Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 (2018)
15:00
КФУМ Осло
Киелсос
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 4.50 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.16 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.05.2018 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Осло. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
КФУМ Осло - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.05.2018 | Д2 Група 2 | Флекерьой | 3 - 1 | КФУМ Осло | 2.63 | 3.67 | 2.19 |
| 12.05.2018 | Д2 Група 2 | КФУМ Осло | 1 - 1 | Шайд | 2.27 | 3.62 | 2.50 |
| 09.05.2018 | Купа на Норвегия | КФУМ Осло | 1 - 3 | Лилестрьом | 4.46 | 4.33 | 1.53 |
| 05.05.2018 | Д2 Група 2 | Арендал | 1 - 1 | КФУМ Осло | 1.97 | 3.95 | 2.80 |
| 02.05.2018 | Купа на Норвегия | Елверум | 1 - 1 | КФУМ Осло | 1.96 | 3.68 | 3.02 |
| 28.04.2018 | Д2 Група 2 | КФУМ Осло | 3 - 1 | Хьодд | 2.02 | 3.67 | 2.87 |
| 22.04.2018 | Д2 Група 2 | Братвог | 1 - 4 | КФУМ Осло | 2.32 | 3.75 | 2.42 |
| 14.04.2018 | Д2 Група 2 | КФУМ Осло | 3 - 0 | Видар | 1.59 | 4.33 | 3.96 |
| 21.10.2017 | Д2 Група 1 | КФУМ Осло | 2 - 0 | Финснес | 1.40 | 4.61 | 5.50 |
| 14.10.2017 | Д2 Група 1 | Фолу | 3 - 2 | КФУМ Осло | 3.35 | 3.90 | 1.79 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Киелсос - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.05.2018 | Д2 Група 2 | Киелсос | 2 - 1 | Вард Хаугесунд | 1.50 | 4.44 | 4.46 |
| 12.05.2018 | Д2 Група 2 | Стьордалс Блинк | 1 - 2 | Киелсос | 1.89 | 3.60 | 3.31 |
| 05.05.2018 | Д2 Група 2 | Киелсос | 2 - 1 | Нардо | 1.93 | 3.89 | 2.90 |
| 02.05.2018 | Купа на Норвегия | Киелсос | 0 - 3 | Уленсакер Киса | 5.09 | 4.02 | 1.52 |
| 29.04.2018 | Д2 Група 2 | Брюне | 2 - 0 | Киелсос | 1.54 | 3.83 | 5.06 |
| 21.04.2018 | Д2 Група 2 | Флекерьой | 1 - 1 | Киелсос | 1.61 | 4.12 | 4.03 |
| 18.04.2018 | Купа на Норвегия | Ейдсволд ТФ | 1 - 3 | Киелсос | 3.15 | 3.78 | 1.92 |
| 14.04.2018 | Д2 Група 2 | Киелсос | 0 - 0 | Шайд | 2.79 | 3.53 | 2.14 |
| 21.10.2017 | Д2 Група 1 | Аскер | 4 - 1 | Киелсос | 1.40 | 4.52 | 5.55 |
| 14.10.2017 | Д2 Група 1 | Киелсос | 1 - 0 | Волеренга Осло 2 | 1.67 | 3.89 | 3.88 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.08.2017 | Д2 Група 1 | КФУМ Осло | 2 - 0 | Киелсос | 1.89 | 3.59 | 3.27 |
| 06.05.2017 | Д2 Група 1 | Киелсос | 1 - 0 | КФУМ Осло | 2.99 | 3.87 | 1.93 |
| 01.08.2015 | Д2 Група 1 | Киелсос | 0 - 0 | КФУМ Осло | 2.45 | 3.75 | 2.25 |
| 18.04.2015 | Д2 Група 1 | КФУМ Осло | 3 - 0 | Киелсос | 2.01 | 3.89 | 2.78 |
| 18.10.2014 | Д2 Група 4 | КФУМ Осло | 1 - 1 | Киелсос | 2.34 | 4.13 | 2.23 |
| 19.07.2014 | Д2 Група 4 | Киелсос | 1 - 1 | КФУМ Осло | 1.72 | 4.26 | 3.32 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на КФУМ Осло имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Втора Дивизия - Група 2 класиране към 26.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Шайд | 6 | +10 | 12 |
| 2 | КФУМ Осло | 6 | +6 | 11 |
| 3 | Киелсос | 6 | +1 | 11 |
| 4 | Арендал | 6 | +4 | 9 |
| 5 | Брюне | 6 | +2 | 9 |
| 6 | Флекерьой | 6 | +2 | 9 |
| 7 | Хьодд | 6 | +2 | 9 |
| 8 | Стьордалс Блинк | 6 | -2 | 8 |
| 9 | Видар | 6 | -2 | 8 |
| 10 | Братвог | 5 | -2 | 7 |
| 11 | Волеренга Осло 2 | 6 | -2 | 7 |
| 12 | Нардо | 6 | -4 | 5 |
| 13 | Айерсун | 5 | -4 | 2 |
| 14 | Вард Хаугесунд | 6 | -11 | 1 |
Хронология в първенството
| КФУМ Осло | |
| Киелсос | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | КФУМ Осло | КФУМ Осло | Киелсос | Киелсос | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Шайд | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | ||||
| 2 | КФУМ Осло | - | - | - | ||||
| 3 | Киелсос | - | - | - | ||||
| 4 | Арендал | 1 - 1 | ||||||
| 5 | Брюне | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 6 | Флекерьой | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 7 | Хьодд | 3 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 8 | Стьордалс Блинк | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 9 | Видар | 3 - 0 | 3 - 0 | |||||
| 10 | Братвог | 1 - 4 | ||||||
| 11 | Волеренга Осло 2 | |||||||
| 12 | Нардо | 2 - 1 | ||||||
| 13 | Айерсун | |||||||
| 14 | Вард Хаугесунд | 2 - 1 | ||||||
Класиране в шампионата
| КФУМ Осло | Киелсос | |
| Позиция | 2 | 3 |
| Точки | 11 | 11 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 8 |
| Точки | 7 | 4 |
Форма в шампионата
| КФУМ Осло | Киелсос | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
2 1 |
3
2 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
1 0 |
1
1 1 |
Голове в шампионата
| КФУМ Осло | Киелсос | |
|
Вкарани
Получени |
13
7 |
7
6 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
7
2 |
3
4 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 4.50 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.16 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.05.2018 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
