Япония - Джей1 Лига (2026 - 2027)
неделя, 6 септември, 2026
13:00
Кавазаки Фронтале
Шимизу Ес-Пулс
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Кавазаки Фронтале
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.82 |
3.67 |
3.73 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.24 |
1.24 |
1.87 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.38 |
2.77 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.41 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.22 |
1.60 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.47 |
2.49 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.55 |
2.26 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кавазаки, а гостите от Шидзуока.
Разстоянието между двата града е 135.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Тодороки,
който има капацитет от
25 000 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Тодороки.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Кавазаки Фронтале - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.09.2026 |
Джей1 Лига |
Мачида Зелвия |
2 - 1 |
Кавазаки Фронтале |
1.90 |
3.50 |
3.74 |
| 29.08.2026 |
Джей1 Лига |
Кавазаки Фронтале |
4 - 2 |
Джеф Юнайтед Чиба |
1.50 |
4.28 |
5.60 |
| 26.08.2026 |
Купа на Имп. |
Кавазаки Фронтале |
3 - 1 |
Точиги СК |
1.20 |
5.70 |
10.45 |
| 22.08.2026 |
Джей1 Лига |
Санфрече Хирошима |
1 - 1 |
Кавазаки Фронтале |
1.60 |
4.04 |
4.88 |
| 15.08.2026 |
Джей1 Лига |
Кавазаки Фронтале |
2 - 2 |
Киото Санга |
2.16 |
3.38 |
3.10 |
| 09.08.2026 |
Джей1 Лига |
Токио Верди |
1 - 1 |
Кавазаки Фронтале |
3.05 |
3.13 |
2.31 |
| 16.07.2026 |
Приятелски срещи |
Кавазаки Фронтале |
0 - 0 |
Ванрауре Х. |
- |
- |
- |
| 06.06.2026 |
Плейофи |
Кавазаки Фронтале |
0 - 1 |
Санфрече Хирошима |
3.32 |
3.62 |
1.99 |
| 30.05.2026 |
Плейофи |
Санфрече Хирошима |
2 - 1 |
Кавазаки Фронтале |
1.64 |
3.92 |
4.61 |
| 24.05.2026 |
Джей1 Лига |
Мито Холихок |
1 - 3 |
Кавазаки Фронтале |
2.99 |
3.36 |
2.23 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Шимизу Ес-Пулс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.09.2026 |
Джей1 Лига |
Шимизу Ес-Пулс |
1 - 1 |
Токио |
3.59 |
3.32 |
2.00 |
| 29.08.2026 |
Джей1 Лига |
Шимизу Ес-Пулс |
0 - 1 |
Кашива Рейсол |
3.58 |
3.36 |
1.99 |
| 26.08.2026 |
Купа на Имп. |
Шимизу Ес-Пулс |
1 - 1 |
Осака |
- |
- |
- |
| 22.08.2026 |
Джей1 Лига |
Серезо Осака |
1 - 0 |
Шимизу Ес-Пулс |
2.22 |
3.38 |
3.01 |
| 15.08.2026 |
Джей1 Лига |
Шимизу Ес-Пулс |
0 - 1 |
Йокохама Ф-Маринос |
2.35 |
3.23 |
2.89 |
| 08.08.2026 |
Джей1 Лига |
Нагоя Грампус |
0 - 1 |
Шимизу Ес-Пулс |
2.05 |
3.42 |
3.34 |
| 14.07.2026 |
Приятелски срещи |
Полесия Житомир |
1 - 3 |
Шимизу Ес-Пулс |
1.66 |
3.96 |
4.23 |
| 06.06.2026 |
Плейофи |
Йокохама Ф-Маринос |
3 - 0 |
Шимизу Ес-Пулс |
2.29 |
3.18 |
3.02 |
| 31.05.2026 |
Плейофи |
Шимизу Ес-Пулс |
1 - 1 |
Йокохама Ф-Маринос |
2.42 |
3.22 |
2.82 |
| 24.05.2026 |
Джей1 Лига |
Шимизу Ес-Пулс |
1 - 2 |
Гамба Осака |
2.75 |
3.29 |
2.41 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.10.2025 |
Джей1 Лига |
Кавазаки Фронтале |
5 - 3 |
Шимизу Ес-Пулс |
1.70 |
3.90 |
4.26 |
| 12.04.2025 |
Джей1 Лига |
Шимизу Ес-Пулс |
1 - 1 |
Кавазаки Фронтале |
3.11 |
3.21 |
2.22 |
| 19.04.2023 |
Купа на Лигата |
Кавазаки Фронтале |
6 - 0 |
Шимизу Ес-Пулс |
1.67 |
3.62 |
4.38 |
| 08.03.2023 |
Купа на Лигата |
Шимизу Ес-Пулс |
3 - 2 |
Кавазаки Фронтале |
3.79 |
3.51 |
1.81 |
| 08.10.2022 |
Джей1 Лига |
Кавазаки Фронтале |
3 - 2 |
Шимизу Ес-Пулс |
1.54 |
4.10 |
5.48 |
| 07.05.2022 |
Джей1 Лига |
Шимизу Ес-Пулс |
0 - 2 |
Кавазаки Фронтале |
4.20 |
3.61 |
1.76 |
| 24.10.2021 |
Джей1 Лига |
Кавазаки Фронтале |
1 - 0 |
Шимизу Ес-Пулс |
1.40 |
4.51 |
7.02 |
| 18.08.2021 |
Купа на Имп. |
Кавазаки Фронтале |
2 - 1 |
Шимизу Ес-Пулс |
1.46 |
4.25 |
5.96 |
| 17.07.2021 |
Джей1 Лига |
Шимизу Ес-Пулс |
0 - 2 |
Кавазаки Фронтале |
7.41 |
4.60 |
1.38 |
| 05.12.2020 |
Джей1 Лига |
Шимизу Ес-Пулс |
2 - 2 |
Кавазаки Фронтале |
5.35 |
4.50 |
1.50 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 7 победи,
гостите
имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Кавазаки Фронтале имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 5 победи,
гостите нямат победа
и нямат равен мач.
Джей1 Лига класиране към 06.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Мачида Зелвия |
5 |
4 |
1 |
0 |
15 |
4 |
+11 |
13 |
| 2 |
Кашива Рейсол |
5 |
4 |
0 |
1 |
10 |
6 |
+4 |
12 |
| 3 |
Кашима Антлърс |
5 |
4 |
0 |
1 |
13 |
10 |
+3 |
12 |
| 4 |
Санфрече Хирошима |
5 |
3 |
2 |
0 |
11 |
2 |
+9 |
11 |
| 5 |
Висел Кобе |
5 |
3 |
1 |
1 |
6 |
3 |
+3 |
10 |
| 6 |
Серезо Осака |
5 |
3 |
0 |
2 |
5 |
5 |
0 |
9 |
| 7 |
Мито Холихок |
5 |
2 |
2 |
1 |
10 |
7 |
+3 |
8 |
| 8 |
Токио |
5 |
2 |
2 |
1 |
9 |
8 |
+1 |
8 |
| 9 |
Йокохама Ф-Маринос |
5 |
2 |
1 |
2 |
8 |
8 |
0 |
7 |
| 10 |
Фагиано Окаяма |
5 |
2 |
1 |
2 |
5 |
5 |
0 |
7 |
| 11 |
Кавазаки Фронтале |
5 |
1 |
3 |
1 |
9 |
8 |
+1 |
6 |
| 12 |
Гамба Осака |
5 |
1 |
3 |
1 |
8 |
9 |
-1 |
6 |
| 13 |
Нагоя Грампус |
5 |
2 |
0 |
3 |
6 |
8 |
-2 |
6 |
| 14 |
Урава Ред Даймъндс |
5 |
2 |
0 |
3 |
11 |
15 |
-4 |
6 |
| 15 |
Киото Санга |
5 |
1 |
2 |
2 |
7 |
9 |
-2 |
5 |
| 16 |
Шимизу Ес-Пулс |
5 |
1 |
1 |
3 |
2 |
4 |
-2 |
4 |
| 17 |
В-Варен Нагазаки |
5 |
1 |
1 |
3 |
6 |
11 |
-5 |
4 |
| 18 |
Ависпа Фукуока |
5 |
1 |
0 |
4 |
8 |
9 |
-1 |
3 |
| 19 |
Токио Верди |
5 |
0 |
2 |
3 |
2 |
8 |
-6 |
2 |
| 20 |
Джеф Юнайтед Чиба |
5 |
0 |
0 |
5 |
3 |
15 |
-12 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Кавазаки Фронтале |
|
| Шимизу Ес-Пулс |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Кавазаки Фронтале |
Кавазаки Фронтале |
|
Шимизу Ес-Пулс |
Шимизу Ес-Пулс |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Мачида Зелвия |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Кашива Рейсол |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 3 |
Кашима Антлърс |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Санфрече Хирошима |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 5 |
Висел Кобе |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Серезо Осака |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 7 |
Мито Холихок |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Токио |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 9 |
Йокохама Ф-Маринос |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 10 |
Фагиано Окаяма |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Кавазаки Фронтале |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 12 |
Гамба Осака |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Нагоя Грампус |
|
|
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 14 |
Урава Ред Даймъндс |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Киото Санга |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
| 16 |
Шимизу Ес-Пулс |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 17 |
В-Варен Нагазаки |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Ависпа Фукуока |
|
|
|
|
|
|
|
| 19 |
Токио Верди |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 20 |
Джеф Юнайтед Чиба |
4 - 2 |
|
4 - 2 |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Кавазаки Фронтале |
Шимизу Ес-Пулс |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
3 |
1 |
| Загуби |
1 |
3 |
| Вкарани Голове |
9 |
2 |
| Получени Голове |
8 |
4 |
| Средно Вкарани |
1.80 |
0.40 |
| Средно Получени |
1.60 |
0.80 |
| Мачове Вкарал |
100% |
40% |
| Мачове Получил |
100% |
80% |
| Гол/Гол |
100% |
20% |
| Над 1.5 |
100% |
20% |
| Над 2.5 |
60% |
0% |
| Над 3.5 |
40% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
6 |
1 |
| Получени Голове |
4 |
1 |
| Средно Вкарани |
3.00 |
0.50 |
| Средно Получени |
2.00 |
0.50 |
| Мачове Вкарал |
100% |
50% |
| Мачове Получил |
100% |
50% |
| Гол/Гол |
100% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
0% |
| Над 2.5 |
100% |
0% |
| Над 3.5 |
100% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.82 |
3.67 |
3.73 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.24 |
1.24 |
1.87 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.38 |
2.77 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.41 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.22 |
1.60 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.47 |
2.49 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.55 |
2.26 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Кавазаки Фронтале
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака