Италия - Серия С - Група С (2026 - 2027)
неделя, 18 октомври, 2026
15:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.19 |
3.21 |
2.86 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.34 |
1.28 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.10 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.24 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.87 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.32 |
3.01 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.66 |
2.08 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кава де' Тирени, а гостите от Казарано.
Разстоянието между двата града е 303.4 км.
Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Кавезе 1919 - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.10.2026 |
Серия С - С |
Барлета |
1 - 1 |
Кавезе 1919 |
2.17 |
3.23 |
3.00 |
| 03.10.2026 |
Серия С - С |
Кавезе 1919 |
2 - 0 |
Казертана |
2.91 |
3.22 |
2.21 |
| 26.09.2026 |
Серия С - С |
Кавезе 1919 |
4 - 2 |
Савоя |
2.03 |
3.08 |
3.47 |
| 20.09.2026 |
Серия С - С |
Потенца |
4 - 2 |
Кавезе 1919 |
1.94 |
3.29 |
3.49 |
| 15.09.2026 |
Серия С - С |
Кавезе 1919 |
2 - 3 |
Соренто |
2.06 |
3.00 |
3.48 |
| 12.09.2026 |
Серия С - С |
Козенца |
0 - 0 |
Кавезе 1919 |
2.57 |
2.98 |
2.63 |
| 06.09.2026 |
Серия С - С |
Салернитана |
1 - 1 |
Кавезе 1919 |
2.02 |
3.00 |
3.65 |
| 28.08.2026 |
Серия С - С |
Кавезе 1919 |
3 - 1 |
Аудаче Черин. |
2.58 |
2.91 |
2.68 |
| 21.08.2026 |
Серия С - С |
Бари |
3 - 0 |
Кавезе 1919 |
1.33 |
4.33 |
8.40 |
| 15.08.2026 |
Купа Серия С |
Кампобасо |
2 - 0 |
Кавезе 1919 |
2.13 |
2.96 |
3.07 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Казарано - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Серия С - С |
Казарано |
0 - 0 |
Салернитана |
2.72 |
3.34 |
2.29 |
| 03.10.2026 |
Серия С - С |
Соренто |
2 - 0 |
Казарано |
2.35 |
3.27 |
2.66 |
| 27.09.2026 |
Серия С - С |
Казарано |
0 - 1 |
Монополи 1966 |
2.26 |
3.19 |
2.84 |
| 19.09.2026 |
Серия С - С |
Савоя |
1 - 1 |
Казарано |
2.77 |
3.29 |
2.27 |
| 15.09.2026 |
Серия С - С |
Казарано |
1 - 0 |
Аудаче Черин. |
2.25 |
3.22 |
2.85 |
| 11.09.2026 |
Серия С - С |
Казарано |
3 - 1 |
Барлета |
2.07 |
3.32 |
3.12 |
| 05.09.2026 |
Серия С - С |
Бари |
1 - 0 |
Казарано |
1.91 |
3.21 |
3.72 |
| 28.08.2026 |
Серия С - С |
Казарано |
4 - 3 |
Джуляно |
2.07 |
3.25 |
3.19 |
| 21.08.2026 |
Серия С - С |
Потенца |
4 - 1 |
Казарано |
2.50 |
3.18 |
2.54 |
| 16.08.2026 |
Купа Серия С |
Бари |
1 - 0 |
Казарано |
- |
- |
- |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.01.2026 |
Серия С - С |
Кавезе 1919 |
1 - 1 |
Казарано |
2.39 |
3.04 |
2.82 |
| 21.09.2025 |
Серия С - С |
Казарано |
3 - 0 |
Кавезе 1919 |
1.94 |
3.29 |
3.49 |
В последните 2 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Кавезе 1919 имат изиграна само 1 среща,
като са завършили наравно.
Серия С - Група С класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Потенца |
9 |
7 |
1 |
1 |
24 |
12 |
+12 |
22 |
| 2 |
Бари |
9 |
6 |
1 |
2 |
13 |
6 |
+7 |
19 |
| 3 |
Соренто |
9 |
6 |
0 |
3 |
14 |
10 |
+4 |
18 |
| 4 |
Катания |
9 |
5 |
1 |
3 |
17 |
10 |
+7 |
16 |
| 5 |
Казертана |
9 |
4 |
3 |
2 |
15 |
13 |
+2 |
15 |
| 6 |
Аудаче Чериньола |
9 |
4 |
2 |
3 |
14 |
9 |
+5 |
14 |
| 7 |
Интер Б |
8 |
4 |
1 |
3 |
16 |
13 |
+3 |
13 |
| 8 |
Скафатезе |
8 |
3 |
4 |
1 |
13 |
11 |
+2 |
13 |
| 9 |
Салернитана |
9 |
3 |
4 |
2 |
12 |
10 |
+2 |
13 |
| 10 |
Пичерно |
9 |
4 |
0 |
5 |
17 |
17 |
0 |
12 |
| 11 |
Кавезе 1919 |
9 |
3 |
3 |
3 |
15 |
15 |
0 |
12 |
| 12 |
Монополи 1966 |
9 |
3 |
3 |
3 |
7 |
7 |
0 |
12 |
| 13 |
Фоджа |
9 |
3 |
2 |
4 |
9 |
10 |
-1 |
11 |
| 14 |
Казарано |
9 |
3 |
2 |
4 |
10 |
13 |
-3 |
11 |
| 15 |
Савоя |
9 |
2 |
4 |
3 |
11 |
12 |
-1 |
10 |
| 16 |
Барлета |
9 |
1 |
5 |
3 |
12 |
15 |
-3 |
8 |
| 17 |
Тим Алтамура |
9 |
2 |
2 |
5 |
4 |
13 |
-9 |
8 |
| 18 |
Джуляно |
9 |
2 |
1 |
6 |
12 |
22 |
-10 |
7 |
| 19 |
Козенца |
9 |
1 |
2 |
6 |
7 |
19 |
-12 |
5 |
| 20 |
Кротоне |
9 |
1 |
3 |
5 |
10 |
15 |
-5 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Кавезе 1919 |
|
| Казарано |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Кавезе 1919 |
Кавезе 1919 |
|
Казарано |
Казарано |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Потенца |
|
4 - 2 |
|
|
|
4 - 1 |
4 - 1 |
| 2 |
Бари |
|
3 - 0 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 3 |
Соренто |
2 - 3 |
|
2 - 3 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 4 |
Катания |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Казертана |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 6 |
Аудаче Чериньола |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
1 - 0 |
|
|
| 7 |
Интер Б |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Скафатезе |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Салернитана |
|
1 - 1 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 10 |
Пичерно |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Кавезе 1919 |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 12 |
Монополи 1966 |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 13 |
Фоджа |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Казарано |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 15 |
Савоя |
4 - 2 |
|
4 - 2 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 16 |
Барлета |
|
1 - 1 |
|
|
3 - 1 |
|
|
| 17 |
Тим Алтамура |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Джуляно |
|
|
|
|
4 - 3 |
|
|
| 19 |
Козенца |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
|
| 20 |
Кротоне |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Кавезе 1919 |
Казарано |
| Победи |
3 |
3 |
| Равни |
3 |
2 |
| Загуби |
3 |
4 |
| Вкарани Голове |
15 |
10 |
| Получени Голове |
15 |
13 |
| Средно Вкарани |
1.67 |
1.11 |
| Средно Получени |
1.67 |
1.44 |
| Мачове Вкарал |
78% |
56% |
| Мачове Получил |
78% |
78% |
| Гол/Гол |
67% |
44% |
| Над 1.5 |
89% |
56% |
| Над 2.5 |
56% |
33% |
| Над 3.5 |
44% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
0 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
1 |
3 |
| Вкарани Голове |
11 |
2 |
| Получени Голове |
6 |
8 |
| Средно Вкарани |
2.75 |
0.50 |
| Средно Получени |
1.50 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
50% |
| Мачове Получил |
75% |
100% |
| Гол/Гол |
75% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
75% |
| Над 2.5 |
75% |
25% |
| Над 3.5 |
75% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.19 |
3.21 |
2.86 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.34 |
1.28 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.10 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.24 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.87 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.32 |
3.01 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.66 |
2.08 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака