Унгария - НП I (2017 - 2018)
20:30
Кишпещ Хонвед
Ференцварош
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.20 | 3.80 | 1.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.04 | 1.28 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.36 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.05.2018 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Будапеща. Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 5.8 км. Мачът ще се играе на стадион Божик Арена, който има капацитет от 8 200 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Божик Арена. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Кишпещ Хонвед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2018 | НП I | Пакш | 1 - 2 | Кишпещ Хонвед | 2.39 | 3.26 | 2.69 |
| 05.05.2018 | НП I | Кишпещ Хонвед | 1 - 3 | Дебрецен | 2.00 | 3.38 | 3.32 |
| 28.04.2018 | НП I | Мезьокьовешд | 1 - 2 | Кишпещ Хонвед | 2.94 | 3.11 | 2.28 |
| 21.04.2018 | НП I | Кишпещ Хонвед | 0 - 0 | Уйпещ | 2.13 | 3.26 | 3.11 |
| 14.04.2018 | НП I | Пушкаш Академи | 1 - 1 | Кишпещ Хонвед | 2.12 | 3.30 | 3.12 |
| 11.04.2018 | НП I | Кишпещ Хонвед | 1 - 4 | Фехервар | 3.56 | 3.44 | 1.89 |
| 07.04.2018 | НП I | Кишпещ Хонвед | 2 - 0 | Балмазуйварош | 1.79 | 3.53 | 3.86 |
| 03.04.2018 | Купа на Унгария | Дебрецен | 3 - 1 | Кишпещ Хонвед | 2.23 | 3.27 | 2.80 |
| 31.03.2018 | НП I | Диошдьор | 1 - 1 | Кишпещ Хонвед | 2.00 | 3.33 | 3.31 |
| 17.03.2018 | НП I | Кишпещ Хонвед | 2 - 1 | Халадаш Сомбатхей | 1.75 | 3.38 | 4.33 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Ференцварош - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2018 | НП I | Ференцварош | 1 - 1 | Вашаш Будапеща | 1.18 | 6.28 | 11.16 |
| 05.05.2018 | НП I | Фехервар | 0 - 0 | Ференцварош | 2.24 | 3.32 | 2.92 |
| 28.04.2018 | НП I | Ференцварош | 2 - 1 | Халадаш Сомбатхей | 1.21 | 5.59 | 10.44 |
| 21.04.2018 | НП I | Ференцварош | 2 - 2 | Пакш | 1.30 | 4.54 | 8.89 |
| 14.04.2018 | НП I | Дебрецен | 1 - 1 | Ференцварош | 4.46 | 3.56 | 1.69 |
| 07.04.2018 | НП I | Ференцварош | 3 - 0 | Мезьокьовешд | 1.27 | 5.22 | 8.09 |
| 31.03.2018 | НП I | Уйпещ | 0 - 0 | Ференцварош | 3.01 | 3.18 | 2.21 |
| 17.03.2018 | НП I | Ференцварош | 3 - 1 | Пушкаш Академи | 1.40 | 4.16 | 7.06 |
| 10.03.2018 | НП I | Ференцварош | 5 - 0 | Балмазуйварош | 1.33 | 4.50 | 8.12 |
| 03.03.2018 | НП I | Диошдьор | 2 - 1 | Ференцварош | 3.55 | 3.28 | 1.95 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2018 | НП I | Ференцварош | 5 - 2 | Кишпещ Хонвед | 1.50 | 3.88 | 5.73 |
| 16.09.2017 | НП I | Кишпещ Хонвед | 1 - 3 | Ференцварош | 2.42 | 3.16 | 2.69 |
| 01.04.2017 | НП I | Кишпещ Хонвед | 2 - 1 | Ференцварош | 2.52 | 3.01 | 2.74 |
| 01.03.2017 | Купа на Унгария | Кишпещ Хонвед | 0 - 2 | Ференцварош | 2.32 | 3.12 | 2.80 |
| 11.02.2017 | Купа на Унгария | Ференцварош | 2 - 1 | Кишпещ Хонвед | 1.76 | 3.50 | 3.92 |
| 22.10.2016 | НП I | Ференцварош | 3 - 2 | Кишпещ Хонвед | 1.62 | 3.67 | 4.89 |
| 23.07.2016 | НП I | Кишпещ Хонвед | 0 - 1 | Ференцварош | 4.93 | 3.63 | 1.60 |
| 10.04.2016 | НП I | Ференцварош | 2 - 1 | Кишпещ Хонвед | 1.53 | 3.91 | 5.30 |
| 27.02.2016 | НП I | Кишпещ Хонвед | 2 - 1 | Ференцварош | 6.12 | 3.63 | 1.53 |
| 03.10.2015 | НП I | Ференцварош | 2 - 1 | Кишпещ Хонвед | 1.36 | 4.22 | 8.23 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 8 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Кишпещ Хонвед имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
НП I класиране към 19.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фехервар | 30 | +33 | 62 |
| 2 | Ференцварош | 30 | +34 | 61 |
| 3 | Дебрецен | 30 | +11 | 43 |
| 4 | Кишпещ Хонвед | 30 | -3 | 43 |
| 5 | Уйпещ | 30 | +1 | 42 |
| 6 | Пакш | 30 | -2 | 42 |
| 7 | Пушкаш Академи | 30 | -5 | 39 |
| 8 | Халадаш Сомбатхей | 30 | -15 | 34 |
| 9 | Мезьокьовешд | 30 | -16 | 34 |
| 10 | Вашаш Будапеща | 30 | -19 | 31 |
| 11 | Диошдьор | 30 | -7 | 30 |
| 12 | Балмазуйварош | 30 | -12 | 29 |
Хронология в първенството
| Кишпещ Хонвед | |
| Ференцварош | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Кишпещ Хонвед | Кишпещ Хонвед | Ференцварош | Ференцварош | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Фехервар | 1 - 4 | 1 - 1 | 1 - 4 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 2 | Ференцварош | 1 - 3 | 5 - 2 | 1 - 3 | - | - | - | |
| 3 | Дебрецен | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 4 | Кишпещ Хонвед | - | - | - | 5 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 5 | Уйпещ | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 6 | Пакш | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 7 | Пушкаш Академи | 4 - 3 | 1 - 1 | 4 - 3 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 8 | Халадаш Сомбатхей | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 9 | Мезьокьовешд | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 10 | Вашаш Будапеща | 1 - 4 | 2 - 1 | 1 - 4 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 11 | Диошдьор | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 12 | Балмазуйварош | 2 - 0 | 0 - 3 | 2 - 0 | 5 - 0 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Кишпещ Хонвед | Ференцварош | |
| Позиция | 4 | 2 |
| Точки | 43 | 61 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 4 |
| Точки | 21 | 21 |
Форма в шампионата
| Кишпещ Хонвед | Ференцварош | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
7 11 |
17
10 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
3 6 |
5
6 3 |
Голове в шампионата
| Кишпещ Хонвед | Ференцварош | |
|
Вкарани
Получени |
46
49 |
61
27 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
23
28 |
18
14 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.20 | 3.80 | 1.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.04 | 1.28 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.36 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.05.2018 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
