Швейцария - Чалъндж Лига (2016 - 2017)
20:00
Киасо
Ле Монт
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.20 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.05.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Киасо, а гостите от Ле Мон сюр Лозана. Разстоянието между двата града е 201.6 км. Мачът ще се играе на стадион Стадио Комунале, който има капацитет от 11 168 места, от които седящи 1 168. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стадио Комунале. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Киасо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.05.2017 | Чалъндж Лига | Аарау | 2 - 3 | Киасо | 1.88 | 3.44 | 3.40 |
| 18.05.2017 | Чалъндж Лига | Волен | 0 - 1 | Киасо | 1.70 | 3.58 | 4.22 |
| 15.05.2017 | Чалъндж Лига | Киасо | 0 - 6 | Шафхаузен | 3.15 | 3.48 | 1.99 |
| 06.05.2017 | Чалъндж Лига | Сервет | 2 - 2 | Киасо | 1.46 | 4.06 | 5.45 |
| 30.04.2017 | Чалъндж Лига | Киасо | 1 - 2 | Цюрих | 5.98 | 4.24 | 1.43 |
| 23.04.2017 | Чалъндж Лига | Киасо | 3 - 1 | Вил | 1.58 | 3.71 | 4.91 |
| 17.04.2017 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 3 - 0 | Киасо | 1.44 | 4.11 | 6.18 |
| 08.04.2017 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 5 - 0 | Киасо | 1.73 | 3.59 | 4.10 |
| 03.04.2017 | Чалъндж Лига | Киасо | 1 - 1 | Сервет | 3.17 | 3.15 | 2.15 |
| 25.03.2017 | Приятелски срещи | Аталанта | 7 - 0 | Киасо | 1.12 | 8.00 | 13.13 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Ле Монт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.05.2017 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 2 - 2 | Ле Монт | 1.32 | 4.93 | 7.10 |
| 18.05.2017 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 1 - 0 | Аарау | 3.99 | 3.74 | 1.71 |
| 14.05.2017 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 1 - 2 | Волен | 2.49 | 3.13 | 2.60 |
| 08.05.2017 | Чалъндж Лига | Цюрих | 5 - 1 | Ле Монт | 1.13 | 6.58 | 14.65 |
| 30.04.2017 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 0 - 1 | Вил | 1.84 | 3.34 | 3.83 |
| 23.04.2017 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 0 - 2 | Шафхаузен | 3.21 | 3.22 | 2.08 |
| 15.04.2017 | Чалъндж Лига | Винтертур | 4 - 1 | Ле Монт | 2.21 | 3.17 | 3.01 |
| 10.04.2017 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 2 - 5 | Цюрих | 7.93 | 4.46 | 1.33 |
| 01.04.2017 | Чалъндж Лига | Волен | 0 - 0 | Ле Монт | 2.60 | 3.05 | 2.58 |
| 20.03.2017 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 1 - 2 | Ксамакс | 3.30 | 3.14 | 2.10 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.02.2017 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 2 - 1 | Киасо | 2.10 | 3.10 | 3.35 |
| 01.10.2016 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 0 - 0 | Киасо | 2.08 | 3.25 | 3.20 |
| 21.08.2016 | Чалъндж Лига | Киасо | 1 - 2 | Ле Монт | 2.16 | 3.20 | 3.06 |
| 21.05.2016 | Чалъндж Лига | Киасо | 2 - 0 | Ле Монт | 1.77 | 3.43 | 4.11 |
| 13.03.2016 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 0 - 0 | Киасо | 3.34 | 3.23 | 2.02 |
| 03.10.2015 | Чалъндж Лига | Киасо | 2 - 2 | Ле Монт | 2.01 | 3.34 | 3.33 |
| 19.07.2015 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 1 - 1 | Киасо | 2.26 | 3.26 | 2.83 |
| 30.05.2015 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 0 - 1 | Киасо | 3.26 | 2.98 | 2.14 |
| 02.04.2015 | Чалъндж Лига | Киасо | 0 - 3 | Ле Монт | 2.15 | 3.19 | 3.06 |
| 27.09.2014 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 0 - 1 | Киасо | 2.21 | 3.20 | 2.93 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Киасо имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Чалъндж Лига класиране към 27.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Цюрих | 34 | +54 | 79 |
| 2 | Ксамакс | 34 | +29 | 70 |
| 3 | Сервет | 34 | +10 | 56 |
| 4 | Шафхаузен | 34 | +10 | 51 |
| 5 | Аарау | 34 | -8 | 42 |
| 6 | Винтертур | 34 | -16 | 38 |
| 7 | Волен | 34 | -16 | 36 |
| 8 | Киасо | 34 | -18 | 36 |
| 9 | Ле Монт | 34 | -22 | 34 |
| 10 | Вил | 34 | -23 | 31 |
Хронология в първенството
| Киасо | |
| Ле Монт | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Киасо | Киасо | Ле Монт | Ле Монт | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Цюрих | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 2 - 5 | 5 - 1 | 5 - 1 | |
| 2 | Ксамакс | 0 - 2 | 3 - 0 | 0 - 2 | 1 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 3 | Сервет | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 4 | Шафхаузен | 0 - 6 | 5 - 0 | 0 - 6 | 0 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 5 | Аарау | 5 - 1 | 2 - 3 | 5 - 1 | 1 - 0 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 6 | Винтертур | 4 - 1 | 1 - 1 | 4 - 1 | 1 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 7 | Волен | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 8 | Киасо | - | - | - | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 9 | Ле Монт | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | - | - | - | |
| 10 | Вил | 3 - 1 | 1 - 3 | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Киасо | Ле Монт | |
| Позиция | 8 | 9 |
| Точки | 36 | 34 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 10 |
| Точки | 15 | 15 |
Форма в шампионата
| Киасо | Ле Монт | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
9 16 |
8
10 16 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
3 10 |
3
6 8 |
Голове в шампионата
| Киасо | Ле Монт | |
|
Вкарани
Получени |
40
58 |
29
51 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
23
33 |
18
30 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.20 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.05.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
