Пулс | |
|
Вкарани
Получени |
19
12 |
19
18 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
8
9 |
12
11 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 4.00 | 5.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.25 | 2.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.07 | 1.72 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.05.2018 08:00. Възможни са промени към настоящия момент!
