Норвегия - Купа на Норвегия (2021 - 2022)
19:00
Киелсос
Гроруд
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.90 | 3.30 | 2.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.33 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.61 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.08.2021 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Осло, а гостите от Гроруд. Разстоянието между двата града е 9.0 км. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Отговорна Игра
Киелсос - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.07.2021 | Д2 Група 2 | Киелсос | 0 - 1 | Левангер | 1.85 | 3.96 | 3.33 |
| 21.07.2021 | Д2 Група 2 | Сотра | 3 - 1 | Киелсос | 4.06 | 4.03 | 1.66 |
| 17.07.2021 | Д2 Група 2 | Киелсос | 1 - 0 | Айерсун | 3.36 | 3.72 | 1.86 |
| 11.07.2021 | Д2 Група 2 | Нардо | 0 - 0 | Киелсос | 2.75 | 3.71 | 2.11 |
| 08.07.2021 | Д2 Група 2 | Киелсос | 3 - 2 | Нутоден | 1.74 | 3.83 | 3.73 |
| 03.07.2021 | Д2 Група 2 | Фрам Ларвик | 2 - 1 | Киелсос | 3.17 | 3.68 | 1.94 |
| 30.06.2021 | Д2 Група 2 | Шайд | 4 - 0 | Киелсос | 1.88 | 3.65 | 3.48 |
| 26.06.2021 | Д2 Група 2 | Киелсос | 3 - 2 | Од БК 2 | - | - | - |
| 19.06.2021 | Д2 Група 2 | Вард Хаугесунд | 1 - 0 | Киелсос | 1.78 | 3.95 | 3.54 |
| 05.06.2021 | Приятелски срещи | Аскер | 2 - 2 | Киелсос | 1.82 | 4.15 | 3.18 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Гроруд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.07.2021 | Първа Дивизия | Гроруд | 0 - 2 | Уленсакер Киса | 2.11 | 3.75 | 2.97 |
| 17.07.2021 | Първа Дивизия | Согндал | 1 - 0 | Гроруд | 1.32 | 5.12 | 8.15 |
| 12.07.2021 | Първа Дивизия | Гроруд | 1 - 2 | Олесунд | 4.64 | 4.04 | 1.63 |
| 05.07.2021 | Първа Дивизия | Стьордалс Блинк | 2 - 0 | Гроруд | 2.21 | 3.65 | 2.79 |
| 02.07.2021 | Първа Дивизия | Гроруд | 1 - 0 | Саннес Улф | 2.60 | 3.63 | 2.39 |
| 27.06.2021 | Първа Дивизия | Фредрикстад | 2 - 2 | Гроруд | 1.57 | 4.18 | 4.76 |
| 22.06.2021 | Първа Дивизия | Гроруд | 1 - 4 | Старт Кристиансанд | 2.49 | 3.54 | 2.47 |
| 18.06.2021 | Първа Дивизия | Брюне | 3 - 2 | Гроруд | 1.67 | 3.91 | 4.37 |
| 12.06.2021 | Първа Дивизия | Гроруд | 2 - 2 | КФУМ Осло | 2.53 | 3.46 | 2.51 |
| 29.05.2021 | Първа Дивизия | Рауфос | 2 - 4 | Гроруд | 1.66 | 3.94 | 4.49 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.02.2020 | Приятелски срещи | Гроруд | 2 - 2 | Киелсос | 1.68 | 4.02 | 3.75 |
| 28.09.2019 | Д2 Група 2 | Киелсос | 4 - 0 | Гроруд | 2.26 | 3.50 | 2.62 |
| 02.06.2019 | Д2 Група 2 | Гроруд | 1 - 1 | Киелсос | 2.35 | 3.59 | 2.47 |
| 12.08.2017 | Д2 Група 1 | Киелсос | 2 - 2 | Гроруд | 2.51 | 3.68 | 2.28 |
| 29.04.2017 | Д2 Група 1 | Гроруд | 4 - 1 | Киелсос | 1.40 | 4.63 | 5.61 |
| 27.08.2016 | Д2 Група 1 | Киелсос | 2 - 2 | Гроруд | 2.69 | 3.94 | 2.05 |
| 14.05.2016 | Д2 Група 1 | Гроруд | 0 - 1 | Киелсос | 1.49 | 4.50 | 4.64 |
| 26.09.2015 | Д2 Група 1 | Гроруд | 2 - 1 | Киелсос | 1.92 | 4.05 | 2.90 |
| 14.06.2015 | Д2 Група 1 | Киелсос | 0 - 0 | Гроруд | 2.23 | 3.85 | 2.47 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Киелсос имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране във Втора Дивизия - Група 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Шайд | 9 | +11 | 21 |
| 2 | Арендал | 9 | +7 | 20 |
| 3 | Вард Хаугесунд | 9 | +9 | 18 |
| 4 | Айерсун | 9 | +10 | 16 |
| 5 | Левангер | 9 | +9 | 15 |
| 6 | Од БК 2 | 9 | +1 | 14 |
| 7 | Йойгарден | 9 | -3 | 13 |
| 8 | Нутоден | 9 | +2 | 12 |
| 9 | Фрам Ларвик | 9 | -5 | 11 |
| 10 | Киелсос | 9 | -6 | 10 |
| 11 | Сотра | 9 | -8 | 10 |
| 12 | Нардо | 9 | -9 | 9 |
| 13 | Флекерьой | 9 | -5 | 5 |
| 14 | Розенборг 2 | 9 | -13 | 4 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.90 | 3.30 | 2.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.33 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.61 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.08.2021 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра