Мексико - Лига МХ (2017 - Клаусура)
01:00
Керетаро
Пачука
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 3.30 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 1.34 | 1.45 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.03.2017 00:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сантяго де Керетаро, а гостите от Пачука. Разстоянието между двата града е 180.2 км. Мачът ще се играе на стадион Корехидора, който има капацитет от 45 575 места. Размерите на терена са 105 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Корехидора. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Керетаро - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.03.2017 | Копа Мексико | Керетаро | 1 - 1 | Хуарес | 1.49 | 3.79 | 6.03 |
| 05.03.2017 | Лига МХ | Монтерей | 4 - 1 | Керетаро | 1.44 | 4.04 | 6.58 |
| 01.03.2017 | Копа Мексико | Керетаро | 3 - 0 | Алебрихес де Оахака | 1.69 | 3.50 | 4.48 |
| 26.02.2017 | Лига МХ | Керетаро | 4 - 3 | Пумас УНАМ Мексико | 2.45 | 3.12 | 2.75 |
| 23.02.2017 | Копа Мексико | Крус Асул | 3 - 0 | Керетаро | 1.55 | 3.72 | 5.41 |
| 19.02.2017 | Лига МХ | Некакса Агуаскалиентес | 1 - 4 | Керетаро | 2.05 | 3.16 | 3.49 |
| 12.02.2017 | Лига МХ | Керетаро | 2 - 1 | Леон | 2.54 | 3.16 | 2.64 |
| 05.02.2017 | Лига МХ | Крус Асул | 1 - 1 | Керетаро | 1.57 | 3.76 | 5.32 |
| 01.02.2017 | Копа Мексико | Алебрихес де Оахака | 0 - 1 | Керетаро | 2.45 | 3.06 | 2.68 |
| 29.01.2017 | Лига МХ | Керетаро | 0 - 1 | Чивас Гуадалахара | 2.80 | 3.05 | 2.46 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Пачука - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2017 | КОНКАКАФ ШК | Далас | 2 - 1 | Пачука | 2.51 | 3.04 | 2.66 |
| 04.03.2017 | Лига МХ | Тихуана | 2 - 3 | Пачука | 2.34 | 3.07 | 2.90 |
| 01.03.2017 | КОНКАКАФ ШК | Пачука | 4 - 0 | Депортиво Саприса | 1.31 | 4.45 | 9.04 |
| 26.02.2017 | Лига МХ | Пачука | 1 - 0 | Веракрус | 1.41 | 4.17 | 7.02 |
| 22.02.2017 | КОНКАКАФ ШК | Депортиво Саприса | 0 - 0 | Пачука | 2.89 | 3.10 | 2.31 |
| 19.02.2017 | Лига МХ | Монтерей | 1 - 0 | Пачука | 1.92 | 3.34 | 3.73 |
| 12.02.2017 | Лига МХ | Пачука | 1 - 0 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2.09 | 3.22 | 3.31 |
| 05.02.2017 | Лига МХ | Пумас УНАМ Мексико | 1 - 1 | Пачука | 2.83 | 3.22 | 2.36 |
| 29.01.2017 | Лига МХ | Пачука | 0 - 0 | Депортиво Толука | 1.82 | 3.57 | 3.84 |
| 22.01.2017 | Лига МХ | Некакса Агуаскалиентес | 1 - 0 | Пачука | 2.82 | 3.20 | 2.37 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.09.2016 | Лига МХ | Пачука | 2 - 0 | Керетаро | 1.54 | 3.89 | 5.39 |
| 17.01.2016 | Лига МХ | Пачука | 1 - 0 | Керетаро | 1.94 | 3.36 | 3.55 |
| 01.08.2015 | Лига МХ | Керетаро | 1 - 2 | Пачука | 2.26 | 3.21 | 2.95 |
| 25.05.2015 | ПД Клаус. Плейоф | Керетаро | 2 - 0 | Пачука | 1.91 | 3.39 | 3.55 |
| 22.05.2015 | ПД Клаус. Плейоф | Пачука | 2 - 0 | Керетаро | 2.24 | 3.20 | 2.98 |
| 25.01.2015 | Лига МХ | Пачука | 2 - 1 | Керетаро | 2.18 | 3.05 | 3.24 |
| 02.08.2014 | Лига МХ | Керетаро | 2 - 0 | Пачука | 2.56 | 3.09 | 2.63 |
| 26.04.2014 | Лига МХ | Керетаро | 3 - 4 | Пачука | 2.64 | 3.13 | 2.48 |
| 10.11.2013 | Лига МХ | Пачука | 0 - 1 | Керетаро | 2.66 | 3.09 | 2.52 |
| 20.01.2013 | Лига МХ | Пачука | 1 - 1 | Керетаро | 1.62 | 3.59 | 5.12 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 6 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Керетаро имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Лига МХ класиране към 19.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Тихуана | 10 | +6 | 17 |
| 2 | Чивас Гуадалахара | 9 | +4 | 17 |
| 3 | Пачука | 9 | +4 | 17 |
| 4 | Монтерей | 9 | +5 | 16 |
| 5 | Депортиво Толука | 9 | +2 | 16 |
| 6 | Атлас Гуадалахара | 9 | +2 | 14 |
| 7 | Пумас УНАМ Мексико | 9 | +1 | 14 |
| 8 | Сантос Лагуна | 10 | +2 | 13 |
| 9 | Керетаро | 9 | 0 | 12 |
| 10 | Атлетико Морелия | 9 | -1 | 12 |
| 11 | Хагуарес де Чиапас | 9 | -4 | 12 |
| 12 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 9 | +2 | 11 |
| 13 | Америка Мексико | 9 | -1 | 11 |
| 14 | Крус Асул | 9 | -2 | 9 |
| 15 | Пуебла | 9 | -4 | 9 |
| 16 | Веракрус | 9 | -4 | 9 |
| 17 | Некакса Агуаскалиентес | 9 | -5 | 9 |
| 18 | Леон | 9 | -7 | 6 |
Хронология в първенството
| Керетаро | |
| Пачука | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Керетаро | Керетаро | Пачука | Пачука | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Тихуана | 2 - 3 | 2 - 3 | |||||
| 2 | Чивас Гуадалахара | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 3 | Пачука | - | - | - | ||||
| 4 | Монтерей | 4 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 5 | Депортиво Толука | 0 - 0 | ||||||
| 6 | Атлас Гуадалахара | |||||||
| 7 | Пумас УНАМ Мексико | 4 - 3 | 4 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 8 | Сантос Лагуна | |||||||
| 9 | Керетаро | - | - | - | ||||
| 10 | Атлетико Морелия | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 11 | Хагуарес де Чиапас | 1 - 0 | ||||||
| 12 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 1 - 0 | ||||||
| 13 | Америка Мексико | |||||||
| 14 | Крус Асул | 1 - 1 | ||||||
| 15 | Пуебла | 0 - 0 | ||||||
| 16 | Веракрус | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 17 | Некакса Агуаскалиентес | 1 - 4 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 18 | Леон | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 4 | 2 - 4 | |||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Класиране в шампионата
| Керетаро | Пачука | |
| Позиция | 9 | 3 |
| Точки | 12 | 17 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 1 |
| Точки | 7 | 7 |
Форма в шампионата
| Керетаро | Пачука | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
3 3 |
5
2 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
1 1 |
2
1 2 |
Голове в шампионата
| Керетаро | Пачука | |
|
Вкарани
Получени |
12
12 |
11
7 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
6
5 |
8
7 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 3.30 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 1.34 | 1.45 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.03.2017 00:04. Възможни са промени към настоящия момент!
