Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 (2017)
събота, 29 април, 2017
17:00
17:00
КФУМ Осло
Алта
2 - 4
(2 - 1, 0 - 3)
Прогнози на потребителите
1 100% за КФУМ Осло
X 0% за равен
2 0% за Алта
Общо гласували: 2
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 4.75 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.17 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Осло, а гостите от Алта. Разстоянието между двата града е 1 258.6 км. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
КФУМ Осло - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.04.2017 | Купа на Норвегия | Улерн | 1 - 3 | КФУМ Осло | 4.54 | 4.62 | 1.48 |
| 22.04.2017 | Д2 Група 1 | Гроруд | 3 - 2 | КФУМ Осло | 2.44 | 3.80 | 2.29 |
| 17.04.2017 | Д2 Група 1 | КФУМ Осло | 1 - 1 | Берум | 1.59 | 4.39 | 4.11 |
| 30.10.2016 | Първа Дивизия | КФУМ Осло | 0 - 3 | Рауфос | 1.72 | 3.88 | 3.99 |
| 23.10.2016 | Първа Дивизия | Мьондален | 2 - 0 | КФУМ Осло | 1.46 | 4.22 | 5.79 |
| 16.10.2016 | Първа Дивизия | КФУМ Осло | 0 - 1 | Йерв Гримстад | 3.53 | 3.45 | 1.93 |
| 02.10.2016 | Първа Дивизия | Левангер | 0 - 3 | КФУМ Осло | 1.46 | 4.12 | 6.16 |
| 25.09.2016 | Първа Дивизия | Ранхайм | 2 - 0 | КФУМ Осло | 1.57 | 3.85 | 5.11 |
| 18.09.2016 | Първа Дивизия | КФУМ Осло | 1 - 2 | Конгсвингер | 3.09 | 3.36 | 2.12 |
| 11.09.2016 | Първа Дивизия | Кристиансунд | 3 - 2 | КФУМ Осло | 1.23 | 5.32 | 10.29 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 домакинства.
Алта - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.04.2017 | Купа на Норвегия | Алта | 5 - 1 | Сеня | 1.21 | 5.96 | 8.35 |
| 22.04.2017 | Д2 Група 1 | Берум | 1 - 1 | Алта | 1.82 | 3.88 | 3.33 |
| 17.04.2017 | Д2 Група 1 | Алта | 2 - 0 | Фолу | 1.65 | 4.31 | 3.69 |
| 22.10.2016 | Д2 Група 1 | Алта | 3 - 1 | Хаща | 1.61 | 4.51 | 3.62 |
| 15.10.2016 | Д2 Група 1 | Киелсос | 5 - 1 | Алта | 1.78 | 4.43 | 3.04 |
| 09.10.2016 | Д2 Група 1 | Алта | 1 - 1 | Финснес | 2.49 | 3.83 | 2.21 |
| 03.10.2016 | Д2 Група 1 | Стабек 2 | 0 - 4 | Алта | - | - | - |
| 25.09.2016 | Д2 Група 1 | Алта | 3 - 1 | Опсал | 1.41 | 4.61 | 5.53 |
| 18.09.2016 | Д2 Група 1 | Алта | 2 - 3 | Тромсдален | 3.33 | 3.98 | 1.79 |
| 11.09.2016 | Д2 Група 1 | Му ИЛ | 2 - 5 | Алта | 6.63 | 5.38 | 1.29 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
Няма данни в системата
Втора Дивизия - Група 1 класиране към 29.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ХамКам | 2 | +5 | 6 |
| 2 | Шайд | 2 | +3 | 6 |
| 3 | Гроруд | 2 | +2 | 6 |
| 4 | Алта | 2 | +2 | 4 |
| 5 | Рауфос | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Финснес | 2 | 0 | 3 |
| 7 | Брюмундал | 2 | 0 | 3 |
| 7 | Нюбергсунд | 2 | 0 | 3 |
| 9 | Берум | 2 | 0 | 2 |
| 10 | КФУМ Осло | 2 | -1 | 1 |
| 11 | Аскер | 2 | -4 | 1 |
| 12 | Киелсос | 2 | -2 | 0 |
| 13 | Волеренга Осло 2 | 2 | -3 | 0 |
| 13 | Фолу | 2 | -3 | 0 |
Хронология в първенството
| КФУМ Осло | |
| Алта | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | КФУМ Осло | КФУМ Осло | Алта | Алта | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ХамКам | |||||||
| 2 | Шайд | |||||||
| 3 | Гроруд | 3 - 2 | ||||||
| 4 | Алта | - | - | - | ||||
| 5 | Рауфос | |||||||
| 6 | Финснес | |||||||
| 7 | Брюмундал | |||||||
| 7 | Нюбергсунд | |||||||
| 9 | Берум | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 10 | КФУМ Осло | - | - | - | ||||
| 11 | Аскер | |||||||
| 12 | Киелсос | |||||||
| 13 | Волеренга Осло 2 | |||||||
| 13 | Фолу | 2 - 0 | ||||||
Класиране в шампионата
| КФУМ Осло | Алта | |
| Позиция | 10 | 4 |
| Точки | 1 | 4 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 7 |
| Точки | 1 | 1 |
Форма в шампионата
| КФУМ Осло | Алта | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 1 |
1
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 0 |
0
1 0 |
Голове в шампионата
| КФУМ Осло | Алта | |
|
Вкарани
Получени |
3
4 |
3
1 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
1
1 |
1
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 4.75 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.17 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 100% за КФУМ Осло
X 0% за равен
2 0% за Алта
Общо гласували: 2
