Норвегия - Купа на Норвегия (2026 - 2027)
сряда, 16 септември, 2026
19:00
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
5.25 |
4.50 |
1.42 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.63 |
1.17 |
1.14 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
4.50 |
1.18 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
7.00 |
1.10 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.40 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.83 |
1.83 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.09.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Осло, а гостите от Хамар.
Разстоянието между двата града е 99.6 км.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Киелсос - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.09.2026 |
Д2 Група 2 |
Киелсос |
5 - 0 |
Стьордалс Блинк |
1.31 |
5.08 |
6.76 |
| 05.09.2026 |
Д2 Група 2 |
Шайд |
4 - 1 |
Киелсос |
4.41 |
3.89 |
1.60 |
| 30.08.2026 |
Д2 Група 2 |
Тромсдален |
1 - 3 |
Киелсос |
- |
- |
- |
| 22.08.2026 |
Купа на Норвегия |
Фриг Осло |
0 - 4 |
Киелсос |
9.72 |
6.27 |
1.19 |
| 16.08.2026 |
Д2 Група 2 |
Киелсос |
2 - 0 |
Юнкерен |
1.27 |
5.41 |
7.50 |
| 08.08.2026 |
Д2 Група 2 |
Ейдсволд ТФ |
1 - 0 |
Киелсос |
2.05 |
3.61 |
2.91 |
| 02.08.2026 |
Д2 Група 2 |
Киелсос |
4 - 1 |
Левангер |
2.14 |
3.50 |
2.82 |
| 26.07.2026 |
Д2 Група 2 |
Рана |
2 - 3 |
Киелсос |
3.76 |
3.82 |
1.71 |
| 27.06.2026 |
Д2 Група 2 |
Киелсос |
1 - 3 |
Хьонефос |
1.75 |
3.91 |
3.50 |
| 20.06.2026 |
Д2 Група 2 |
Киелсос |
3 - 0 |
Уленсакер Киса |
1.29 |
5.36 |
6.85 |
Общо 7 победи и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
ХамКам - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.09.2026 |
Елитсериен |
ХамКам |
1 - 5 |
Молде |
4.38 |
4.19 |
1.62 |
| 05.09.2026 |
Елитсериен |
Розенборг |
4 - 0 |
ХамКам |
1.30 |
5.19 |
8.08 |
| 30.08.2026 |
Елитсериен |
ХамКам |
2 - 2 |
Кристиансунд |
1.85 |
3.66 |
3.67 |
| 16.08.2026 |
Елитсериен |
Бран Берген |
3 - 0 |
ХамКам |
1.55 |
4.13 |
4.98 |
| 09.08.2026 |
Елитсериен |
ХамКам |
1 - 1 |
Олесунд |
2.05 |
3.70 |
3.05 |
| 31.07.2026 |
Елитсериен |
Волеренга Осло |
0 - 3 |
ХамКам |
1.57 |
4.19 |
4.75 |
| 26.07.2026 |
Елитсериен |
Сарпсборг 08 |
1 - 0 |
ХамКам |
1.69 |
3.90 |
4.20 |
| 22.07.2026 |
Елитсериен |
Бодьо Глимт |
3 - 0 |
ХамКам |
1.10 |
9.08 |
17.10 |
| 18.07.2026 |
Елитсериен |
ХамКам |
1 - 4 |
Тромсьо |
3.43 |
3.20 |
2.07 |
| 12.07.2026 |
Елитсериен |
Сандефьорд |
2 - 2 |
ХамКам |
1.87 |
3.61 |
3.65 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.08.2017 |
Д2 Група 1 |
ХамКам |
2 - 1 |
Киелсос |
1.24 |
5.27 |
8.93 |
| 14.05.2017 |
Д2 Група 1 |
Киелсос |
0 - 0 |
ХамКам |
5.37 |
4.43 |
1.42 |
В последните 2 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Киелсос имат изиграна само 1 среща,
като са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Киелсос класиране във Втора Дивизия - Група 2
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Ейдсволд ТФ |
19 |
14 |
3 |
2 |
47 |
16 |
+31 |
45 |
| 2 |
Киелсос |
19 |
14 |
1 |
4 |
45 |
26 |
+19 |
43 |
| 3 |
Левангер |
19 |
14 |
0 |
5 |
50 |
21 |
+29 |
42 |
| 4 |
Хьонефос |
19 |
12 |
3 |
4 |
50 |
28 |
+22 |
39 |
| 5 |
Гроруд |
18 |
9 |
4 |
5 |
29 |
18 |
+11 |
31 |
| 6 |
Льоренског |
19 |
9 |
3 |
7 |
29 |
30 |
-1 |
30 |
| 7 |
Тромсдален |
18 |
8 |
2 |
8 |
28 |
32 |
-4 |
26 |
| 8 |
Юнкерен |
19 |
7 |
4 |
8 |
26 |
31 |
-5 |
25 |
| 9 |
Рана |
19 |
7 |
3 |
9 |
34 |
37 |
-3 |
24 |
| 10 |
Стьордалс Блинк |
19 |
7 |
3 |
9 |
32 |
38 |
-6 |
24 |
| 11 |
Шайд |
19 |
5 |
2 |
12 |
27 |
37 |
-10 |
17 |
| 12 |
Фолу |
19 |
3 |
4 |
12 |
23 |
42 |
-19 |
13 |
| 13 |
Уленсакер Киса |
19 |
3 |
1 |
15 |
23 |
64 |
-41 |
10 |
| 14 |
Триг/Ладе |
19 |
2 |
3 |
14 |
23 |
46 |
-23 |
9 |
ХамКам класиране в Елитсериен
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Бодьо Глимт |
20 |
16 |
2 |
2 |
52 |
17 |
+35 |
50 |
| 2 |
Викинг Ставангер |
20 |
15 |
2 |
3 |
51 |
20 |
+31 |
47 |
| 3 |
Молде |
20 |
11 |
3 |
6 |
43 |
30 |
+13 |
36 |
| 4 |
Тромсьо |
20 |
10 |
5 |
5 |
37 |
27 |
+10 |
35 |
| 5 |
Лилестрьом |
20 |
10 |
2 |
8 |
28 |
26 |
+2 |
32 |
| 6 |
Розенборг |
20 |
9 |
3 |
8 |
36 |
29 |
+7 |
30 |
| 7 |
Фредрикстад |
20 |
8 |
3 |
9 |
24 |
31 |
-7 |
27 |
| 8 |
Бран Берген |
20 |
8 |
2 |
10 |
37 |
31 |
+6 |
26 |
| 9 |
Сарпсборг 08 |
20 |
6 |
7 |
7 |
23 |
26 |
-3 |
25 |
| 10 |
ХамКам |
20 |
6 |
5 |
9 |
27 |
41 |
-14 |
23 |
| 11 |
Волеренга Осло |
20 |
6 |
4 |
10 |
33 |
42 |
-9 |
22 |
| 12 |
КФУМ Осло |
20 |
6 |
4 |
10 |
22 |
34 |
-12 |
22 |
| 13 |
Сандефьорд |
20 |
5 |
5 |
10 |
18 |
27 |
-9 |
20 |
| 14 |
Кристиансунд |
20 |
5 |
4 |
11 |
20 |
37 |
-17 |
19 |
| 15 |
Олесунд |
20 |
3 |
9 |
8 |
31 |
45 |
-14 |
18 |
| 16 |
Старт Кристиансанд |
20 |
4 |
4 |
12 |
22 |
41 |
-19 |
16 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
5.25 |
4.50 |
1.42 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.63 |
1.17 |
1.14 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
4.50 |
1.18 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
7.00 |
1.10 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.40 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.83 |
1.83 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.09.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите