Англия - Втора Лига (2017 - 2018)
17:00
Колчестър
Челтнъм Таун
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 3.39 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.35 | 1.33 | 1.60 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.89 | 1.89 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.01.2018 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Колчестър, а гостите от Челтнъм. Разстоянието между двата града е 205.0 км. Мачът ще се играе на стадион Колчестър Комюнити Стейдиъм, който има капацитет от 10 084 места. Размерите на терена са 102 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Колчестър Комюнити Стейдиъм. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Колчестър - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.01.2018 | Втора Лига | Колчестър | 0 - 0 | Кембридж Юнайтед | 2.05 | 3.29 | 3.51 |
| 30.12.2017 | Втора Лига | Честърфийлд | 0 - 0 | Колчестър | 3.01 | 3.32 | 2.26 |
| 26.12.2017 | Втора Лига | Кроули Таун | 0 - 2 | Колчестър | 2.73 | 3.25 | 2.49 |
| 23.12.2017 | Втора Лига | Колчестър | 1 - 1 | Порт Вейл | 2.27 | 3.17 | 3.11 |
| 15.12.2017 | Втора Лига | Суиндън | 2 - 3 | Колчестър | 2.17 | 3.36 | 3.16 |
| 09.12.2017 | Втора Лига | Колчестър | 3 - 1 | Екзитър | 2.37 | 3.36 | 2.76 |
| 25.11.2017 | Втора Лига | Нотс Каунти | 2 - 1 | Колчестър | 2.02 | 3.37 | 3.50 |
| 21.11.2017 | Втора Лига | Колчестър | 1 - 0 | Линкълн Сити | 2.83 | 3.17 | 2.46 |
| 18.11.2017 | Втора Лига | Колчестър | 0 - 0 | Моркамб | 1.78 | 3.57 | 4.26 |
| 11.11.2017 | Втора Лига | Барнет | 0 - 1 | Колчестър | 2.55 | 3.30 | 2.61 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 домакинства.
Челтнъм Таун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.01.2018 | Втора Лига | Стивънидж | 4 - 1 | Челтнъм Таун | 2.65 | 3.31 | 2.53 |
| 30.12.2017 | Втора Лига | Челтнъм Таун | 1 - 1 | Нюпорт Каунти | 2.12 | 3.31 | 3.31 |
| 26.12.2017 | Втора Лига | Челтнъм Таун | 0 - 2 | Йоувил | 1.69 | 3.56 | 4.92 |
| 23.12.2017 | Втора Лига | Барнет | 0 - 2 | Челтнъм Таун | 2.81 | 3.23 | 2.44 |
| 16.12.2017 | Втора Лига | Ковънтри | 2 - 1 | Челтнъм Таун | 2.10 | 3.26 | 3.41 |
| 09.12.2017 | Втора Лига | Челтнъм Таун | 1 - 0 | Крю Александра | 1.81 | 3.54 | 4.19 |
| 25.11.2017 | Втора Лига | Форест Грийн Роувърс | 1 - 1 | Челтнъм Таун | 3.01 | 3.36 | 2.25 |
| 21.11.2017 | Втора Лига | Челтнъм Таун | 0 - 0 | Кембридж Юнайтед | 2.24 | 3.34 | 3.04 |
| 18.11.2017 | Втора Лига | Нотс Каунти | 3 - 1 | Челтнъм Таун | 2.00 | 3.44 | 3.49 |
| 11.11.2017 | Втора Лига | Челтнъм Таун | 2 - 2 | Лутън Таун | 3.36 | 3.54 | 2.02 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.2017 | Втора Лига | Челтнъм Таун | 3 - 1 | Колчестър | 2.17 | 3.35 | 3.15 |
| 02.01.2017 | Втора Лига | Колчестър | 2 - 0 | Челтнъм Таун | 2.00 | 3.49 | 3.48 |
| 22.11.2016 | Втора Лига | Челтнъм Таун | 0 - 3 | Колчестър | 2.21 | 3.35 | 3.05 |
| 17.01.2009 | Първа Лига | Колчестър | 3 - 1 | Челтнъм Таун | 1.67 | 3.47 | 4.80 |
| 11.10.2008 | Първа Лига | Челтнъм Таун | 4 - 3 | Колчестър | 2.53 | 3.23 | 2.56 |
| 24.08.2004 | Купа на Лигата | Колчестър | 2 - 1 | Челтнъм Таун | - | - | - |
| 22.02.2003 | Първа Лига | Челтнъм Таун | 1 - 1 | Колчестър | 2.32 | 3.11 | 2.84 |
| 07.09.2002 | Първа Лига | Колчестър | 1 - 1 | Челтнъм Таун | 1.78 | 3.42 | 4.16 |
В последните 8 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Колчестър имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 06.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лутън Таун | 26 | +37 | 54 |
| 2 | Нотс Каунти | 26 | +18 | 50 |
| 3 | Ковънтри | 26 | +10 | 44 |
| 4 | Уикъмб | 26 | +11 | 43 |
| 5 | Линкълн Сити | 26 | +11 | 43 |
| 6 | Мансфийлд Таун | 26 | +9 | 43 |
| 7 | Екзитър | 25 | +3 | 42 |
| 8 | Колчестър | 26 | +8 | 41 |
| 9 | Суиндън | 25 | +4 | 41 |
| 10 | Акрингтън Стенли | 24 | +8 | 40 |
| 11 | Нюпорт Каунти | 26 | +5 | 39 |
| 12 | Кембридж Юнайтед | 26 | -6 | 37 |
| 13 | Карлайл | 26 | 0 | 34 |
| 14 | Гримсби Таун | 26 | -8 | 34 |
| 15 | Стивънидж | 26 | -3 | 33 |
| 16 | Кроули Таун | 26 | -6 | 33 |
| 17 | Челтнъм Таун | 26 | -5 | 31 |
| 18 | Порт Вейл | 26 | -5 | 31 |
| 19 | Крю Александра | 26 | -12 | 29 |
| 20 | Йоувил | 26 | -11 | 27 |
| 21 | Моркамб | 25 | -12 | 25 |
| 22 | Честърфийлд | 26 | -21 | 21 |
| 23 | Барнет | 26 | -13 | 20 |
| 24 | Форест Грийн Роувърс | 25 | -22 | 20 |
Хронология в първенството
| Колчестър | |
| Челтнъм Таун | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Колчестър | Колчестър | Челтнъм Таун | Челтнъм Таун | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Лутън Таун | 3 - 0 | 2 - 2 | |||||
| 2 | Нотс Каунти | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 3 | Ковънтри | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 4 | Уикъмб | 1 - 2 | 1 - 2 | 3 - 3 | 3 - 3 | |||
| 5 | Линкълн Сити | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 6 | Мансфийлд Таун | 2 - 0 | 2 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 7 | Екзитър | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 4 | ||||
| 8 | Колчестър | - | - | - | 3 - 1 | |||
| 9 | Суиндън | 2 - 3 | 2 - 1 | |||||
| 10 | Акрингтън Стенли | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 11 | Нюпорт Каунти | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 12 | Кембридж Юнайтед | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 13 | Карлайл | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 14 | Гримсби Таун | 2 - 2 | 2 - 3 | |||||
| 15 | Стивънидж | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||
| 16 | Кроули Таун | 3 - 1 | 0 - 2 | 3 - 1 | 1 - 0 | |||
| 17 | Челтнъм Таун | 3 - 1 | - | - | - | |||
| 18 | Порт Вейл | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 19 | Крю Александра | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | ||||
| 20 | Йоувил | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 21 | Моркамб | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 22 | Честърфийлд | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 23 | Барнет | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 24 | Форест Грийн Роувърс | 5 - 1 | 5 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
Класиране в шампионата
| Колчестър | Челтнъм Таун | |
| Позиция | 8 | 17 |
| Точки | 41 | 31 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 17 |
| Точки | 23 | 10 |
Форма в шампионата
| Колчестър | Челтнъм Таун | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
8 7 |
8
7 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
5 2 |
2
4 7 |
Голове в шампионата
| Колчестър | Челтнъм Таун | |
|
Вкарани
Получени |
35
27 |
33
38 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
21
10 |
14
23 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 3.39 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.35 | 1.33 | 1.60 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.89 | 1.89 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.01.2018 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
