Шотландия - Втора Лига (2016 - 2017)
17:00
Клайд
Арброут
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 3.60 | 2.88 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.29 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.67 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.01.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Къмбърнолд, а гостите от Арброут. Разстоянието между двата града е 110.5 км. Мачът ще се играе на стадион Броадууд Стейдиъм, който има капацитет от 8 029 места. Размерите на терена са 102 x 69 m. Снимки от Google карта стадион Броадууд Стейдиъм. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Клайд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.01.2017 | Купа на Шотландия | Стърлинг Албиън | 2 - 2 | Клайд | 2.66 | 3.37 | 2.35 |
| 07.01.2017 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 3 - 0 | Клайд | 3.23 | 3.45 | 2.03 |
| 31.12.2016 | Втора Лига | Клайд | 2 - 3 | Анан Атлетик | 1.65 | 3.92 | 4.35 |
| 26.12.2016 | Втора Лига | Форфар Атлетик | 4 - 3 | Клайд | 1.68 | 3.80 | 4.26 |
| 17.12.2016 | Втора Лига | Клайд | 0 - 0 | Единбург Сити | 1.63 | 3.49 | 5.20 |
| 10.12.2016 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 1 | Клайд | 3.31 | 3.45 | 2.00 |
| 06.12.2016 | Купа на Шотландия | Клайд | 5 - 0 | Арброут | 2.06 | 3.44 | 3.06 |
| 03.12.2016 | Втора Лига | Каудънбийт | 1 - 0 | Клайд | 2.95 | 3.40 | 2.18 |
| 19.11.2016 | Втора Лига | Клайд | 3 - 2 | Берик Рейнджърс | 1.88 | 3.57 | 3.54 |
| 12.11.2016 | Втора Лига | Арброут | 4 - 0 | Клайд | 2.26 | 3.38 | 2.81 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Арброут - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.01.2017 | Втора Лига | Арброут | 1 - 2 | Анан Атлетик | 1.73 | 3.71 | 4.07 |
| 14.01.2017 | Втора Лига | Арброут | 4 - 1 | Берик Рейнджърс | 1.65 | 3.75 | 4.45 |
| 10.01.2017 | Приятелски срещи | Арброут | 0 - 2 | Дънди ФК | 5.88 | 4.60 | 1.39 |
| 07.01.2017 | Втора Лига | Единбург Сити | 0 - 2 | Арброут | 2.81 | 3.13 | 2.40 |
| 02.01.2017 | Втора Лига | Арброут | 0 - 0 | Монтроуз | 1.64 | 3.89 | 4.42 |
| 24.12.2016 | Втора Лига | Каудънбийт | 0 - 2 | Арброут | 2.73 | 3.34 | 2.34 |
| 17.12.2016 | Втора Лига | Арброут | 3 - 2 | Елгин Сити | 3.00 | 3.53 | 2.11 |
| 10.12.2016 | Втора Лига | Форфар Атлетик | 0 - 1 | Арброут | 1.85 | 3.61 | 3.66 |
| 06.12.2016 | Купа на Шотландия | Клайд | 5 - 0 | Арброут | 2.06 | 3.44 | 3.06 |
| 03.12.2016 | Втора Лига | Арброут | 0 - 1 | Единбург Сити | 1.69 | 3.71 | 4.27 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.12.2016 | Купа на Шотландия | Клайд | 5 - 0 | Арброут | 2.06 | 3.44 | 3.06 |
| 12.11.2016 | Втора Лига | Арброут | 4 - 0 | Клайд | 2.26 | 3.38 | 2.81 |
| 10.09.2016 | Втора Лига | Клайд | 3 - 2 | Арброут | 1.99 | 3.60 | 3.21 |
| 26.03.2016 | Втора Лига | Клайд | 1 - 2 | Арброут | 1.74 | 3.56 | 4.05 |
| 27.02.2016 | Втора Лига | Арброут | 0 - 1 | Клайд | 2.22 | 3.49 | 2.73 |
| 19.12.2015 | Втора Лига | Клайд | 0 - 2 | Арброут | 1.84 | 3.56 | 3.56 |
| 05.09.2015 | Втора Лига | Арброут | 0 - 1 | Клайд | 2.67 | 3.36 | 2.32 |
| 14.03.2015 | Втора Лига | Арброут | 3 - 1 | Клайд | 1.63 | 3.72 | 4.48 |
| 24.01.2015 | Втора Лига | Клайд | 1 - 1 | Арброут | 4.07 | 3.70 | 1.69 |
| 22.11.2014 | Втора Лига | Арброут | 4 - 0 | Клайд | 1.61 | 3.79 | 4.56 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 5 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Клайд имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 28.01.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Форфар Атлетик | 21 | +17 | 46 |
| 2 | Арброут | 21 | +16 | 38 |
| 3 | Елгин Сити | 20 | +21 | 34 |
| 4 | Анан Атлетик | 21 | -3 | 28 |
| 5 | Клайд | 19 | -4 | 25 |
| 6 | Монтроуз | 20 | -11 | 24 |
| 7 | Стърлинг Албиън | 20 | -7 | 22 |
| 8 | Единбург Сити | 20 | -6 | 21 |
| 9 | Берик Рейнджърс | 20 | -13 | 21 |
| 10 | Каудънбийт | 20 | -10 | 19 |
Хронология в първенството
| Клайд | |
| Арброут | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Клайд | Клайд | Арброут | Арброут | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Форфар Атлетик | 0 - 1 | 4 - 3 | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 2 | Арброут | 3 - 2 | 4 - 0 | 3 - 2 | - | - | - | |
| 3 | Елгин Сити | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 3 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 4 | Анан Атлетик | 2 - 3 | 3 - 2 | 2 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 5 | Клайд | - | - | - | 4 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 6 | Монтроуз | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Стърлинг Албиън | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 5 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 8 | Единбург Сити | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 9 | Берик Рейнджърс | 3 - 2 | 1 - 1 | 3 - 2 | 4 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 10 | Каудънбийт | 5 - 3 | 1 - 0 | 5 - 3 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Клайд | Арброут | |
| Позиция | 5 | 2 |
| Точки | 25 | 38 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 2 |
| Точки | 17 | 19 |
Форма в шампионата
| Клайд | Арброут | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
4 8 |
10
8 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 2 |
5
4 1 |
Голове в шампионата
| Клайд | Арброут | |
|
Вкарани
Получени |
29
33 |
38
22 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
18
14 |
17
11 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 3.60 | 2.88 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.29 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.67 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.01.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
