Андора - Първа Дивизия (2026 - 2027)
неделя, 18 октомври, 2026
18:00
18:00
Каза де Португал
Пеня Енкарнада
Прогнози на потребителите
1 0% за Каза де Португал
X 0% за равен
2 0% за Пеня Енкарнада
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Обща информация за мача
И двата отбора са от Андора ла Веля. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Каза де Португал - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Първа Дивизия | ФК Санта Колома | 5 - 0 | Каза де Португал | 1.18 | 5.44 | 8.67 |
| 20.09.2026 | Първа Дивизия | Каза де Португал | 0 - 3 | Атлетик Ескалдес | 3.01 | 3.41 | 1.95 |
| 13.09.2026 | Първа Дивизия | Ордино | 3 - 2 | Каза де Португал | 2.54 | 3.24 | 2.26 |
| 06.09.2026 | Първа Дивизия | Каза де Португал | 1 - 1 | ФК Рейнджърс | - | - | - |
Общо 1 равенство и 3 загуби в последните 4 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 1 загуба в последните 2 домакинства.
Пеня Енкарнада - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Първа Дивизия | Пеня Енкарнада | 2 - 0 | Спортинг Еск. | 1.40 | 4.05 | 5.46 |
| 19.09.2026 | Първа Дивизия | Карой | 2 - 2 | Пеня Енкарнада | 8.78 | 4.49 | 1.24 |
| 13.09.2026 | Първа Дивизия | ФК Санта Колома | 4 - 0 | Пеня Енкарнада | 1.30 | 4.45 | 6.76 |
| 06.09.2026 | Първа Дивизия | Пеня Енкарнада | 1 - 1 | Атлетик Ескалдес | 4.20 | 3.46 | 1.65 |
| 17.05.2026 | Първа Дивизия | Атлетик Ескалдес | 2 - 0 | Пеня Енкарнада | 1.44 | 3.81 | 5.52 |
| 10.05.2026 | Първа Дивизия | Пеня Енкарнада | 1 - 2 | ФК Рейнджърс | 6.53 | 3.99 | 1.32 |
| 26.04.2026 | Първа Дивизия | Ордино | 0 - 1 | Пеня Енкарнада | 2.01 | 3.08 | 3.12 |
| 18.04.2026 | Първа Дивизия | Пеня Енкарнада | 0 - 2 | УЕ Санта Колома | 9.06 | 4.52 | 1.25 |
| 13.04.2026 | Първа Дивизия | Есперанса Анд. | 0 - 1 | Пеня Енкарнада | 3.33 | 3.03 | 1.95 |
| 21.03.2026 | Първа Дивизия | Пеня Енкарнада | 0 - 1 | ФК Санта Колома | 10.01 | 4.64 | 1.21 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
Няма данни в системата
Първа Дивизия класиране към 18.10.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ФК Санта Колома | 4 | +16 | 12 |
| 2 | Интер Клуб Ескалдес | 4 | +10 | 10 |
| 3 | Атлетик Клуб Ескалдес | 4 | +6 | 8 |
| 4 | ФК Рейнджърс | 4 | +1 | 7 |
| 5 | Ордино | 4 | -6 | 6 |
| 6 | Есперанса д'Андора | 4 | +3 | 5 |
| 7 | Пеня Енкарнада | 4 | -2 | 5 |
| 8 | Каза де Португал | 4 | -9 | 1 |
| 9 | Карой | 4 | -9 | 1 |
| 10 | Спортинг Клуб Ескалдес | 4 | -10 | 0 |
Хронология в първенството
| Каза де Португал | |
| Пеня Енкарнада | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Каза де Португал | Каза де Португал | Пеня Енкарнада | Пеня Енкарнада | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ФК Санта Колома | 5 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||||
| 2 | Интер Клуб Ескалдес | |||||||
| 3 | Атлетик Клуб Ескалдес | 0 - 3 | 0 - 3 | 1 - 1 | ||||
| 4 | ФК Рейнджърс | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 5 | Ордино | 3 - 2 | ||||||
| 6 | Есперанса д'Андора | |||||||
| 7 | Пеня Енкарнада | - | - | - | ||||
| 8 | Каза де Португал | - | - | - | ||||
| 9 | Карой | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||
| 10 | Спортинг Клуб Ескалдес | 2 - 0 | ||||||
*** По 3 мача в сезон
Представяне в Шампионата
| Каза де Португал | Пеня Енкарнада | |
| Победи | 0 | 1 |
| Равни | 1 | 2 |
| Загуби | 3 | 1 |
| Вкарани Голове | 3 | 5 |
| Получени Голове | 12 | 7 |
| Средно Вкарани | 0.75 | 1.25 |
| Средно Получени | 3.00 | 1.75 |
| Мачове Вкарал | 50% | 75% |
| Мачове Получил | 100% | 75% |
| Гол/Гол | 50% | 50% |
| Над 1.5 | 100% | 100% |
| Над 2.5 | 75% | 50% |
| Над 3.5 | 50% | 50% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 0 | 0 |
| Равни | 1 | 1 |
| Загуби | 1 | 1 |
| Вкарани Голове | 1 | 2 |
| Получени Голове | 4 | 6 |
| Средно Вкарани | 0.50 | 1.00 |
| Средно Получени | 2.00 | 3.00 |
| Мачове Вкарал | 50% | 50% |
| Мачове Получил | 100% | 100% |
| Гол/Гол | 50% | 50% |
| Над 1.5 | 100% | 100% |
| Над 2.5 | 50% | 100% |
| Над 3.5 | 0% | 100% |
Прогнози на потребителите
1 0% за Каза де Португал
X 0% за равен
2 0% за Пеня Енкарнада
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
