Тунис - Професионална Лига 1 (2017 - Втора Фаза)
18:00
Клуб Африкан Тунис
Етоил дю Сахел Сус
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 3.00 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.36 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.05.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тунис, а гостите от Сус. Разстоянието между двата града е 118.3 км. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Клуб Африкан Тунис - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.04.2017 | Проф. Лига 1 | Клуб Африкан Тунис | 0 - 2 | Есперанс де Тунис | 2.56 | 2.93 | 2.63 |
| 23.04.2017 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 1 | Клуб Африкан Тунис | 2.35 | 2.94 | 2.91 |
| 19.04.2017 | Проф. Лига 1 | Клуб Африкан Тунис | 2 - 0 | Метлауи | 1.37 | 3.70 | 8.68 |
| 02.04.2017 | Проф. Лига 1 | Клуб Африкан Тунис | 6 - 0 | Бен Гердан | 1.44 | 3.56 | 7.17 |
| 05.03.2017 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 2 - 0 | Клуб Африкан Тунис | 2.15 | 3.02 | 3.18 |
| 01.03.2017 | Проф. Лига 1 | Есперанс де Тунис | 2 - 1 | Клуб Африкан Тунис | 2.11 | 2.91 | 3.40 |
| 26.02.2017 | Проф. Лига 1 | Клуб Африкан Тунис | 2 - 1 | Сфаксиен Сфакс | 1.50 | 3.50 | 5.75 |
| 15.02.2017 | Лига 1 Група Б | Ла Марса | 1 - 0 | Клуб Африкан Тунис | 3.66 | 2.88 | 2.00 |
| 08.02.2017 | Лига 1 Група Б | Клуб Африкан Тунис | 1 - 0 | Есперанс де Тунис | 2.73 | 2.98 | 2.43 |
| 04.01.2017 | Приятелски срещи | Клуб Африкан Тунис | 0 - 3 | Пари Сен Жермен | 9.42 | 5.55 | 1.22 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Етоил дю Сахел Сус - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.04.2017 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 1 - 0 | Сфаксиен Сфакс | 1.42 | 3.59 | 7.35 |
| 23.04.2017 | Проф. Лига 1 | Бен Гердан | 0 - 1 | Етоил дю Сахел Сус | 7.56 | 3.50 | 1.43 |
| 09.04.2017 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 1 - 1 | Есперанс де Тунис | 2.34 | 2.93 | 2.91 |
| 02.04.2017 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 0 - 1 | Етоил дю Сахел Сус | 5.84 | 3.13 | 1.62 |
| 05.03.2017 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 2 - 0 | Клуб Африкан Тунис | 2.15 | 3.02 | 3.18 |
| 01.03.2017 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 3 - 2 | Етоил дю Сахел Сус | 2.86 | 2.79 | 2.46 |
| 26.02.2017 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 2 - 0 | Бен Гердан | 1.18 | 5.00 | 13.00 |
| 15.02.2017 | Проф. Лига 1 | Сиди Бузид | 1 - 0 | Етоил дю Сахел Сус | 3.75 | 3.10 | 1.88 |
| 09.02.2017 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 1 - 0 | Сфаксиен Сфакс | 1.65 | 3.13 | 5.36 |
| 23.12.2016 | Проф. Лига 1 | Бизертин Бизерта | 1 - 0 | Етоил дю Сахел Сус | 3.24 | 2.95 | 2.15 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.03.2017 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 2 - 0 | Клуб Африкан Тунис | 2.15 | 3.02 | 3.18 |
| 06.03.2016 | Проф. Лига 1 | Клуб Африкан Тунис | 1 - 2 | Етоил дю Сахел Сус | 3.61 | 3.24 | 1.91 |
| 13.12.2015 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 1 - 0 | Клуб Африкан Тунис | 1.85 | 3.11 | 3.95 |
| 01.03.2015 | Проф. Лига 1 | Клуб Африкан Тунис | 1 - 2 | Етоил дю Сахел Сус | 2.24 | 2.95 | 2.96 |
| 28.08.2014 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 2 - 0 | Клуб Африкан Тунис | 2.36 | 2.70 | 3.14 |
| 09.04.2014 | Проф. Лига 1 | Клуб Африкан Тунис | 1 - 1 | Етоил дю Сахел Сус | 2.34 | 2.77 | 3.07 |
| 25.12.2013 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 1 - 0 | Клуб Африкан Тунис | 2.41 | 2.79 | 2.91 |
| 23.05.2013 | Тунис | Етоил дю Сахел Сус | 1 - 0 | Клуб Африкан Тунис | 1.67 | 3.14 | 5.01 |
| 09.05.2013 | Тунис | Клуб Африкан Тунис | 0 - 2 | Етоил дю Сахел Сус | 2.10 | 2.92 | 3.29 |
| 14.09.2012 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 0 - 1 | Клуб Африкан Тунис | 2.26 | 2.89 | 3.03 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 8 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Клуб Африкан Тунис имат изиграни 4 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
Професионална Лига 1 класиране към 03.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Есперанс де Тунис | 7 | +10 | 17 |
| 2 | Етоил дю Сахел Сус | 7 | +6 | 16 |
| 3 | Клуб Африкан Тунис | 7 | +4 | 10 |
| 4 | Метлауи | 7 | -3 | 9 |
| 5 | Сфаксиен Сфакс | 7 | -3 | 6 |
| 6 | Бен Гердан | 7 | -14 | 1 |
Хронология в първенството
| Клуб Африкан Тунис | |
| Етоил дю Сахел Сус | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Клуб Африкан Тунис | Клуб Африкан Тунис | Етоил дю Сахел Сус | Етоил дю Сахел Сус | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Есперанс де Тунис | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | |||
| 2 | Етоил дю Сахел Сус | 2 - 0 | - | - | - | |||
| 3 | Клуб Африкан Тунис | - | - | - | 2 - 0 | |||
| 4 | Метлауи | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 5 | Сфаксиен Сфакс | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 6 | Бен Гердан | 6 - 0 | 6 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
Класиране в шампионата
| Клуб Африкан Тунис | Етоил дю Сахел Сус | |
| Позиция | 3 | 2 |
| Точки | 10 | 16 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 2 |
| Точки | 9 | 6 |
Форма в шампионата
| Клуб Африкан Тунис | Етоил дю Сахел Сус | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
1 3 |
5
1 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
0 1 |
2
0 1 |
Голове в шампионата
| Клуб Африкан Тунис | Етоил дю Сахел Сус | |
|
Вкарани
Получени |
12
8 |
10
4 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
3 |
4
3 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 3.00 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.36 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.05.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
