Южна Корея - Група за Изпадане (2026)
събота, 7 ноември, 2026
09:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
3.40 |
3.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.30 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кимчхон, а гостите от Анянг.
Мачът ще се играе в Санджу,
разстоянието от Санджу до Кимчхон е
31.8 км.,
а от Санджу до Анянг е
153.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Санджу Цивик,
който има капацитет от
15 402 места.
Размерите на терена са 111 x 72 m.
Снимки от Google карта
стадион Санджу Цивик.
Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Кимчхон Сангму - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Група за Изпадане |
Куанджу |
1 - 1 |
Кимчхон Сангму |
2.84 |
3.39 |
2.26 |
| 24.10.2026 |
К-Лига 1 |
Кимчхон Сангму |
1 - 2 |
Теджън Хана Сит. |
3.46 |
3.46 |
1.95 |
| 18.10.2026 |
К-Лига 1 |
Сеул |
2 - 2 |
Кимчхон Сангму |
1.48 |
4.23 |
5.67 |
| 10.10.2026 |
К-Лига 1 |
Кимчхон Сангму |
0 - 1 |
Анянг |
2.00 |
3.51 |
3.31 |
| 19.09.2026 |
К-Лига 1 |
Пучхон 1995 |
0 - 2 |
Кимчхон Сангму |
2.92 |
3.27 |
2.28 |
| 13.09.2026 |
К-Лига 1 |
Кимчхон Сангму |
2 - 2 |
Кануън |
2.53 |
3.13 |
2.67 |
| 09.09.2026 |
К-Лига 1 |
Поханг Стийлърс |
0 - 0 |
Кимчхон Сангму |
2.40 |
3.09 |
2.87 |
| 06.09.2026 |
К-Лига 1 |
Кимчхон Сангму |
2 - 2 |
Куанджу |
1.55 |
3.87 |
5.45 |
| 29.08.2026 |
К-Лига 1 |
Улсан ХД |
3 - 1 |
Кимчхон Сангму |
1.95 |
3.50 |
3.44 |
| 25.08.2026 |
К-Лига 1 |
Кимчхон Сангму |
0 - 0 |
Чонбук Хюндай Моторс |
3.18 |
3.32 |
2.12 |
Общо 1 победа, 6 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 равенства и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Анянг - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Група за Изпадане |
Анянг |
2 - 1 |
Пучхон 1995 |
1.87 |
3.41 |
3.80 |
| 24.10.2026 |
К-Лига 1 |
Анянг |
1 - 1 |
Чонбук Хюндай Моторс |
3.73 |
3.47 |
1.88 |
| 18.10.2026 |
К-Лига 1 |
Поханг Стийлърс |
0 - 0 |
Анянг |
1.99 |
3.32 |
3.52 |
| 10.10.2026 |
К-Лига 1 |
Кимчхон Сангму |
0 - 1 |
Анянг |
2.00 |
3.51 |
3.31 |
| 19.09.2026 |
К-Лига 1 |
Анянг |
2 - 1 |
Улсан ХД |
3.35 |
3.54 |
1.97 |
| 13.09.2026 |
К-Лига 1 |
Куанджу |
1 - 1 |
Анянг |
3.39 |
3.36 |
2.02 |
| 09.09.2026 |
К-Лига 1 |
Теджън Хана Сит. |
3 - 2 |
Анянг |
1.56 |
3.92 |
5.23 |
| 06.09.2026 |
К-Лига 1 |
Анянг |
0 - 3 |
Кануън |
3.26 |
3.27 |
2.11 |
| 29.08.2026 |
К-Лига 1 |
Пучхон 1995 |
1 - 1 |
Анянг |
2.50 |
3.24 |
2.65 |
| 26.08.2026 |
К-Лига 1 |
Анянг |
2 - 1 |
Инчхън Юнайтед |
3.11 |
3.15 |
2.23 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
К-Лига 1 |
Кимчхон Сангму |
0 - 1 |
Анянг |
2.00 |
3.51 |
3.31 |
| 13.05.2026 |
К-Лига 1 |
Анянг |
2 - 2 |
Кимчхон Сангму |
2.32 |
3.21 |
2.88 |
| 12.04.2026 |
К-Лига 1 |
Кимчхон Сангму |
1 - 1 |
Анянг |
2.20 |
3.24 |
3.08 |
| 18.10.2025 |
К-Лига 1 |
Анянг |
4 - 1 |
Кимчхон Сангму |
3.10 |
3.48 |
2.10 |
| 22.06.2025 |
К-Лига 1 |
Кимчхон Сангму |
1 - 0 |
Анянг |
1.70 |
3.72 |
4.21 |
| 08.03.2025 |
К-Лига 1 |
Анянг |
1 - 3 |
Кимчхон Сангму |
3.01 |
3.11 |
2.28 |
| 23.09.2023 |
К-Лига 2 |
Кимчхон Сангму |
4 - 1 |
Анянг |
1.93 |
3.38 |
3.61 |
| 31.07.2023 |
К-Лига 2 |
Анянг |
2 - 0 |
Кимчхон Сангму |
2.57 |
3.29 |
2.43 |
| 13.05.2023 |
К-Лига 2 |
Кимчхон Сангму |
0 - 0 |
Анянг |
2.22 |
3.13 |
3.04 |
| 09.10.2021 |
К-Лига 2 |
Анянг |
2 - 2 |
Кимчхон Сангму |
2.94 |
3.10 |
2.27 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 3 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Кимчхон Сангму имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Група за Изпадане класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Чеджу СК |
34 |
12 |
11 |
11 |
40 |
38 |
+2 |
47 |
| 2 |
Анянг |
34 |
11 |
13 |
10 |
42 |
49 |
-7 |
46 |
| 3 |
Поханг Стийлърс |
34 |
11 |
10 |
13 |
31 |
40 |
-9 |
43 |
| 4 |
Кимчхон Сангму |
34 |
5 |
20 |
9 |
34 |
42 |
-8 |
35 |
| 5 |
Пучхон 1995 |
34 |
7 |
11 |
16 |
33 |
49 |
-16 |
32 |
| 6 |
Куанджу |
34 |
3 |
13 |
18 |
31 |
70 |
-39 |
22 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Кимчхон Сангму |
|
| Анянг |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Кимчхон Сангму |
Анянг |
| Победи |
5 |
11 |
| Равни |
20 |
13 |
| Загуби |
9 |
10 |
| Вкарани Голове |
34 |
42 |
| Получени Голове |
42 |
49 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.24 |
| Средно Получени |
1.24 |
1.44 |
| Мачове Вкарал |
71% |
79% |
| Мачове Получил |
76% |
85% |
| Гол/Гол |
62% |
71% |
| Над 1.5 |
76% |
79% |
| Над 2.5 |
35% |
47% |
| Над 3.5 |
21% |
21% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
6 |
| Равни |
10 |
7 |
| Загуби |
5 |
4 |
| Вкарани Голове |
15 |
22 |
| Получени Голове |
23 |
20 |
| Средно Вкарани |
0.94 |
1.29 |
| Средно Получени |
1.44 |
1.18 |
| Мачове Вкарал |
69% |
82% |
| Мачове Получил |
88% |
71% |
| Гол/Гол |
69% |
65% |
| Над 1.5 |
81% |
71% |
| Над 2.5 |
44% |
35% |
| Над 3.5 |
19% |
24% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
3.40 |
3.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.30 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака