Франция - Лига 2 (2017 - 2018)
21:00
Клермонт Фут
Кювили-Руан
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 3.75 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.28 | 2.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.01.2018 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Клермон-Феран, а гостите от Ле Пети-Кювили. Разстоянието между двата града е 431.6 км. Мачът ще се играе на стадион Стад Габриел Монпие, който има капацитет от 11 980 места. Снимки от Google карта стадион Стад Габриел Монпие. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Клермонт Фут - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.01.2018 | Лига 2 | Лориен | 1 - 1 | Клермонт Фут | 1.68 | 3.61 | 4.75 |
| 16.01.2018 | Лига 2 | Клермонт Фут | 3 - 0 | Валансиен | 1.71 | 3.47 | 4.58 |
| 12.01.2018 | Лига 2 | Тур | 0 - 0 | Клермонт Фут | 2.74 | 3.05 | 2.55 |
| 15.12.2017 | Лига 2 | Клермонт Фут | 0 - 2 | Сошо | 1.93 | 3.30 | 3.77 |
| 11.12.2017 | Лига 2 | Ним | 3 - 1 | Клермонт Фут | 1.63 | 3.68 | 4.94 |
| 28.11.2017 | Лига 2 | Клермонт Фут | 1 - 2 | Брест | 2.10 | 3.21 | 3.34 |
| 24.11.2017 | Лига 2 | Орлеан | 1 - 2 | Клермонт Фут | 2.70 | 3.10 | 2.56 |
| 17.11.2017 | Лига 2 | Клермонт Фут | 1 - 0 | Оксер | 2.04 | 3.10 | 3.69 |
| 03.11.2017 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 1 - 1 | Клермонт Фут | 2.53 | 3.19 | 2.63 |
| 28.10.2017 | Лига 2 | Клермонт Фут | 1 - 1 | Аячо | 2.08 | 3.16 | 3.48 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Кювили-Руан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.01.2018 | Лига 2 | Кювили-Руан | 0 - 2 | Газелек Аячо | 2.14 | 3.07 | 3.42 |
| 16.01.2018 | Лига 2 | Бурж-Перона | 3 - 5 | Кювили-Руан | 2.31 | 3.23 | 2.88 |
| 12.01.2018 | Лига 2 | Сошо | 0 - 1 | Кювили-Руан | 1.57 | 3.83 | 5.32 |
| 15.12.2017 | Лига 2 | Кювили-Руан | 1 - 4 | Брест | 3.02 | 3.31 | 2.21 |
| 08.12.2017 | Лига 2 | Валансиен | 1 - 1 | Кювили-Руан | 2.04 | 3.38 | 3.31 |
| 28.11.2017 | Лига 2 | Кювили-Руан | 4 - 0 | Тур | 2.41 | 3.08 | 2.87 |
| 24.11.2017 | Лига 2 | Париж ФК | 2 - 0 | Кювили-Руан | 1.77 | 3.32 | 4.53 |
| 17.11.2017 | Лига 2 | Кювили-Руан | 1 - 0 | Орлеан | 2.45 | 3.12 | 2.80 |
| 03.11.2017 | Лига 2 | Ним | 4 - 1 | Кювили-Руан | 1.41 | 4.37 | 6.72 |
| 27.10.2017 | Лига 2 | Кювили-Руан | 0 - 2 | Льо Авър | 3.39 | 3.21 | 2.08 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.2017 | Лига 2 | Кювили-Руан | 0 - 2 | Клермонт Фут | 2.89 | 2.93 | 2.48 |
Лига 2 класиране към 26.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Реймс | 22 | +29 | 53 |
| 2 | Ним | 22 | +24 | 43 |
| 3 | Париж ФК | 22 | +9 | 41 |
| 4 | Аячо | 22 | +12 | 38 |
| 5 | Льо Авър | 22 | +12 | 37 |
| 6 | Лориен | 22 | +11 | 37 |
| 7 | Брест | 22 | +6 | 36 |
| 8 | Клермонт Фут | 22 | +9 | 34 |
| 9 | Шатору | 22 | -2 | 34 |
| 10 | Сошо | 21 | -4 | 33 |
| 11 | Газелек Аячо | 22 | -9 | 30 |
| 12 | Оксер | 22 | -5 | 26 |
| 13 | Шамоа Ниор | 22 | -7 | 26 |
| 14 | Валансиен | 22 | -9 | 26 |
| 15 | Ланс | 21 | +5 | 25 |
| 16 | Орлеан | 22 | -6 | 24 |
| 17 | Нанси | 22 | -8 | 21 |
| 18 | Кювили-Руан | 22 | -15 | 18 |
| 19 | Бурж-Перона | 22 | -23 | 17 |
| 20 | Тур | 22 | -29 | 9 |
Хронология в първенството
| Клермонт Фут | |
| Кювили-Руан | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Клермонт Фут | Клермонт Фут | Кювили-Руан | Кювили-Руан | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Реймс | 1 - 0 | 1 - 2 | |||||
| 2 | Ним | 3 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||||
| 3 | Париж ФК | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 4 | Аячо | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 5 | Льо Авър | 3 - 0 | 3 - 0 | 0 - 2 | ||||
| 6 | Лориен | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 7 | Брест | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 4 | ||||
| 8 | Клермонт Фут | - | - | - | 0 - 2 | |||
| 9 | Шатору | 0 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||||
| 10 | Сошо | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 11 | Газелек Аячо | 2 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 12 | Оксер | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 13 | Шамоа Ниор | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 14 | Валансиен | 3 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 15 | Ланс | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 16 | Орлеан | 1 - 2 | 1 - 0 | |||||
| 17 | Нанси | 2 - 2 | 2 - 0 | |||||
| 18 | Кювили-Руан | 0 - 2 | - | - | - | |||
| 19 | Бурж-Перона | 4 - 1 | 4 - 1 | 1 - 4 | 3 - 5 | 3 - 5 | ||
| 20 | Тур | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 4 - 0 | |||
Класиране в шампионата
| Клермонт Фут | Кювили-Руан | |
| Позиция | 8 | 18 |
| Точки | 34 | 18 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 15 |
| Точки | 19 | 8 |
Форма в шампионата
| Клермонт Фут | Кювили-Руан | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
7 6 |
5
3 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
1 3 |
2
2 7 |
Голове в шампионата
| Клермонт Фут | Кювили-Руан | |
|
Вкарани
Получени |
28
19 |
24
39 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
16
8 |
13
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 3.75 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.28 | 2.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.01.2018 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
