Фарьорски острови - Висша Лига (2017)
17:00
Клаксвик
ТБ Творойри
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.23 | 5.46 | 8.88 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 1.10 | 3.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 7.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.25 | 1.09 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.22 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.93 | 1.77 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.07.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Клаксвик, а гостите от Творойри. Разстоянието между двата града е 75.5 км. Мачът ще се играе на стадион Джупумюра, който има капацитет от 2 500 места, от които седящи 524. Снимки от Google карта стадион Джупумюра. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Клаксвик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.07.2017 | ЛЕ Квалификации | АИК Стокхолм | 5 - 0 | Клаксвик | 1.10 | 7.86 | 20.59 |
| 29.06.2017 | ЛЕ Квалификации | Клаксвик | 0 - 0 | АИК Стокхолм | 10.76 | 5.27 | 1.24 |
| 23.06.2017 | Висша Лига | Фуглафьордур | 1 - 4 | Клаксвик | 7.19 | 5.14 | 1.29 |
| 18.06.2017 | Висша Лига | Клаксвик | 1 - 5 | Б36 Торсхавн | 1.86 | 3.38 | 3.60 |
| 14.06.2017 | Висша Лига | Рунавик | 2 - 2 | Клаксвик | 2.21 | 3.40 | 2.75 |
| 02.06.2017 | Висша Лига | Скала ИФ | 1 - 2 | Клаксвик | 4.41 | 3.80 | 1.59 |
| 28.05.2017 | Висша Лига | Клаксвик | 1 - 0 | 07 Вестур | 1.18 | 5.88 | 10.85 |
| 21.05.2017 | Висша Лига | Клаксвик | 1 - 0 | ХБ Торсхавн | 1.95 | 3.36 | 3.26 |
| 14.05.2017 | Висша Лига | ТБ Творойри | 1 - 2 | Клаксвик | 7.00 | 5.50 | 1.27 |
| 06.05.2017 | Висша Лига | Клаксвик | 3 - 1 | Фуглафьордур | 1.22 | 5.67 | 8.40 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
ТБ Творойри - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.06.2017 | Висша Лига | ТБ Творойри | 0 - 0 | ХБ Торсхавн | 4.03 | 3.45 | 1.74 |
| 18.06.2017 | Висша Лига | ТБ Творойри | 3 - 1 | 07 Вестур | 1.73 | 3.53 | 3.97 |
| 14.06.2017 | Висша Лига | Скала ИФ | 2 - 2 | ТБ Творойри | 2.00 | 3.34 | 3.22 |
| 03.06.2017 | Висша Лига | Фуглафьордур | 0 - 4 | ТБ Творойри | 1.84 | 3.39 | 3.59 |
| 28.05.2017 | Висша Лига | ТБ Творойри | 1 - 2 | ЕБ Стреймур | 1.49 | 3.90 | 5.35 |
| 21.05.2017 | Висша Лига | Викингур Гота | 3 - 0 | ТБ Творойри | 1.20 | 5.68 | 9.77 |
| 14.05.2017 | Висша Лига | ТБ Творойри | 1 - 2 | Клаксвик | 7.00 | 5.50 | 1.27 |
| 06.05.2017 | Висша Лига | ХБ Торсхавн | 2 - 1 | ТБ Творойри | 1.35 | 4.81 | 6.03 |
| 30.04.2017 | Висша Лига | ТБ Творойри | 1 - 3 | Рунавик | 3.96 | 3.69 | 1.70 |
| 23.04.2017 | Висша Лига | ТБ Творойри | 3 - 2 | Б36 Торсхавн | 5.52 | 4.74 | 1.39 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.05.2017 | Висша Лига | ТБ Творойри | 1 - 2 | Клаксвик | 7.00 | 5.50 | 1.27 |
| 21.08.2016 | Висша Лига | Клаксвик | 4 - 0 | ТБ Творойри | 1.18 | 5.86 | 8.09 |
| 22.05.2016 | Висша Лига | ТБ Творойри | 0 - 1 | Клаксвик | 5.78 | 4.81 | 1.36 |
| 05.03.2016 | Висша Лига | Клаксвик | 1 - 0 | ТБ Творойри | - | - | - |
| 16.08.2015 | Висша Лига | ТБ Творойри | 1 - 1 | Клаксвик | 4.49 | 3.33 | 1.66 |
| 17.05.2015 | Висша Лига | Клаксвик | 1 - 0 | ТБ Творойри | 2.00 | 3.75 | 2.95 |
| 01.03.2015 | Висша Лига | ТБ Творойри | 1 - 1 | Клаксвик | - | - | - |
| 31.08.2013 | Висша Лига | Клаксвик | 2 - 3 | ТБ Творойри | 1.50 | 4.00 | 4.75 |
| 20.05.2013 | Висша Лига | ТБ Творойри | 1 - 1 | Клаксвик | 3.50 | 3.60 | 1.80 |
| 09.03.2013 | Висша Лига | Клаксвик | 3 - 0 | ТБ Творойри | 1.42 | 3.75 | 6.50 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Клаксвик имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Висша Лига класиране към 23.07.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Викингур Гота | 15 | +21 | 32 |
| 2 | Клаксвик | 14 | +8 | 29 |
| 3 | Рунавик | 15 | +19 | 27 |
| 4 | Б36 Торсхавн | 14 | +10 | 20 |
| 5 | ТБ Творойри | 14 | +4 | 20 |
| 6 | ХБ Торсхавн | 14 | +4 | 18 |
| 7 | Скала ИФ | 14 | -5 | 16 |
| 8 | ЕБ Стреймур | 14 | -11 | 14 |
| 9 | 07 Вестур | 15 | -24 | 11 |
| 10 | Фуглафьордур | 15 | -26 | 6 |
Хронология в първенството
| Клаксвик | |
| ТБ Творойри | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Клаксвик | Клаксвик | ТБ Творойри | ТБ Творойри | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Викингур Гота | 2 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 2 | Клаксвик | - | - | - | 1 - 2 | |||
| 3 | Рунавик | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 3 | |||
| 4 | Б36 Торсхавн | 1 - 5 | 1 - 1 | 1 - 5 | 3 - 2 | |||
| 5 | ТБ Творойри | 1 - 2 | - | - | - | |||
| 6 | ХБ Торсхавн | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 7 | Скала ИФ | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 8 | ЕБ Стреймур | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 9 | 07 Вестур | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 10 | Фуглафьордур | 3 - 1 | 1 - 4 | 3 - 1 | 3 - 0* | 0 - 4 | 0 - 4 | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Клаксвик | ТБ Творойри | |
| Позиция | 2 | 5 |
| Точки | 29 | 20 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 5 |
| Точки | 14 | 7 |
Форма в шампионата
| Клаксвик | ТБ Творойри | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
5 1 |
6
2 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
2 1 |
2
1 3 |
Голове в шампионата
| Клаксвик | ТБ Творойри | |
|
Вкарани
Получени |
24
16 |
22
18 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
9
8 |
8
8 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.23 | 5.46 | 8.88 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 1.10 | 3.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 7.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.25 | 1.09 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.22 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.93 | 1.77 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.07.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
