Чили - Копа Чили (2018)
събота, 23 юни, 2018
23:30
Кобрелоа Калама
Сан Маркос де Арика
6 - 0
(2 - 0, 4 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Кобрелоа Калама
2 0% за Сан Маркос де Арика
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.64 |
4.00 |
4.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.25 |
2.30 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
3.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.14 |
1.66 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
23.06.2018 20:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Калама, а гостите от Арика.
Разстоянието между двата града е 465.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Мунисипал де Калама,
който има капацитет от
13 000 места, от които седящи 12 000.
Снимки от Google карта
стадион Мунисипал де Калама.
Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Кобрелоа Калама - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.06.2018 |
Копа Чили |
Унив. Католика |
0 - 2 |
Кобрелоа Калама |
1.28 |
5.22 |
8.09 |
| 11.06.2018 |
Копа Чили |
Кобрелоа Калама |
1 - 2 |
Унив. Католика |
3.31 |
3.35 |
1.98 |
| 23.07.2017 |
Копа Чили |
Антофагаста |
1 - 1 |
Кобрелоа Калама |
1.65 |
3.66 |
4.54 |
| 16.07.2017 |
Копа Чили |
Кобрелоа Калама |
0 - 1 |
Антофагаста |
2.31 |
3.27 |
2.70 |
| 27.10.2016 |
Копа Чили |
Коло-Коло Сантяго |
3 - 1 |
Кобрелоа Калама |
1.36 |
4.53 |
6.81 |
| 22.10.2015 |
Копа Чили |
Унив. де Чили |
3 - 0 |
Кобрелоа Калама |
1.38 |
4.56 |
6.82 |
| 16.10.2015 |
Копа Чили |
Кобрелоа Калама |
0 - 2 |
Унив. де Чили |
2.25 |
3.47 |
2.78 |
| 10.09.2015 |
Копа Чили |
Унив. Католика |
2 - 0 |
Кобрелоа Калама |
1.40 |
4.43 |
6.10 |
| 03.09.2015 |
Копа Чили |
Кобрелоа Калама |
2 - 0 |
Унив. Католика |
3.69 |
3.43 |
1.84 |
| 30.07.2015 |
Копа Чили |
Депортес Икике |
2 - 0 |
Кобрелоа Калама |
1.86 |
3.35 |
3.63 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 3 загуби
в последните 4 домакинства.
Сан Маркос де Арика - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.06.2018 |
Копа Чили |
Депортес Икике |
3 - 1 |
Сан Маркос де Арика |
1.59 |
3.82 |
4.63 |
| 10.06.2018 |
Копа Чили |
Сан Маркос де Арика |
4 - 1 |
Депортес Икике |
2.64 |
3.19 |
2.41 |
| 06.12.2017 |
Плейофи |
Унион Ла Калера |
2 - 0 |
Сан Маркос де Арика |
1.85 |
3.38 |
3.74 |
| 25.11.2017 |
Плейофи |
Сан Маркос де Арика |
1 - 0 |
Унион Ла Калера |
2.36 |
3.16 |
2.73 |
| 07.09.2017 |
Копа Чили |
Антофагаста |
4 - 2 |
Сан Маркос де Арика |
1.50 |
3.86 |
5.61 |
| 24.08.2017 |
Копа Чили |
Сан Маркос де Арика |
0 - 4 |
Антофагаста |
2.44 |
3.06 |
2.71 |
| 23.07.2017 |
Копа Чили |
Депортес Икике |
1 - 0 |
Сан Маркос де Арика |
1.54 |
3.76 |
5.09 |
| 16.07.2017 |
Копа Чили |
Сан Маркос де Арика |
2 - 0 |
Депортес Икике |
2.65 |
3.15 |
2.43 |
| 30.04.2016 |
Примера Дивисион |
Сан Маркос де Арика |
2 - 3 |
Палестино Сантяго |
2.83 |
3.24 |
2.26 |
| 23.04.2016 |
Примера Дивисион |
Аудакс Италяно Сантяго |
0 - 0 |
Сан Маркос де Арика |
1.72 |
3.41 |
4.46 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 19.07.2015 |
Копа Чили |
Сан Маркос де Арика |
0 - 3 |
Кобрелоа Калама |
1.82 |
3.36 |
3.92 |
| 01.03.2015 |
Примера Дивисион |
Кобрелоа Калама |
1 - 0 |
Сан Маркос де Арика |
2.22 |
3.24 |
2.95 |
| 28.09.2014 |
Примера Дивисион |
Сан Маркос де Арика |
0 - 1 |
Кобрелоа Калама |
2.23 |
3.17 |
2.99 |
| 01.06.2014 |
Копа Чили |
Сан Маркос де Арика |
1 - 0 |
Кобрелоа Калама |
2.72 |
3.14 |
2.35 |
| 25.07.2013 |
Копа Чили |
Кобрелоа Калама |
1 - 0 |
Сан Маркос де Арика |
1.42 |
4.00 |
6.25 |
| 21.07.2013 |
Копа Чили |
Сан Маркос де Арика |
1 - 1 |
Кобрелоа Калама |
3.00 |
3.40 |
2.05 |
| 21.04.2013 |
Примера Дивисион |
Кобрелоа Калама |
2 - 1 |
Сан Маркос де Арика |
1.51 |
3.93 |
5.36 |
В последните 7 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Кобрелоа Калама имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и нямат равен мач.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.64 |
4.00 |
4.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.25 |
2.30 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
3.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.14 |
1.66 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
23.06.2018 20:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Кобрелоа Калама
2 0% за Сан Маркос де Арика