Израел - Лига Леумит (2026 - 2027)
петък, 16 октомври, 2026
16:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.74 |
3.64 |
3.81 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.21 |
1.23 |
1.95 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.35 |
2.90 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.01 |
1.21 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.05 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.41 |
2.69 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.65 |
2.07 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кирят Ям, а гостите от Кфар Касем.
Разстоянието между двата града е 80.3 км.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Кирят Ям - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.10.2026 |
Лига Леумит |
Макаби Кирят Гат |
2 - 2 |
Кирят Ям |
3.56 |
3.54 |
1.83 |
| 01.10.2026 |
Лига Леумит |
Кирят Ям |
2 - 0 |
Апоел Кфар Саба |
1.69 |
3.88 |
3.84 |
| 24.09.2026 |
Лига Леумит |
Макаби Херцлия |
1 - 3 |
Кирят Ям |
2.58 |
3.29 |
2.38 |
| 17.09.2026 |
Лига Леумит |
Кирят Ям |
3 - 2 |
Ирони Модиин |
1.67 |
3.75 |
4.09 |
| 10.09.2026 |
Лига Леумит |
Апоел Ришон Лецион |
4 - 2 |
Кирят Ям |
2.45 |
3.27 |
2.51 |
| 06.09.2026 |
Лига Леумит |
Кирят Ям |
5 - 0 |
Апоел Акре |
1.64 |
3.54 |
4.53 |
| 30.08.2026 |
Лига Леумит |
Апоел Кфар Шал. |
3 - 2 |
Кирят Ям |
2.59 |
3.27 |
2.39 |
| 23.08.2026 |
Лига Леумит |
Кирят Ям |
0 - 1 |
Макаби Б. Рейне |
- |
- |
- |
| 18.08.2026 |
Лига Леумит |
Макаби Яфа |
2 - 6 |
Кирят Ям |
2.52 |
3.16 |
2.50 |
| 25.05.2026 |
Група за Промоция |
Кирят Ям |
0 - 0 |
Макаби Петах Тиква |
4.18 |
3.73 |
1.64 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Кфар Касем - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.10.2026 |
Лига Леумит |
Кфар Касем |
0 - 1 |
Бней Йехуда |
5.77 |
4.28 |
1.42 |
| 01.10.2026 |
Лига Леумит |
Апоел Раанана |
1 - 2 |
Кфар Касем |
2.03 |
3.39 |
3.09 |
| 28.09.2026 |
Лига Леумит |
Макаби Кирят Гат |
0 - 1 |
Кфар Касем |
2.34 |
3.12 |
2.74 |
| 17.09.2026 |
Лига Леумит |
Кфар Касем |
4 - 2 |
Апоел Кфар Саба |
2.68 |
3.27 |
2.30 |
| 14.09.2026 |
Лига Леумит |
Макаби Херцлия |
1 - 0 |
Кфар Касем |
1.93 |
3.25 |
3.49 |
| 07.09.2026 |
Лига Леумит |
Кфар Касем |
0 - 0 |
Ирони Модиин |
2.59 |
2.89 |
2.64 |
| 30.08.2026 |
Лига Леумит |
Апоел Ришон Лецион |
2 - 1 |
Кфар Касем |
1.91 |
3.29 |
3.51 |
| 23.08.2026 |
Лига Леумит |
Кфар Касем |
4 - 0 |
Апоел Акре |
2.82 |
3.02 |
2.36 |
| 18.08.2026 |
Лига Леумит |
Апоел Кфар Шал. |
2 - 0 |
Кфар Касем |
1.79 |
3.49 |
3.77 |
| 25.05.2026 |
Група за Изпадане ЛЛ |
Апоел Афула |
2 - 0 |
Кфар Касем |
3.21 |
2.62 |
2.41 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 4 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.02.2026 |
Лига Леумит |
Кирят Ям |
1 - 1 |
Кфар Касем |
1.95 |
3.16 |
3.52 |
| 20.10.2025 |
Лига Леумит |
Кфар Касем |
1 - 0 |
Кирят Ям |
2.78 |
3.10 |
2.32 |
В последните 2 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Кирят Ям имат изиграна само 1 среща,
като са завършили наравно.
Лига Леумит класиране към 16.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
МС Ашдод |
9 |
8 |
0 |
1 |
22 |
8 |
+14 |
24 |
| 2 |
Бней Йехуда |
9 |
7 |
2 |
0 |
20 |
7 |
+13 |
23 |
| 3 |
Апоел Ришон Лецион |
9 |
6 |
2 |
1 |
18 |
9 |
+9 |
20 |
| 4 |
Апоел Афула |
9 |
5 |
2 |
2 |
18 |
13 |
+5 |
17 |
| 5 |
Апоел Кфар Шалем |
9 |
5 |
2 |
2 |
19 |
18 |
+1 |
17 |
| 6 |
Кирят Ям |
9 |
5 |
1 |
3 |
25 |
15 |
+10 |
16 |
| 7 |
Апоел Раанана |
9 |
5 |
0 |
4 |
20 |
13 |
+7 |
15 |
| 8 |
Кфар Касем |
9 |
4 |
1 |
4 |
12 |
9 |
+3 |
13 |
| 9 |
Макаби Бней Рейне |
9 |
4 |
1 |
4 |
13 |
13 |
0 |
13 |
| 10 |
Макаби Назарет |
9 |
3 |
1 |
5 |
10 |
13 |
-3 |
10 |
| 11 |
Макаби Кирят Гат |
9 |
2 |
3 |
4 |
9 |
11 |
-2 |
9 |
| 12 |
Ирони Модиин |
9 |
2 |
2 |
5 |
13 |
17 |
-4 |
8 |
| 13 |
Макаби Херцлия |
9 |
2 |
2 |
5 |
9 |
13 |
-4 |
8 |
| 14 |
Апоел Кфар Саба |
9 |
2 |
0 |
7 |
11 |
24 |
-13 |
6 |
| 15 |
Макаби Яфа |
9 |
2 |
0 |
7 |
7 |
20 |
-13 |
6 |
| 16 |
Апоел Акре |
9 |
0 |
1 |
8 |
0 |
23 |
-23 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Кирят Ям |
|
| Кфар Касем |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Кирят Ям |
Кирят Ям |
|
Кфар Касем |
Кфар Касем |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
МС Ашдод |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Бней Йехуда |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 3 |
Апоел Ришон Лецион |
|
4 - 2 |
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 4 |
Апоел Афула |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Апоел Кфар Шалем |
|
3 - 2 |
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 6 |
Кирят Ям |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 7 |
Апоел Раанана |
|
|
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 8 |
Кфар Касем |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 9 |
Макаби Бней Рейне |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
| 10 |
Макаби Назарет |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Макаби Кирят Гат |
|
2 - 2 |
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 12 |
Ирони Модиин |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
0 - 0 |
|
|
| 13 |
Макаби Херцлия |
|
1 - 3 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 14 |
Апоел Кфар Саба |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
4 - 2 |
|
|
| 15 |
Макаби Яфа |
|
2 - 6 |
|
|
|
|
|
| 16 |
Апоел Акре |
5 - 0 |
|
5 - 0 |
|
4 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Кирят Ям |
Кфар Касем |
| Победи |
5 |
4 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
3 |
4 |
| Вкарани Голове |
25 |
12 |
| Получени Голове |
15 |
9 |
| Средно Вкарани |
2.78 |
1.33 |
| Средно Получени |
1.67 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
89% |
56% |
| Мачове Получил |
78% |
67% |
| Гол/Гол |
67% |
33% |
| Над 1.5 |
89% |
56% |
| Над 2.5 |
78% |
44% |
| Над 3.5 |
78% |
22% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
2 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
3 |
| Вкарани Голове |
10 |
4 |
| Получени Голове |
3 |
6 |
| Средно Вкарани |
2.50 |
0.80 |
| Средно Получени |
0.75 |
1.20 |
| Мачове Вкарал |
75% |
60% |
| Мачове Получил |
50% |
80% |
| Гол/Гол |
25% |
40% |
| Над 1.5 |
75% |
60% |
| Над 2.5 |
50% |
40% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.74 |
3.64 |
3.81 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.21 |
1.23 |
1.95 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.35 |
2.90 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.01 |
1.21 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.05 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.41 |
2.69 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.65 |
2.07 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака