Фарьорски острови - Висша Лига (2017)
17:00
Клаксвик
ЕБ Стреймур
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 5.85 | 9.17 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.03 | 1.09 | 3.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 7.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.08 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.91 | 1.79 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.06 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.04.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Клаксвик, а гостите от Стреймнес. Разстоянието между двата града е 22.4 км. Мачът ще се играе на стадион Джупумюра, който има капацитет от 2 500 места, от които седящи 524. Снимки от Google карта стадион Джупумюра. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Клаксвик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2017 | Висша Лига | Викингур Гота | 2 - 2 | Клаксвик | 2.13 | 3.27 | 2.95 |
| 17.04.2017 | Висша Лига | Клаксвик | 2 - 2 | Рунавик | 2.09 | 3.27 | 3.03 |
| 09.04.2017 | Висша Лига | 07 Вестур | 0 - 2 | Клаксвик | 6.48 | 5.03 | 1.32 |
| 19.03.2017 | Висша Лига | Б36 Торсхавн | 1 - 1 | Клаксвик | 2.77 | 3.32 | 2.22 |
| 12.03.2017 | Висша Лига | Клаксвик | 0 - 0 | Скала ИФ | 1.24 | 5.16 | 8.59 |
| 22.10.2016 | Висша Лига | Фуглафьордур | 1 - 3 | Клаксвик | 8.39 | 4.42 | 1.29 |
| 16.10.2016 | Висша Лига | Клаксвик | 6 - 0 | Б68 Тофтир | 1.07 | 7.84 | 17.97 |
| 02.10.2016 | Висша Лига | АБ Аргир | 3 - 1 | Клаксвик | 5.93 | 4.63 | 1.35 |
| 25.09.2016 | Висша Лига | Клаксвик | 2 - 2 | Б36 Торсхавн | 1.91 | 3.40 | 3.40 |
| 18.09.2016 | Висша Лига | Викингур Гота | 1 - 2 | Клаксвик | 2.10 | 3.20 | 3.10 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 равенства в последните 4 домакинства.
ЕБ Стреймур - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2017 | Висша Лига | ЕБ Стреймур | 0 - 2 | 07 Вестур | 2.06 | 3.39 | 3.07 |
| 17.04.2017 | Висша Лига | ЕБ Стреймур | 1 - 5 | Викингур Гота | 6.58 | 4.48 | 1.35 |
| 09.04.2017 | Висша Лига | ЕБ Стреймур | 1 - 0 | ТБ Творойри | 3.50 | 3.37 | 1.91 |
| 19.03.2017 | Висша Лига | Фуглафьордур | 3 - 1 | ЕБ Стреймур | 1.75 | 3.58 | 3.91 |
| 12.03.2017 | Висша Лига | Рунавик | 1 - 1 | ЕБ Стреймур | 1.18 | 6.32 | 9.17 |
| 03.10.2015 | Висша Лига | Клаксвик | 6 - 1 | ЕБ Стреймур | 1.30 | 4.63 | 7.22 |
| 27.09.2015 | Висша Лига | ЕБ Стреймур | 2 - 2 | ТБ Творойри | 4.75 | 3.80 | 1.57 |
| 20.09.2015 | Висша Лига | ХБ Торсхавн | 6 - 0 | ЕБ Стреймур | 1.16 | 6.50 | 10.50 |
| 13.09.2015 | Висша Лига | ЕБ Стреймур | 2 - 1 | Викингур Гота | 10.93 | 6.25 | 1.15 |
| 30.08.2015 | Висша Лига | ЕБ Стреймур | 3 - 5 | Судурой | - | - | - |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2015 | Висша Лига | Клаксвик | 6 - 1 | ЕБ Стреймур | 1.30 | 4.63 | 7.22 |
| 27.07.2015 | Висша Лига | ЕБ Стреймур | 4 - 4 | Клаксвик | 5.40 | 3.95 | 1.47 |
| 19.04.2015 | Висша Лига | Клаксвик | 4 - 0 | ЕБ Стреймур | 2.00 | 3.35 | 3.20 |
| 25.10.2014 | Висша Лига | ЕБ Стреймур | 2 - 0 | Клаксвик | - | - | - |
| 22.06.2014 | Висша Лига | Клаксвик | 3 - 1 | ЕБ Стреймур | 3.47 | 3.53 | 1.82 |
| 13.04.2014 | Висша Лига | ЕБ Стреймур | 3 - 1 | Клаксвик | 1.65 | 3.60 | 4.00 |
| 28.09.2013 | Висша Лига | Клаксвик | 3 - 3 | ЕБ Стреймур | 2.75 | 3.75 | 2.05 |
| 23.06.2013 | Висша Лига | ЕБ Стреймур | 4 - 3 | Клаксвик | 1.85 | 3.60 | 3.35 |
| 10.04.2013 | Висша Лига | Клаксвик | 1 - 1 | ЕБ Стреймур | 2.20 | 3.20 | 2.75 |
| 16.09.2012 | Висша Лига | ЕБ Стреймур | 1 - 1 | Клаксвик | 1.50 | 3.90 | 5.13 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Клаксвик имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 30.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ТБ Творойри | 5 | +6 | 12 |
| 2 | Викингур Гота | 5 | +6 | 11 |
| 3 | Б36 Торсхавн | 6 | +3 | 7 |
| 4 | Клаксвик | 5 | +2 | 7 |
| 5 | ХБ Торсхавн | 5 | +1 | 6 |
| 6 | Рунавик | 5 | 0 | 6 |
| 7 | 07 Вестур | 5 | -2 | 6 |
| 8 | Фуглафьордур | 6 | -6 | 5 |
| 9 | ЕБ Стреймур | 5 | -7 | 4 |
| 10 | Скала ИФ | 5 | -3 | 3 |
Хронология в първенството
| Клаксвик | |
| ЕБ Стреймур | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Клаксвик | Клаксвик | ЕБ Стреймур | ЕБ Стреймур | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ТБ Творойри | 1 - 0 | ||||||
| 2 | Викингур Гота | 2 - 2 | 1 - 5 | |||||
| 3 | Б36 Торсхавн | 1 - 1 | ||||||
| 4 | Клаксвик | - | - | - | ||||
| 5 | ХБ Торсхавн | |||||||
| 6 | Рунавик | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 7 | 07 Вестур | 0 - 2 | 0 - 2 | |||||
| 8 | Фуглафьордур | 3 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 9 | ЕБ Стреймур | - | - | - | ||||
| 10 | Скала ИФ | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Клаксвик | ЕБ Стреймур | |
| Позиция | 4 | 9 |
| Точки | 7 | 4 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 8 |
| Точки | 2 | 1 |
Форма в шампионата
| Клаксвик | ЕБ Стреймур | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
4 0 |
1
1 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
2 0 |
0
1 1 |
Голове в шампионата
| Клаксвик | ЕБ Стреймур | |
|
Вкарани
Получени |
7
5 |
4
11 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
2
2 |
2
4 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 5.85 | 9.17 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.03 | 1.09 | 3.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 7.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.08 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.91 | 1.79 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.06 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.04.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
