Сан Марино - Шампионат Саммаринезе (2016 - 2017)
22:15
Кайлунго
Мурата
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.80 | 4.33 | 1.62 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.20 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 1.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.53 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.04.2017 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кайлунго, а гостите от Мурата. Разстоянието между двата града е 3.6 км. Мачът ще се играе на стадион Фонте де Ово, който има капацитет от 500 места. Размерите на терена са 100 x 55 m. Снимки от Google карта стадион Фонте де Ово. Мачът ще се играе в 21:15 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Кайлунго - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2017 | Саммаринезе | Сан Джовани | 1 - 1 | Кайлунго | - | - | - |
| 05.04.2017 | Саммаринезе | Тре Пене | 2 - 0 | Кайлунго | - | - | - |
| 02.04.2017 | Саммаринезе | Кайлунго | 2 - 2 | Пенароса | - | - | - |
| 12.03.2017 | Саммаринезе | Либертас | 3 - 2 | Кайлунго | - | - | - |
| 05.03.2017 | Саммаринезе | Фолгоре Фалциано | 7 - 0 | Кайлунго | - | - | - |
| 25.02.2017 | Саммаринезе | Кайлунго | 1 - 3 | Доманяно | - | - | - |
| 19.02.2017 | Саммаринезе | Кайлунго | 0 - 4 | Космос Серавале | - | - | - |
| 11.02.2017 | Саммаринезе | Кайлунго | 0 - 3 | Виртус | - | - | - |
| 04.02.2017 | Саммаринезе | Кайлунго | 3 - 1 | Фаетано | - | - | - |
| 11.12.2016 | Саммаринезе | Тре Фиори | 2 - 1 | Кайлунго | - | - | - |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Мурата - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2017 | Саммаринезе | Мурата | 0 - 2 | Либертас | - | - | - |
| 05.04.2017 | Саммаринезе | Мурата | 2 - 4 | Доманяно | 4.44 | 4.00 | 1.57 |
| 01.04.2017 | Саммаринезе | Тре Пене | 6 - 0 | Мурата | - | - | - |
| 12.03.2017 | Саммаринезе | Сан Джовани | 1 - 2 | Мурата | - | - | - |
| 04.03.2017 | Саммаринезе | Мурата | 5 - 1 | Пенароса | - | - | - |
| 26.02.2017 | Саммаринезе | Фолгоре Фалциано | 5 - 0 | Мурата | - | - | - |
| 18.02.2017 | Саммаринезе | Мурата | 2 - 1 | Фаетано | - | - | - |
| 12.02.2017 | Саммаринезе | Фиорентино | 2 - 1 | Мурата | - | - | - |
| 05.02.2017 | Саммаринезе | Мурата | 0 - 1 | Космос Серавале | - | - | - |
| 10.12.2016 | Саммаринезе | Виртус | 2 - 1 | Мурата | - | - | - |
Общо 3 победи и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2016 | Саммаринезе | Мурата | 1 - 0 | Кайлунго | - | - | - |
| 12.12.2015 | Саммаринезе | Мурата | 3 - 5 | Кайлунго | - | - | - |
| 22.03.2015 | Саммаринезе | Кайлунго | 3 - 0 | Мурата | - | - | - |
| 18.10.2014 | Саммаринезе | Мурата | 1 - 5 | Кайлунго | - | - | - |
| 09.11.2013 | Саммаринезе | Кайлунго | 3 - 0 | Мурата | - | - | - |
| 16.03.2013 | Саммаринезе | Кайлунго | 2 - 0 | Мурата | - | - | - |
| 07.10.2012 | Саммаринезе | Мурата | 0 - 0 | Кайлунго | - | - | - |
| 25.03.2012 | Саммаринезе | Кайлунго | 0 - 1 | Мурата | 2.35 | 3.35 | 2.60 |
| 15.10.2011 | Саммаринезе | Мурата | 1 - 2 | Кайлунго | 1.31 | 4.40 | 8.50 |
| 20.11.2010 | Саммаринезе | Мурата | 2 - 1 | Кайлунго | 1.15 | 5.75 | 10.25 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Кайлунго имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Шампионат Саммаринезе класиране към 13.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Либертас | 20 | +24 | 46 |
| 2 | Фолгоре Фалциано | 20 | +38 | 42 |
| 3 | Тре Пене | 20 | +28 | 42 |
| 4 | Ла Фиорита | 19 | +28 | 41 |
| 5 | Виртус | 20 | +19 | 41 |
| 6 | Доманяно | 20 | +15 | 33 |
| 7 | Ювенес Догана | 19 | +5 | 30 |
| 8 | Фиорентино | 19 | +4 | 29 |
| 9 | Космос Серавале | 19 | +1 | 28 |
| 10 | Мурата | 20 | -19 | 20 |
| 11 | Тре Фиори | 19 | -14 | 19 |
| 12 | Фаетано | 19 | -13 | 16 |
| 13 | Пенароса | 20 | -35 | 10 |
| 14 | Сан Джовани | 20 | -46 | 7 |
| 15 | Кайлунго | 20 | -35 | 6 |
Хронология в първенството
| Кайлунго | |
| Мурата | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Кайлунго | Кайлунго | Мурата | Мурата | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Либертас | 0 - 2 | 3 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Фолгоре Фалциано | 1 - 4 | 7 - 0 | 1 - 4 | 0 - 3 | 5 - 0 | 5 - 0 | |
| 3 | Тре Пене | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 6 - 0 | 6 - 0 | |
| 4 | Ла Фиорита | 1 - 5 | 1 - 5 | 0 - 4 | ||||
| 5 | Виртус | 0 - 3 | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 6 | Доманяно | 1 - 3 | 4 - 1 | 1 - 3 | 2 - 4 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 7 | Ювенес Догана | 2 - 3 | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 8 | Фиорентино | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 9 | Космос Серавале | 0 - 4 | 0 - 4 | 0 - 1 | ||||
| 10 | Мурата | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 11 | Тре Фиори | 2 - 1 | 1 - 3 | |||||
| 12 | Фаетано | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 13 | Пенароса | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 5 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 14 | Сан Джовани | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 5 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 15 | Кайлунго | - | - | - | 1 - 0 | |||
Класиране в шампионата
| Кайлунго | Мурата | |
| Позиция | 15 | 10 |
| Точки | 6 | 20 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 12 |
| Точки | 4 | 7 |
Форма в шампионата
| Кайлунго | Мурата | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
3 16 |
6
2 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 10 |
2
1 6 |
Голове в шампионата
| Кайлунго | Мурата | |
|
Вкарани
Получени |
16
51 |
27
46 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
30 |
10
24 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.80 | 4.33 | 1.62 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.20 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 1.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.53 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.04.2017 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
