Франция - Лига 2 (2016 - 2017)
21:00
Клермонт Фут
Бурж-Перона
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.20 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.36 | 2.05 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.67 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.05.2017 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Клермон-Феран, а гостите от Перона. Разстоянието между двата града е 170.2 км. Мачът ще се играе на стадион Стад Габриел Монпие, който има капацитет от 11 980 места. Снимки от Google карта стадион Стад Габриел Монпие. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Клермонт Фут - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.04.2017 | Лига 2 | Тур | 3 - 0 | Клермонт Фут | 1.82 | 3.31 | 4.21 |
| 21.04.2017 | Лига 2 | Клермонт Фут | 1 - 1 | Троа | 2.72 | 3.07 | 2.55 |
| 14.04.2017 | Лига 2 | Газелек Аячо | 4 - 4 | Клермонт Фут | 1.98 | 3.06 | 3.96 |
| 07.04.2017 | Лига 2 | Клермонт Фут | 2 - 3 | Ним | 2.50 | 3.03 | 2.81 |
| 31.03.2017 | Лига 2 | Амиен | 0 - 1 | Клермонт Фут | 1.93 | 3.17 | 3.95 |
| 17.03.2017 | Лига 2 | Клермонт Фут | 0 - 1 | Шамоа Ниор | 2.09 | 3.05 | 3.54 |
| 10.03.2017 | Лига 2 | Льо Авър | 0 - 1 | Клермонт Фут | 1.75 | 3.29 | 4.71 |
| 03.03.2017 | Лига 2 | Клермонт Фут | 1 - 1 | Лавал | 2.19 | 2.87 | 3.52 |
| 24.02.2017 | Лига 2 | Страсбург | 0 - 2 | Клермонт Фут | 1.79 | 3.24 | 4.51 |
| 17.02.2017 | Лига 2 | Клермонт Фут | 0 - 1 | Реймс | 2.68 | 2.87 | 2.74 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Бурж-Перона - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.04.2017 | Лига 2 | Бурж-Перона | 0 - 1 | Сошо | 2.77 | 2.75 | 2.77 |
| 21.04.2017 | Лига 2 | Ред Стар Париж | 4 - 1 | Бурж-Перона | 2.04 | 3.08 | 3.65 |
| 14.04.2017 | Лига 2 | Бурж-Перона | 0 - 2 | Валансиен | 2.34 | 3.00 | 3.08 |
| 07.04.2017 | Лига 2 | Орлеан | 1 - 0 | Бурж-Перона | 1.99 | 3.18 | 3.72 |
| 31.03.2017 | Лига 2 | Газелек Аячо | 2 - 3 | Бурж-Перона | 1.72 | 3.26 | 5.07 |
| 17.03.2017 | Лига 2 | Бурж-Перона | 2 - 4 | Троа | 2.77 | 2.93 | 2.59 |
| 10.03.2017 | Лига 2 | Амиен | 2 - 1 | Бурж-Перона | 1.81 | 3.16 | 4.50 |
| 03.03.2017 | Лига 2 | Бурж-Перона | 0 - 1 | Ним | 2.69 | 2.95 | 2.65 |
| 24.02.2017 | Лига 2 | Лавал | 2 - 4 | Бурж-Перона | 2.02 | 2.93 | 3.94 |
| 17.02.2017 | Лига 2 | Бурж-Перона | 3 - 2 | Тур | 2.26 | 2.91 | 3.31 |
Общо 3 победи и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.12.2016 | Лига 2 | Бурж-Перона | 1 - 1 | Клермонт Фут | 2.33 | 3.02 | 3.04 |
| 26.02.2016 | Лига 2 | Бурж-Перона | 1 - 2 | Клермонт Фут | 2.70 | 3.08 | 2.56 |
| 02.10.2015 | Лига 2 | Клермонт Фут | 3 - 2 | Бурж-Перона | 2.15 | 3.04 | 3.55 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Клермонт Фут имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Лига 2 класиране към 05.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Страсбург | 35 | +15 | 62 |
| 2 | Брест | 35 | +10 | 59 |
| 3 | Ланс | 35 | +13 | 58 |
| 4 | Амиен | 35 | +13 | 57 |
| 5 | Троа | 35 | +12 | 57 |
| 6 | Ним | 35 | +14 | 55 |
| 7 | Реймс | 35 | +8 | 55 |
| 8 | Газелек Аячо | 35 | +5 | 51 |
| 9 | Льо Авър | 35 | +1 | 47 |
| 10 | Шамоа Ниор | 35 | -10 | 47 |
| 11 | Сошо | 35 | -3 | 45 |
| 12 | Валансиен | 35 | +1 | 43 |
| 13 | Клермонт Фут | 35 | -2 | 42 |
| 14 | Аячо | 35 | -11 | 42 |
| 15 | Бурж-Перона | 35 | -8 | 41 |
| 16 | Тур | 35 | -2 | 40 |
| 17 | Оксер | 35 | -12 | 39 |
| 18 | Орлеан | 35 | -12 | 34 |
| 19 | Ред Стар Париж | 35 | -19 | 34 |
| 20 | Лавал | 35 | -13 | 30 |
Хронология в първенството
| Клермонт Фут | |
| Бурж-Перона | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Клермонт Фут | Клермонт Фут | Бурж-Перона | Бурж-Перона | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Страсбург | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 2 | Брест | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 3 | Ланс | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 4 | Амиен | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 4 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 5 | Троа | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 4 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 6 | Ним | 2 - 3 | 1 - 1 | 2 - 3 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 7 | Реймс | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | Газелек Аячо | 3 - 1 | 4 - 4 | 3 - 1 | 1 - 0 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 9 | Льо Авър | 1 - 3 | 0 - 1 | 1 - 3 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 10 | Шамоа Ниор | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 11 | Сошо | 1 - 2 | 3 - 3 | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 12 | Валансиен | 2 - 0 | 0 - 2 | 3 - 3 | 3 - 3 | |||
| 13 | Клермонт Фут | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 14 | Аячо | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 15 | Бурж-Перона | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 16 | Тур | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 3 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 17 | Оксер | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 4 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 18 | Орлеан | 3 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 19 | Ред Стар Париж | 0 - 0 | 1 - 3 | 0 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 20 | Лавал | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 2 - 4 | 2 - 4 | |
Класиране в шампионата
| Клермонт Фут | Бурж-Перона | |
| Позиция | 13 | 15 |
| Точки | 42 | 41 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 18 | 14 |
| Точки | 19 | 17 |
Форма в шампионата
| Клермонт Фут | Бурж-Перона | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
12 13 |
10
11 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
7 6 |
4
5 8 |
Голове в шампионата
| Клермонт Фут | Бурж-Перона | |
|
Вкарани
Получени |
41
43 |
44
52 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
17 |
21
27 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.20 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.36 | 2.05 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.67 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.05.2017 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
