Италия - Серия С - Група С (2026 - 2027)
вторник, 15 септември, 2026
22:00
Казарано
Аудаче Чериньола
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.25 |
3.22 |
2.85 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.35 |
1.29 |
1.55 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.65 |
2.08 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.45 |
1.27 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.86 |
1.84 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.31 |
3.13 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.66 |
2.06 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.09.2026 20:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Казарано, а гостите от Чериньола.
Разстоянието между двата града е 236.4 км.
Мачът ще се играе в 21:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Казарано - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.09.2026 |
Серия С - С |
Казарано |
3 - 1 |
Барлета |
2.07 |
3.32 |
3.12 |
| 05.09.2026 |
Серия С - С |
Бари |
1 - 0 |
Казарано |
1.91 |
3.21 |
3.72 |
| 28.08.2026 |
Серия С - С |
Казарано |
4 - 3 |
Джуляно |
2.07 |
3.25 |
3.19 |
| 21.08.2026 |
Серия С - С |
Потенца |
4 - 1 |
Казарано |
2.50 |
3.18 |
2.54 |
| 16.08.2026 |
Купа Серия С |
Бари |
1 - 0 |
Казарано |
- |
- |
- |
| 20.05.2026 |
Плейофи |
Унион Бреша |
0 - 0 |
Казарано |
1.84 |
3.29 |
3.96 |
| 17.05.2026 |
Плейофи |
Казарано |
0 - 3 |
Унион Бреша |
2.98 |
3.13 |
2.24 |
| 13.05.2026 |
Плейофи |
Ренате |
0 - 3 |
Казарано |
2.22 |
3.16 |
2.96 |
| 10.05.2026 |
Плейофи |
Казарано |
0 - 2 |
Ренате |
1.73 |
3.52 |
4.19 |
| 06.05.2026 |
Плейофи |
Козенца |
1 - 5 |
Казарано |
1.97 |
3.31 |
3.42 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Аудаче Чериньола - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.09.2026 |
Серия С - С |
Аудаче Черин. |
4 - 0 |
Джуляно |
1.99 |
3.22 |
3.42 |
| 06.09.2026 |
Серия С - С |
Фоджа |
0 - 2 |
Аудаче Черин. |
2.44 |
3.11 |
2.68 |
| 28.08.2026 |
Серия С - С |
Кавезе 1919 |
3 - 1 |
Аудаче Черин. |
2.58 |
2.91 |
2.68 |
| 22.08.2026 |
Серия С - С |
Аудаче Черин. |
3 - 1 |
Козенца |
2.20 |
3.05 |
3.10 |
| 14.08.2026 |
Купа Серия С |
Аудаче Черин. |
1 - 1 |
Монополи 1966 |
- |
- |
- |
| 03.05.2026 |
Плейофи |
Кротоне |
1 - 1 |
Аудаче Черин. |
1.91 |
3.42 |
3.54 |
| 26.04.2026 |
Серия С - С |
Беневенто |
2 - 2 |
Аудаче Черин. |
1.45 |
4.17 |
5.86 |
| 19.04.2026 |
Серия С - С |
Аудаче Черин. |
1 - 1 |
Тим Алтамура |
1.61 |
3.65 |
4.83 |
| 12.04.2026 |
Серия С - С |
Казертана |
4 - 1 |
Аудаче Черин. |
2.20 |
3.11 |
3.04 |
| 06.04.2026 |
Серия С - С |
Аудаче Черин. |
1 - 1 |
Латина |
1.78 |
3.33 |
4.11 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 20.02.2026 |
Серия С - С |
Аудаче Черин. |
2 - 1 |
Казарано |
1.73 |
3.45 |
4.23 |
| 29.10.2025 |
Купа Серия С |
Аудаче Черин. |
2 - 1 |
Казарано |
2.90 |
3.09 |
2.24 |
| 12.10.2025 |
Серия С - С |
Казарано |
3 - 0 |
Аудаче Черин. |
2.25 |
3.09 |
2.96 |
В последните 3 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 2 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Казарано имат изиграна само 1 среща,
като победители са били домакините.
Серия С - Група С класиране към 15.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Соренто |
4 |
4 |
0 |
0 |
6 |
1 |
+5 |
12 |
| 2 |
Аудаче Чериньола |
4 |
3 |
0 |
1 |
10 |
4 |
+6 |
9 |
| 3 |
Пичерно |
4 |
3 |
0 |
1 |
9 |
4 |
+5 |
9 |
| 4 |
Бари |
4 |
3 |
0 |
1 |
7 |
3 |
+4 |
9 |
| 5 |
Потенца |
4 |
3 |
0 |
1 |
9 |
6 |
+3 |
9 |
| 6 |
Казертана |
4 |
2 |
2 |
0 |
10 |
8 |
+2 |
8 |
| 7 |
Монополи 1966 |
4 |
2 |
0 |
2 |
3 |
2 |
+1 |
6 |
| 8 |
Казарано |
4 |
2 |
0 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
6 |
| 9 |
Барлета |
4 |
1 |
2 |
1 |
9 |
8 |
+1 |
5 |
| 10 |
Салернитана |
4 |
1 |
2 |
1 |
7 |
6 |
+1 |
5 |
| 11 |
Скафатезе |
4 |
1 |
2 |
1 |
7 |
8 |
-1 |
5 |
| 12 |
Кавезе 1919 |
4 |
1 |
2 |
1 |
4 |
5 |
-1 |
5 |
| 13 |
Савоя |
4 |
1 |
1 |
2 |
6 |
6 |
0 |
4 |
| 14 |
Фоджа |
4 |
1 |
1 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
4 |
| 15 |
Интер Б |
4 |
1 |
1 |
2 |
6 |
9 |
-3 |
4 |
| 16 |
Тим Алтамура |
4 |
1 |
1 |
2 |
2 |
6 |
-4 |
4 |
| 17 |
Катания |
4 |
1 |
0 |
3 |
6 |
6 |
0 |
3 |
| 18 |
Джуляно |
4 |
0 |
1 |
3 |
6 |
13 |
-7 |
1 |
| 19 |
Козенца |
4 |
0 |
1 |
3 |
2 |
9 |
-7 |
1 |
| 20 |
Кротоне |
4 |
0 |
2 |
2 |
3 |
5 |
-2 |
-4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Казарано |
|
| Аудаче Чериньола |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Казарано |
Казарано |
|
Аудаче Чериньола |
Аудаче Чериньола |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Соренто |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Аудаче Чериньола |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Пичерно |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Бари |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 5 |
Потенца |
|
4 - 1 |
|
|
|
|
|
| 6 |
Казертана |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Монополи 1966 |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Казарано |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 9 |
Барлета |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
|
|
|
| 10 |
Салернитана |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Скафатезе |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Кавезе 1919 |
|
|
|
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 13 |
Савоя |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Фоджа |
|
|
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 15 |
Интер Б |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Тим Алтамура |
|
|
|
|
|
|
|
| 17 |
Катания |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Джуляно |
4 - 3 |
|
4 - 3 |
|
4 - 0 |
|
|
| 19 |
Козенца |
|
|
|
|
3 - 1 |
|
|
| 20 |
Кротоне |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Казарано |
Аудаче Чериньола |
| Победи |
2 |
3 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
2 |
1 |
| Вкарани Голове |
8 |
10 |
| Получени Голове |
9 |
4 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
2.50 |
| Средно Получени |
2.25 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
75% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
50% |
| Гол/Гол |
75% |
50% |
| Над 1.5 |
75% |
100% |
| Над 2.5 |
75% |
75% |
| Над 3.5 |
75% |
75% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
7 |
3 |
| Получени Голове |
4 |
3 |
| Средно Вкарани |
3.50 |
1.50 |
| Средно Получени |
2.00 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
50% |
| Гол/Гол |
100% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
50% |
| Над 3.5 |
100% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.25 |
3.22 |
2.85 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.35 |
1.29 |
1.55 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.65 |
2.08 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.45 |
1.27 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.86 |
1.84 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.31 |
3.13 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.66 |
2.06 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.09.2026 20:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите