Исландия - Висша Лига (2026)
събота, 5 септември, 2026
19:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.04 |
3.86 |
2.82 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.23 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.59 |
2.18 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.88 |
1.06 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.26 |
1.28 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.98 |
1.73 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.28 |
3.33 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кефлавик, а гостите от Рейкявик.
Разстоянието между двата града е 35.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Нетовьолурин,
който има капацитет от
4 957 места.
Снимки от Google карта
стадион Нетовьолурин.
Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Кефлавик - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Висша Лига |
ФХ Хафнарфьордур |
2 - 1 |
Кефлавик |
2.16 |
3.66 |
2.60 |
| 23.08.2026 |
Висша Лига |
Кефлавик |
1 - 0 |
Вестманаейяр |
1.93 |
3.80 |
2.95 |
| 15.08.2026 |
Висша Лига |
Тор Акурейри |
0 - 2 |
Кефлавик |
2.91 |
3.83 |
1.94 |
| 09.08.2026 |
Висша Лига |
Стярнан Гардабаер |
1 - 0 |
Кефлавик |
1.80 |
4.00 |
3.20 |
| 05.08.2026 |
Висша Лига |
Кефлавик |
3 - 0 |
КА Акурейри |
1.95 |
3.81 |
2.88 |
| 24.07.2026 |
Висша Лига |
Викингур Рейкявик |
5 - 1 |
Кефлавик |
1.22 |
5.75 |
8.10 |
| 20.07.2026 |
Висша Лига |
Кефлавик |
5 - 2 |
Акранес |
- |
- |
- |
| 13.07.2026 |
Висша Лига |
Брейдаблик Коупавогюр |
2 - 1 |
Кефлавик |
1.52 |
4.35 |
4.33 |
| 06.07.2026 |
Висша Лига |
Кефлавик |
1 - 1 |
Фрам Рейкявик |
3.11 |
3.94 |
1.83 |
| 28.06.2026 |
Висша Лига |
Кефлавик |
3 - 2 |
КР Рейкявик |
3.65 |
4.21 |
1.64 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 равенство
в последните 5 домакинства.
Валур Рейкявик - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Висша Лига |
Валур Рейкявик |
2 - 2 |
Акранес |
2.31 |
3.87 |
2.34 |
| 23.08.2026 |
Висша Лига |
Викингур Рейкявик |
2 - 0 |
Валур Рейкявик |
1.28 |
5.53 |
6.52 |
| 17.08.2026 |
Висша Лига |
Валур Рейкявик |
4 - 4 |
КА Акурейри |
1.98 |
3.80 |
2.84 |
| 13.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Нордселанд |
5 - 0 |
Валур Рейкявик |
1.07 |
10.17 |
20.12 |
| 09.08.2026 |
Висша Лига |
Брейдаблик Коупавогюр |
1 - 3 |
Валур Рейкявик |
1.59 |
4.21 |
3.96 |
| 06.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Валур Рейкявик |
0 - 2 |
Нордселанд |
11.26 |
6.23 |
1.20 |
| 03.08.2026 |
Висша Лига |
Валур Рейкявик |
2 - 3 |
Стярнан Гардабаер |
2.29 |
3.83 |
2.37 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Жрински Мостар |
2 - 2 |
Валур Рейкявик |
1.19 |
6.17 |
11.84 |
| 23.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Валур Рейкявик |
1 - 0 |
Жрински Мостар |
2.74 |
3.36 |
2.35 |
| 18.07.2026 |
Висша Лига |
Валур Рейкявик |
2 - 3 |
Фрам Рейкявик |
3.38 |
4.00 |
1.73 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.06.2026 |
Висша Лига |
Валур Рейкявик |
1 - 1 |
Кефлавик |
2.05 |
3.86 |
2.67 |
| 09.06.2024 |
Купа на Исландия |
Кефлавик |
2 - 2 |
Валур Рейкявик |
4.65 |
4.03 |
1.52 |
| 13.08.2023 |
Висша Лига |
Кефлавик |
1 - 1 |
Валур Рейкявик |
6.45 |
4.82 |
1.36 |
| 21.05.2023 |
Висша Лига |
Валур Рейкявик |
0 - 0 |
Кефлавик |
1.29 |
5.60 |
7.90 |
| 11.07.2022 |
Висша Лига |
Валур Рейкявик |
0 - 3 |
Кефлавик |
1.56 |
4.13 |
4.94 |
| 24.04.2022 |
Висша Лига |
Кефлавик |
0 - 1 |
Валур Рейкявик |
4.71 |
3.99 |
1.58 |
| 15.08.2021 |
Висша Лига |
Валур Рейкявик |
2 - 1 |
Кефлавик |
1.35 |
4.93 |
6.99 |
| 24.05.2021 |
Висша Лига |
Кефлавик |
1 - 2 |
Валур Рейкявик |
4.91 |
4.25 |
1.55 |
| 27.05.2020 |
Приятелски срещи |
