Норвегия - Купа на Норвегия (2018)
сряда, 2 май, 2018
19:00
19:00
Киелсос
Уленсакер Киса
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
Прогнози на потребителите
1 0% за Киелсос
X 0% за равен
2 100% за Уленсакер Киса
Общо гласували: 3
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 6.50 | 3.79 | 1.44 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.62 | 1.25 | 1.11 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.33 | 1.19 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 8.00 | 1.08 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.50 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.90 | 1.80 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 2.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.05.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Осло, а гостите от Йесхайм. Разстоянието между двата града е 34.9 км. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Киелсос - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2018 | Д2 Група 2 | Брюне | 2 - 0 | Киелсос | 1.53 | 3.84 | 5.06 |
| 21.04.2018 | Д2 Група 2 | Флекерьой | 1 - 1 | Киелсос | 1.61 | 4.12 | 4.03 |
| 18.04.2018 | Купа на Норвегия | Ейдсволд ТФ | 1 - 3 | Киелсос | 3.15 | 3.78 | 1.92 |
| 14.04.2018 | Д2 Група 2 | Киелсос | 0 - 0 | Шайд | 2.79 | 3.53 | 2.14 |
| 21.10.2017 | Д2 Група 1 | Аскер | 4 - 1 | Киелсос | 1.40 | 4.52 | 5.55 |
| 14.10.2017 | Д2 Група 1 | Киелсос | 1 - 0 | Волеренга Осло 2 | 1.67 | 3.89 | 3.88 |
| 07.10.2017 | Д2 Група 1 | Нюбергсунд | 4 - 2 | Киелсос | 2.08 | 3.89 | 2.70 |
| 30.09.2017 | Д2 Група 1 | Киелсос | 3 - 1 | Алта | 3.49 | 3.65 | 1.82 |
| 23.09.2017 | Д2 Група 1 | Берум | 1 - 0 | Киелсос | 1.95 | 3.84 | 2.93 |
| 16.09.2017 | Д2 Група 1 | Киелсос | 3 - 1 | Фолу | 1.44 | 4.34 | 5.22 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Уленсакер Киса - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2018 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 4 - 5 | Викинг Ставангер | 2.87 | 3.40 | 2.20 |
| 22.04.2018 | Първа Дивизия | Йойгарден | 0 - 3 | Уленсакер Киса | 2.41 | 3.33 | 2.62 |
| 15.04.2018 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 2 - 1 | Стрьомен | 1.96 | 3.48 | 3.33 |
| 08.04.2018 | Първа Дивизия | Йерв Гримстад | 1 - 1 | Уленсакер Киса | 1.94 | 3.47 | 3.38 |
| 02.04.2018 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 1 - 1 | ХамКам | 2.09 | 3.38 | 3.11 |
| 18.03.2018 | Приятелски срещи | Уленсакер Киса | 4 - 3 | Стабек | 5.11 | 4.10 | 1.50 |
| 26.01.2018 | Приятелски срещи | Уленсакер Киса | 5 - 1 | Стабек | 2.55 | 3.55 | 2.31 |
| 11.11.2017 | Плейофи | Мьондален | 3 - 1 | Уленсакер Киса | 1.74 | 3.78 | 4.01 |
| 05.11.2017 | Първа Дивизия | Левангер | 2 - 0 | Уленсакер Киса | 2.45 | 3.64 | 2.44 |
| 29.10.2017 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 4 - 2 | Арендал | 1.48 | 4.35 | 5.22 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
Няма данни в системата
Класиране във Втора Дивизия - Група 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | КФУМ Осло | 3 | +8 | 9 |
| 2 | Волеренга Осло 2 | 3 | +1 | 6 |
| 3 | Братвог | 3 | -1 | 6 |
| 4 | Шайд | 3 | +3 | 5 |
| 5 | Брюне | 3 | +2 | 5 |
| 6 | Арендал | 3 | +2 | 4 |
| 7 | Хьодд | 3 | +1 | 4 |
| 8 | Стьордалс Блинк | 3 | -2 | 4 |
| 9 | Нардо | 3 | -2 | 4 |
| 10 | Видар | 3 | -3 | 3 |
| 11 | Флекерьой | 3 | -1 | 2 |
| 12 | Киелсос | 3 | -2 | 2 |
| 13 | Айерсун | 3 | -2 | 1 |
| 14 | Вард Хаугесунд | 3 | -4 | 1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 6.50 | 3.79 | 1.44 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.62 | 1.25 | 1.11 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.33 | 1.19 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 8.00 | 1.08 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.50 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.90 | 1.80 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 2.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.05.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Киелсос
X 0% за равен
2 100% за Уленсакер Киса
Общо гласували: 3
