Шотландия - Премиършип (2026 - 2027)
сряда, 2 септември, 2026
21:45
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.50 |
3.40 |
2.45 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.30 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.03 |
1.83 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Килмарнък, а гостите от Пейсли.
Разстоянието между двата града е 24.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Ръгби Парк,
който има капацитет от
18 128 места.
Размерите на терена са 102 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Ръгби Парк.
Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Килмарнък - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Премиършип |
Килмарнък |
0 - 4 |
Дънди Юнайтед |
2.44 |
3.52 |
2.64 |
| 14.08.2026 |
Купа на Лигата |
Килмарнък |
3 - 2 |
Еър Юнайтед |
1.63 |
3.88 |
4.52 |
| 09.08.2026 |
Премиършип |
Килмарнък |
1 - 5 |
Селтик |
6.98 |
5.10 |
1.36 |
| 02.08.2026 |
Премиършип |
Сейнт Джонстън |
4 - 3 |
Килмарнък |
2.25 |
3.35 |
3.03 |
| 25.07.2026 |
Купа на Лигата |
Питърхед |
0 - 0 |
Килмарнък |
7.74 |
4.95 |
1.31 |
| 21.07.2026 |
Купа на Лигата |
Килмарнък |
1 - 0 |
Хамилтън |
1.25 |
5.59 |
8.71 |
| 18.07.2026 |
Купа на Лигата |
Елгин Сити |
0 - 1 |
Килмарнък |
14.90 |
7.86 |
1.12 |
| 14.07.2026 |
Купа на Лигата |
Килмарнък |
0 - 0 |
Рейт Роувърс |
1.59 |
3.95 |
4.77 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Линфийлд |
2 - 3 |
Килмарнък |
3.71 |
3.61 |
1.77 |
| 17.05.2026 |
Група за Изпадане |
Ливингстън |
1 - 4 |
Килмарнък |
2.83 |
3.48 |
2.30 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Сейнт Мирън - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Премиършип |
Сейнт Мирън |
3 - 3 |
Мъдъруел |
2.55 |
3.27 |
2.69 |
| 16.08.2026 |
Купа на Лигата |
Рейнджърс |
5 - 1 |
Сейнт Мирън |
1.38 |
4.57 |
6.67 |
| 08.08.2026 |
Премиършип |
Сейнт Мирън |
1 - 0 |
Сейнт Джонстън |
2.31 |
3.34 |
2.95 |
| 01.08.2026 |
Премиършип |
Фолкърк |
0 - 2 |
Сейнт Мирън |
1.99 |
3.55 |
3.53 |
| 26.07.2026 |
Купа на Лигата |
Сейнт Мирън |
0 - 1 |
Дънфърмлин |
1.87 |
3.70 |
3.38 |
| 21.07.2026 |
Купа на Лигата |
Сейнт Мирън |
4 - 3 |
Ийст Килбрайд |
1.14 |
7.08 |
13.21 |
| 18.07.2026 |
Купа на Лигата |
Коув Рейнджърс |
0 - 4 |
Сейнт Мирън |
8.30 |
5.38 |
1.28 |
| 11.07.2026 |
Купа на Лигата |
Дъмбартън |
0 - 4 |
Сейнт Мирън |
12.30 |
7.04 |
1.16 |
| 25.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Сейнт Мирън |
1 - 0 |
Партик Тисъл |
1.73 |
3.48 |
4.66 |
| 21.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Партик Тисъл |
1 - 1 |
Сейнт Мирън |
2.69 |
3.12 |
2.58 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Група за Изпадане |
Сейнт Мирън |
0 - 3 |
Килмарнък |
2.02 |
3.43 |
3.47 |
| 11.02.2026 |
Премиършип |
Килмарнък |
4 - 3 |
Сейнт Мирън |
2.83 |
3.22 |
2.46 |
| 27.12.2025 |
Премиършип |
Сейнт Мирън |
0 - 0 |
Килмарнък |
1.62 |
3.78 |
5.32 |
| 04.10.2025 |
Премиършип |
Килмарнък |
2 - 0 |
Сейнт Мирън |
2.75 |
3.26 |
2.51 |
| 19.09.2025 |
Купа на Лигата |
Килмарнък |
2 - 2 |
Сейнт Мирън |
2.59 |
3.20 |
2.52 |
| 29.03.2025 |
Премиършип |
Сейнт Мирън |
5 - 1 |
Килмарнък |
2.30 |
3.25 |
3.08 |
| 02.01.2025 |
Премиършип |
Килмарнък |
2 - 0 |
Сейнт Мирън |
2.18 |
3.23 |
3.30 |
| 14.09.2024 |
Премиършип |
Сейнт Мирън |
2 - 2 |
Килмарнък |
2.35 |
3.25 |
2.99 |
| 11.05.2024 |
Група за Титлата |
Сейнт Мирън |
0 - 1 |
Килмарнък |
2.66 |
3.05 |
2.76 |
| 16.03.2024 |
Премиършип |
Килмарнък |
5 - 2 |
Сейнт Мирън |
2.14 |
3.04 |
3.71 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
имат 1 победа
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Килмарнък имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Премиършип класиране към 02.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Селтик |
3 |
3 |
0 |
0 |
8 |
2 |
+6 |
9 |
| 2 |
Сейнт Мирън |
3 |
2 |
1 |
0 |
6 |
3 |
+3 |
7 |
| 3 |
Хартс |
3 |
2 |
0 |
1 |
7 |
3 |
+4 |
6 |
| 4 |
Дънди ФК |
4 |
2 |
0 |
2 |
5 |
3 |
+2 |
6 |
| 5 |
Хибърниън |
3 |
2 |
0 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
6 |
| 6 |
Мъдъруел |
3 |
1 |
2 |
0 |
5 |
4 |
+1 |
5 |
| 7 |
Рейнджърс |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
0 |
4 |
| 8 |
Дънди Юнайтед |
4 |
1 |
1 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
4 |
| 9 |
Сейнт Джонстън |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
6 |
-1 |
3 |
| 10 |
Абърдийн |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
3 |
| 11 |
Фолкърк |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
1 |
| 12 |
Килмарнък |
3 |
0 |
0 |
3 |
4 |
13 |
-9 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Килмарнък |
|
| Сейнт Мирън |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Килмарнък |
Килмарнък |
|
Сейнт Мирън |
Сейнт Мирън |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Селтик |
1 - 5 |
|
1 - 5 |
|
|
|
|
| 2 |
Сейнт Мирън |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Хартс |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Дънди ФК |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Хибърниън |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Мъдъруел |
|
|
|
|
3 - 3 |
|
|
| 7 |
Рейнджърс |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Дънди Юнайтед |
0 - 4 |
|
0 - 4 |
|
|
|
|
| 9 |
Сейнт Джонстън |
|
4 - 3 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 10 |
Абърдийн |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Фолкърк |
|
|
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 12 |
Килмарнък |
- |
- |
- |
|
|
|
|
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Килмарнък |
Сейнт Мирън |
| Победи |
0 |
2 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
3 |
0 |
| Вкарани Голове |
4 |
6 |
| Получени Голове |
13 |
3 |
| Средно Вкарани |
1.33 |
2.00 |
| Средно Получени |
4.33 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
67% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
33% |
| Гол/Гол |
67% |
33% |
| Над 1.5 |
100% |
67% |
| Над 2.5 |
100% |
33% |
| Над 3.5 |
100% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
2 |
0 |
| Вкарани Голове |
1 |
2 |
| Получени Голове |
9 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.50 |
2.00 |
| Средно Получени |
4.50 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
50% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
0% |
| Гол/Гол |
50% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
0% |
| Над 3.5 |
100% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.50 |
3.40 |
2.45 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.30 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.03 |
1.83 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака