Франция - Лига 2 (2016 - 2017)
21:00
Клермонт Фут
Орлеан
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 3.00 | 3.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.40 | 1.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.65 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.12.2016 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Клермон-Феран, а гостите от Орлеан. Разстоянието между двата града е 252.6 км. Мачът ще се играе на стадион Стад Габриел Монпие, който има капацитет от 11 980 места. Снимки от Google карта стадион Стад Габриел Монпие. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Клермонт Фут - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.12.2016 | Лига 2 | Бурж-Перона | 1 - 1 | Клермонт Фут | 2.33 | 3.02 | 3.04 |
| 29.11.2016 | Лига 2 | Клермонт Фут | 0 - 0 | Тур | 1.96 | 3.11 | 3.93 |
| 25.11.2016 | Лига 2 | Троа | 1 - 0 | Клермонт Фут | 1.93 | 3.11 | 4.00 |
| 18.11.2016 | Лига 2 | Клермонт Фут | 3 - 1 | Газелек Аячо | 2.67 | 2.87 | 2.75 |
| 04.11.2016 | Лига 2 | Ним | 1 - 1 | Клермонт Фут | 1.90 | 3.26 | 3.93 |
| 29.10.2016 | Лига 2 | Клермонт Фут | 1 - 0 | Амиен | 2.43 | 2.92 | 2.98 |
| 26.10.2016 | Купа на Лигата | Клермонт Фут | 1 - 2 | Олимпик Марсилия | 5.20 | 3.82 | 1.61 |
| 21.10.2016 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 2 - 1 | Клермонт Фут | 2.47 | 2.90 | 2.97 |
| 14.10.2016 | Лига 2 | Клермонт Фут | 1 - 3 | Льо Авър | 2.55 | 2.94 | 2.81 |
| 30.09.2016 | Лига 2 | Лавал | 1 - 1 | Клермонт Фут | 2.43 | 2.83 | 3.11 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Орлеан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.12.2016 | Лига 2 | Орлеан | 2 - 2 | Реймс | 2.59 | 2.85 | 2.86 |
| 29.11.2016 | Лига 2 | Ред Стар Париж | 1 - 0 | Орлеан | 2.54 | 2.77 | 2.97 |
| 25.11.2016 | Лига 2 | Орлеан | 0 - 2 | Валансиен | 2.08 | 3.06 | 3.58 |
| 18.11.2016 | Лига 2 | Орлеан | 2 - 1 | Ним | 2.41 | 2.98 | 2.97 |
| 12.11.2016 | Купа на Франция | Лез Ербиер | 1 - 1 | Орлеан | 2.62 | 3.06 | 2.65 |
| 04.11.2016 | Лига 2 | Бурж-Перона | 0 - 0 | Орлеан | 2.38 | 2.93 | 3.07 |
| 28.10.2016 | Лига 2 | Орлеан | 1 - 1 | Троа | 2.51 | 2.93 | 2.88 |
| 21.10.2016 | Лига 2 | Газелек Аячо | 2 - 0 | Орлеан | 1.91 | 3.03 | 4.24 |
| 14.10.2016 | Лига 2 | Орлеан | 0 - 0 | Тур | 2.05 | 2.97 | 3.83 |
| 06.10.2016 | Приятелски срещи | Каен | 0 - 0 | Орлеан | 1.97 | 3.30 | 3.42 |
Общо 1 победа, 6 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2015 | Лига 2 | Клермонт Фут | 1 - 0 | Орлеан | 2.18 | 2.94 | 3.52 |
| 07.11.2014 | Лига 2 | Орлеан | 2 - 1 | Клермонт Фут | 2.00 | 3.02 | 3.95 |
В последните 2 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на Клермонт Фут имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Лига 2 класиране към 16.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Брест | 18 | +5 | 34 |
| 2 | Троа | 18 | +6 | 32 |
| 3 | Реймс | 18 | +4 | 30 |
| 4 | Ланс | 18 | +6 | 29 |
| 5 | Сошо | 18 | +4 | 29 |
| 6 | Страсбург | 18 | +3 | 29 |
| 7 | Амиен | 18 | +8 | 28 |
| 8 | Льо Авър | 18 | +4 | 27 |
| 9 | Шамоа Ниор | 18 | 0 | 25 |
| 10 | Газелек Аячо | 18 | +2 | 24 |
| 11 | Валансиен | 18 | +2 | 23 |
| 12 | Ним | 18 | +2 | 22 |
| 13 | Клермонт Фут | 18 | -1 | 22 |
| 14 | Бурж-Перона | 18 | -1 | 21 |
| 15 | Аячо | 18 | -4 | 21 |
| 16 | Ред Стар Париж | 18 | -7 | 19 |
| 17 | Лавал | 18 | -6 | 15 |
| 18 | Оксер | 18 | -9 | 15 |
| 19 | Тур | 18 | -10 | 15 |
| 20 | Орлеан | 18 | -8 | 11 |
Хронология в първенството
| Клермонт Фут | |
| Орлеан | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Клермонт Фут | Клермонт Фут | Орлеан | Орлеан | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Брест | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 2 | Троа | 1 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 3 | Реймс | 2 - 1 | 2 - 2 | |||||
| 4 | Ланс | 1 - 1 | 1 - 1 | 4 - 2 | 4 - 2 | |||
| 5 | Сошо | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 6 | Страсбург | 0 - 0 | 0 - 0 | 3 - 1 | ||||
| 7 | Амиен | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | ||||
| 8 | Льо Авър | 1 - 3 | 1 - 3 | 0 - 1 | ||||
| 9 | Шамоа Ниор | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 10 | Газелек Аячо | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 11 | Валансиен | 2 - 0 | 0 - 2 | |||||
| 12 | Ним | 1 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 13 | Клермонт Фут | - | - | - | ||||
| 14 | Бурж-Перона | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 15 | Аячо | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | ||||
| 16 | Ред Стар Париж | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 17 | Лавал | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 18 | Оксер | 0 - 1 | 0 - 0 | |||||
| 19 | Тур | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 20 | Орлеан | - | - | - | ||||
Класиране в шампионата
| Клермонт Фут | Орлеан | |
| Позиция | 13 | 20 |
| Точки | 22 | 11 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 20 |
| Точки | 13 | 2 |
Форма в шампионата
| Клермонт Фут | Орлеан | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
7 6 |
3
6 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
4 2 |
0
2 6 |
Голове в шампионата
| Клермонт Фут | Орлеан | |
|
Вкарани
Получени |
17
18 |
15
23 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
9
8 |
4
13 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 3.00 | 3.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.40 | 1.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.65 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.12.2016 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