Валур Рейкявик |
5 - 1 |
Кефлавик |
1.17 |
6.20 |
10.60 |
| 29.09.2018 |
Висша Лига |
Валур Рейкявик |
4 - 1 |
Кефлавик |
1.03 |
12.59 |
26.89 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 5 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Кефлавик имат изиграни 4 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Викингур Рейкявик |
21 |
16 |
4 |
1 |
65 |
19 |
+46 |
52 |
| 2 |
КР Рейкявик |
21 |
13 |
5 |
3 |
73 |
46 |
+27 |
44 |
| 3 |
Фрам Рейкявик |
21 |
13 |
5 |
3 |
54 |
40 |
+14 |
44 |
| 4 |
Брейдаблик Коупавогюр |
21 |
8 |
6 |
7 |
42 |
39 |
+3 |
30 |
| 5 |
Кефлавик |
21 |
8 |
4 |
9 |
32 |
36 |
-4 |
28 |
| 6 |
Акранес |
21 |
7 |
6 |
8 |
36 |
40 |
-4 |
27 |
| 7 |
Стярнан Гардабаер |
21 |
8 |
3 |
10 |
40 |
48 |
-8 |
27 |
| 8 |
Валур Рейкявик |
21 |
7 |
3 |
11 |
37 |
44 |
-7 |
24 |
| 9 |
ФХ Хафнарфьордур |
21 |
4 |
9 |
8 |
27 |
38 |
-11 |
21 |
| 10 |
Тор Акурейри |
21 |
5 |
3 |
13 |
21 |
50 |
-29 |
18 |
| 11 |
Вестманаейяр |
21 |
4 |
5 |
12 |
30 |
43 |
-13 |
17 |
| 12 |
КА Акурейри |
21 |
4 |
5 |
12 |
33 |
47 |
-14 |
17 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Кефлавик |
|
| Валур Рейкявик |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Кефлавик |
Кефлавик |
|
Валур Рейкявик |
Валур Рейкявик |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Викингур Рейкявик |
1 - 3 |
5 - 1 |
1 - 3 |
|
1 - 5 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 2 |
КР Рейкявик |
3 - 2 |
3 - 2 |
3 - 2 |
|
1 - 4 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 3 |
Фрам Рейкявик |
1 - 1 |
3 - 1 |
1 - 1 |
|
2 - 3 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 4 |
Брейдаблик Коупавогюр |
0 - 0 |
2 - 1 |
0 - 0 |
|
3 - 2 |
1 - 3 |
1 - 3 |
| 5 |
Кефлавик |
- |
- |
- |
|
1 - 1 |
|
|
| 6 |
Акранес |
5 - 2 |
1 - 3 |
5 - 2 |
|
2 - 2 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 7 |
Стярнан Гардабаер |
1 - 1 |
1 - 0 |
1 - 1 |
|
2 - 3 |
2 - 4 |
2 - 4 |
| 8 |
Валур Рейкявик |
|
1 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 9 |
ФХ Хафнарфьордур |
1 - 2 |
2 - 1 |
1 - 2 |
|
3 - 0 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 10 |
Тор Акурейри |
1 - 0 |
0 - 2 |
1 - 0 |
|
1 - 2 |
2 - 4 |
2 - 4 |
| 11 |
Вестманаейяр |
1 - 0 |
6 - 1 |
1 - 0 |
|
2 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 12 |
КА Акурейри |
3 - 0 |
1 - 2 |
3 - 0 |
|
4 - 4 |
0 - 1 |
0 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Кефлавик |
Валур Рейкявик |
| Победи |
8 |
7 |
| Равни |
4 |
3 |
| Загуби |
9 |
11 |
| Вкарани Голове |
32 |
37 |
| Получени Голове |
36 |
44 |
| Средно Вкарани |
1.52 |
1.76 |
| Средно Получени |
1.71 |
2.10 |
| Мачове Вкарал |
90% |
81% |
| Мачове Получил |
76% |
90% |
| Гол/Гол |
71% |
71% |
| Над 1.5 |
81% |
86% |
| Над 2.5 |
62% |
71% |
| Над 3.5 |
38% |
57% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
5 |
4 |
| Равни |
3 |
0 |
| Загуби |
2 |
6 |
| Вкарани Голове |
17 |
15 |
| Получени Голове |
11 |
17 |
| Средно Вкарани |
1.70 |
1.50 |
| Средно Получени |
1.10 |
1.70 |
| Мачове Вкарал |
90% |
60% |
| Мачове Получил |
60% |
90% |
| Гол/Гол |
60% |
50% |
| Над 1.5 |
70% |
70% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
30% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.04 |
3.86 |
2.82 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.23 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.59 |
2.18 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.88 |
1.06 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.26 |
1.28 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.98 |
1.73 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.28 |
3.33 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака