Приятелски Срещи - Клубни
18:00
Клермонт Фут
(Франция)
Гренобъл Фут 38
(Франция)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.42 | 3.26 | 2.54 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.43 | 1.27 | 1.47 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.78 | 1.89 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.65 | 1.23 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.92 | 1.76 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 2.93 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.12 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.08.2026 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Клермон-Феран, а гостите от Гренобъл. Разстоянието между двата града е 216.1 км.
Отговорна Игра
Клермонт Фут - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | Приятелски срещи | Клермонт Фут | 0 - 1 | Монпелие | 3.31 | 3.32 | 1.94 |
| 11.07.2026 | Приятелски срещи | Клермонт Фут | 1 - 0 | Орлеан | 1.91 | 3.53 | 3.26 |
| 09.05.2026 | Лига 2 | Клермонт Фут | 1 - 0 | Гингам | 2.70 | 3.47 | 2.34 |
| 02.05.2026 | Лига 2 | Монпелие | 1 - 2 | Клермонт Фут | 1.69 | 3.67 | 4.55 |
| 24.04.2026 | Лига 2 | Клермонт Фут | 1 - 1 | Бастия | 2.53 | 3.19 | 2.65 |
| 17.04.2026 | Лига 2 | Льо Ман | 1 - 0 | Клермонт Фут | 1.66 | 3.71 | 4.75 |
| 10.04.2026 | Лига 2 | Клермонт Фут | 2 - 2 | Нанси | 2.22 | 3.09 | 3.19 |
| 03.04.2026 | Лига 2 | Гренобъл Фут 38 | 2 - 2 | Клермонт Фут | 2.41 | 3.12 | 2.86 |
| 27.03.2026 | Приятелски срещи | Клермонт Фут | 0 - 0 | Льо Пюи Фут | - | - | - |
| 20.03.2026 | Лига 2 | Клермонт Фут | 0 - 1 | Ред Стар Париж | 2.71 | 3.10 | 2.53 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 7 домакинства.
Гренобъл Фут 38 - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | Приятелски срещи | Гренобъл Фут 38 | 0 - 3 | Троа | - | - | - |
| 11.07.2026 | Приятелски срещи | Гренобъл Фут 38 | 0 - 0 | Бурж-Перона | 1.49 | 3.77 | 5.55 |
| 09.05.2026 | Лига 2 | Гренобъл Фут 38 | 1 - 0 | Троа | 4.08 | 3.85 | 1.72 |
| 02.05.2026 | Лига 2 | Дюнкерк | 0 - 1 | Гренобъл Фут 38 | 1.99 | 3.34 | 3.50 |
| 25.04.2026 | Лига 2 | Гренобъл Фут 38 | 1 - 1 | Льо Ман | 3.87 | 3.44 | 1.86 |
| 17.04.2026 | Лига 2 | Монпелие | 2 - 1 | Гренобъл Фут 38 | 1.71 | 3.58 | 4.57 |
| 10.04.2026 | Лига 2 | Гингам | 1 - 1 | Гренобъл Фут 38 | 1.70 | 3.62 | 4.49 |
| 03.04.2026 | Лига 2 | Гренобъл Фут 38 | 2 - 2 | Клермонт Фут | 2.41 | 3.12 | 2.86 |
| 20.03.2026 | Лига 2 | Лавал | 3 - 2 | Гренобъл Фут 38 | 2.33 | 3.00 | 3.09 |
| 14.03.2026 | Лига 2 | Гренобъл Фут 38 | 0 - 0 | Сент Етиен | 4.35 | 3.67 | 1.72 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.04.2026 | Лига 2 | Гренобъл Фут 38 | 2 - 2 | Клермонт Фут | 2.41 | 3.12 | 2.86 |
| 22.08.2025 | Лига 2 | Клермонт Фут | 2 - 1 | Гренобъл Фут 38 | 2.16 | 3.24 | 3.20 |
| 14.03.2025 | Лига 2 | Клермонт Фут | 0 - 0 | Гренобъл Фут 38 | 2.34 | 3.05 | 3.04 |
| 27.09.2024 | Лига 2 | Гренобъл Фут 38 | 3 - 0 | Клермонт Фут | 2.39 | 3.17 | 2.85 |
| 09.07.2022 | Приятелски срещи | Гренобъл Фут 38 | 1 - 0 | Клермонт Фут | 4.69 | 3.84 | 1.63 |
| 14.07.2021 | Приятелски срещи | Клермонт Фут | 0 - 0 | Гренобъл Фут 38 | - | - | - |
| 03.05.2021 | Лига 2 | Гренобъл Фут 38 | 1 - 2 | Клермонт Фут | 3.99 | 3.28 | 1.95 |
| 20.01.2021 | Купа на Франция | Клермонт Фут | 1 - 1 | Гренобъл Фут 38 | 2.10 | 3.26 | 3.44 |
| 05.01.2021 | Лига 2 | Клермонт Фут | 3 - 0 | Гренобъл Фут 38 | 2.17 | 2.94 | 3.74 |
| 03.12.2019 | Лига 2 | Гренобъл Фут 38 | 1 - 1 | Клермонт Фут | 2.84 | 2.80 | 2.77 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Клермонт Фут имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.42 | 3.26 | 2.54 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.43 | 1.27 | 1.47 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.78 | 1.89 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.65 | 1.23 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.92 | 1.76 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 2.93 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.12 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.08.2026 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра