Белгия - Про Лига (2016 - 2017)
19:00
Клуб Брюж
Остенде
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 4.33 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.20 | 2.63 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.57 | 2.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.12.2016 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Брюж, а гостите от Остенде. Разстоянието между двата града е 21.8 км. Мачът ще се играе на стадион Ян Брейдел, който има капацитет от 29 042 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Ян Брейдел. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Клуб Брюж - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.11.2016 | Купа на Белгия | Ойпен | 3 - 2 | Клуб Брюж | 5.13 | 4.12 | 1.54 |
| 25.11.2016 | Про Лига | Клуб Брюж | 6 - 1 | Мехелен | 1.29 | 5.17 | 9.95 |
| 22.11.2016 | ШЛ група G | Лестър | 2 - 1 | Клуб Брюж | 1.63 | 3.79 | 5.96 |
| 18.11.2016 | Про Лига | Сент Трюиден | 0 - 1 | Клуб Брюж | 3.93 | 3.51 | 1.86 |
| 06.11.2016 | Про Лига | Клуб Брюж | 1 - 1 | Генк | 1.66 | 3.70 | 5.00 |
| 02.11.2016 | ШЛ група G | Порто | 1 - 0 | Клуб Брюж | 1.28 | 5.73 | 11.60 |
| 29.10.2016 | Про Лига | Зулте Варегем | 0 - 0 | Клуб Брюж | 2.82 | 3.35 | 2.39 |
| 26.10.2016 | Про Лига | Клуб Брюж | 4 - 0 | Вестерло | 1.20 | 6.39 | 11.66 |
| 23.10.2016 | Про Лига | Клуб Брюж | 2 - 1 | Андерлехт | 2.23 | 3.35 | 3.09 |
| 18.10.2016 | ШЛ група G | Клуб Брюж | 1 - 2 | Порто | 5.35 | 3.79 | 1.68 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Остенде - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.11.2016 | Купа на Белгия | Тубиз | 3 - 3 | Остенде | 3.01 | 3.27 | 2.25 |
| 27.11.2016 | Про Лига | Остенде | 6 - 0 | Генк | 2.22 | 3.49 | 2.95 |
| 19.11.2016 | Про Лига | Остенде | 5 - 0 | Вестерло | 1.34 | 5.00 | 7.76 |
| 06.11.2016 | Про Лига | Андерлехт | 1 - 1 | Остенде | 1.50 | 4.26 | 5.75 |
| 30.10.2016 | Про Лига | Остенде | 3 - 1 | Стандарт Лиеж | 2.62 | 3.30 | 2.58 |
| 25.10.2016 | Про Лига | Локерен | 1 - 2 | Остенде | 2.47 | 3.38 | 2.67 |
| 21.10.2016 | Про Лига | Остенде | 2 - 2 | Кортрийк | 1.84 | 3.61 | 3.93 |
| 16.10.2016 | Про Лига | Мехелен | 2 - 3 | Остенде | 2.36 | 3.39 | 2.81 |
| 30.09.2016 | Про Лига | Остенде | 2 - 2 | Сент Трюиден | 1.68 | 3.72 | 4.74 |
| 24.09.2016 | Про Лига | Шарлероа | 2 - 1 | Остенде | 2.14 | 3.35 | 3.23 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.08.2016 | Про Лига | Остенде | 1 - 0 | Клуб Брюж | 3.96 | 3.69 | 1.81 |
| 22.05.2016 | Група за Титлата | Клуб Брюж | 2 - 2 | Остенде | 1.30 | 5.25 | 8.56 |
| 02.04.2016 | Група за Титлата | Остенде | 0 - 1 | Клуб Брюж | 4.36 | 3.75 | 1.72 |
| 14.02.2016 | Про Лига | Остенде | 0 - 2 | Клуб Брюж | 3.56 | 3.47 | 1.99 |
| 18.10.2015 | Про Лига | Клуб Брюж | 1 - 0 | Остенде | 1.52 | 4.18 | 5.75 |
| 30.01.2015 | Про Лига | Клуб Брюж | 2 - 0 | Остенде | 1.17 | 6.69 | 13.15 |
| 28.09.2014 | Про Лига | Остенде | 2 - 2 | Клуб Брюж | 3.63 | 3.37 | 1.95 |
| 30.11.2013 | Про Лига | Клуб Брюж | 2 - 0 | Остенде | 1.36 | 4.80 | 7.21 |
| 04.08.2013 | Про Лига | Остенде | 1 - 2 | Клуб Брюж | 5.38 | 3.82 | 1.58 |
| 07.07.2010 | Приятелски срещи | Остенде | 0 - 3 | Клуб Брюж | 6.75 | 3.87 | 1.42 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Клуб Брюж имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Про Лига класиране към 03.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Зулте Варегем | 16 | +11 | 33 |
| 2 | Остенде | 16 | +16 | 31 |
| 3 | Клуб Брюж | 16 | +15 | 30 |
| 4 | КАА Гент | 16 | +13 | 30 |
| 5 | Шарлероа | 16 | +6 | 30 |
| 6 | Андерлехт | 16 | +15 | 28 |
| 7 | Мехелен | 17 | -1 | 25 |
| 8 | Кортрийк | 16 | +1 | 24 |
| 9 | Генк | 16 | -5 | 24 |
| 10 | Стандарт Лиеж | 16 | +11 | 22 |
| 11 | Ойпен | 17 | -13 | 16 |
| 12 | Локерен | 16 | -8 | 15 |
| 13 | СК Беверен | 16 | -12 | 14 |
| 14 | Роял Ексел Мускрон | 16 | -18 | 11 |
| 15 | Сент Трюиден | 16 | -10 | 10 |
| 16 | Вестерло | 16 | -21 | 10 |
Хронология в първенството
| Клуб Брюж | |
| Остенде | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Клуб Брюж | Клуб Брюж | Остенде | Остенде | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Зулте Варегем | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 2 | Остенде | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 3 | Клуб Брюж | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 4 | КАА Гент | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 5 | Шарлероа | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 6 | Андерлехт | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 7 | Мехелен | 6 - 1 | 0 - 2 | 6 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||
| 8 | Кортрийк | 2 - 1 | 2 - 2 | |||||
| 9 | Генк | 1 - 1 | 1 - 1 | 6 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 10 | Стандарт Лиеж | 2 - 2 | 2 - 2 | 3 - 1 | ||||
| 11 | Ойпен | 3 - 2 | 3 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 12 | Локерен | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 13 | СК Беверен | 1 - 0 | 2 - 1 | |||||
| 14 | Роял Ексел Мускрон | 0 - 3 | 2 - 1 | |||||
| 15 | Сент Трюиден | 0 - 1 | 2 - 2 | |||||
| 16 | Вестерло | 4 - 0 | 4 - 0 | 5 - 0 | ||||
Класиране в шампионата
| Клуб Брюж | Остенде | |
| Позиция | 3 | 2 |
| Точки | 30 | 31 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 7 |
| Точки | 20 | 8 |
Форма в шампионата
| Клуб Брюж | Остенде | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
3 4 |
9
4 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
2 0 |
2
2 3 |
Голове в шампионата
| Клуб Брюж | Остенде | |
|
Вкарани
Получени |
27
12 |
34
18 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
20
7 |
10
11 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 4.33 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.20 | 2.63 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.57 | 2.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.12.2016 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
