Англия - Втора Лига (2017 - 2018)
17:00
Колчестър
Гримсби Таун
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.04 | 3.50 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.30 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.01.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Колчестър, а гостите от Клийтхорпс. Разстоянието между двата града е 196.2 км. Мачът ще се играе на стадион Колчестър Комюнити Стейдиъм, който има капацитет от 10 084 места. Размерите на терена са 102 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Колчестър Комюнити Стейдиъм. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Колчестър - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.01.2018 | Втора Лига | Уикъмб | 3 - 1 | Колчестър | 1.90 | 3.45 | 3.87 |
| 06.01.2018 | Втора Лига | Колчестър | 1 - 4 | Челтнъм Таун | 2.22 | 3.26 | 3.14 |
| 01.01.2018 | Втора Лига | Колчестър | 0 - 0 | Кембридж Юнайтед | 2.05 | 3.29 | 3.51 |
| 30.12.2017 | Втора Лига | Честърфийлд | 0 - 0 | Колчестър | 3.01 | 3.32 | 2.26 |
| 26.12.2017 | Втора Лига | Кроули Таун | 0 - 2 | Колчестър | 2.73 | 3.25 | 2.49 |
| 23.12.2017 | Втора Лига | Колчестър | 1 - 1 | Порт Вейл | 2.27 | 3.17 | 3.11 |
| 15.12.2017 | Втора Лига | Суиндън | 2 - 3 | Колчестър | 2.17 | 3.36 | 3.16 |
| 09.12.2017 | Втора Лига | Колчестър | 3 - 1 | Екзитър | 2.37 | 3.36 | 2.76 |
| 25.11.2017 | Втора Лига | Нотс Каунти | 2 - 1 | Колчестър | 2.02 | 3.37 | 3.50 |
| 21.11.2017 | Втора Лига | Колчестър | 1 - 0 | Линкълн Сити | 2.83 | 3.17 | 2.46 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Гримсби Таун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.01.2018 | Втора Лига | Гримсби Таун | 1 - 2 | Нюпорт Каунти | 2.67 | 3.16 | 2.61 |
| 06.01.2018 | Втора Лига | Гримсби Таун | 0 - 2 | Моркамб | 2.07 | 3.39 | 3.33 |
| 01.01.2018 | Втора Лига | Крю Александра | 2 - 0 | Гримсби Таун | 2.65 | 3.18 | 2.62 |
| 30.12.2017 | Втора Лига | Гримсби Таун | 0 - 3 | Акрингтън Стенли | 2.55 | 3.20 | 2.70 |
| 26.12.2017 | Втора Лига | Гримсби Таун | 1 - 1 | Мансфийлд Таун | 2.53 | 3.13 | 2.77 |
| 23.12.2017 | Втора Лига | Лутън Таун | 2 - 0 | Гримсби Таун | 1.56 | 4.11 | 5.25 |
| 16.12.2017 | Втора Лига | Нотс Каунти | 0 - 0 | Гримсби Таун | 1.90 | 3.43 | 3.86 |
| 09.12.2017 | Втора Лига | Гримсби Таун | 1 - 0 | Форест Грийн Роувърс | 1.88 | 3.44 | 3.94 |
| 25.11.2017 | Втора Лига | Барнет | 0 - 2 | Гримсби Таун | 2.14 | 3.28 | 3.30 |
| 21.11.2017 | Втора Лига | Гримсби Таун | 3 - 2 | Суиндън | 2.97 | 3.15 | 2.37 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2017 | Втора Лига | Гримсби Таун | 2 - 2 | Колчестър | 2.29 | 3.24 | 3.02 |
| 28.02.2017 | Втора Лига | Гримсби Таун | 1 - 0 | Колчестър | 2.41 | 3.22 | 2.86 |
| 16.08.2016 | Втора Лига | Колчестър | 3 - 2 | Гримсби Таун | 2.43 | 3.21 | 2.83 |
| 21.02.2004 | Първа Лига | Колчестър | 2 - 0 | Гримсби Таун | - | - | - |
| 18.10.2003 | Първа Лига | Гримсби Таун | 2 - 0 | Колчестър | - | - | - |
В последните 5 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Колчестър имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Втора Лига класиране към 20.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лутън Таун | 27 | +35 | 54 |
| 2 | Нотс Каунти | 27 | +18 | 51 |
| 3 | Акрингтън Стенли | 26 | +14 | 46 |
| 4 | Уикъмб | 27 | +13 | 46 |
| 5 | Нюпорт Каунти | 28 | +7 | 45 |
| 6 | Екзитър | 26 | +4 | 45 |
| 7 | Линкълн Сити | 27 | +11 | 44 |
| 8 | Мансфийлд Таун | 27 | +9 | 44 |
| 9 | Ковънтри | 27 | +9 | 44 |
| 10 | Суиндън | 26 | +5 | 44 |
| 11 | Колчестър | 28 | +3 | 41 |
| 12 | Кембридж Юнайтед | 27 | -6 | 38 |
| 13 | Карлайл | 27 | +1 | 37 |
| 14 | Кроули Таун | 28 | -5 | 36 |
| 15 | Стивънидж | 27 | -3 | 34 |
| 16 | Челтнъм Таун | 28 | -4 | 34 |
| 17 | Гримсби Таун | 28 | -11 | 34 |
| 18 | Порт Вейл | 28 | -6 | 32 |
| 19 | Моркамб | 27 | -10 | 29 |
| 20 | Крю Александра | 27 | -13 | 29 |
| 21 | Йоувил | 27 | -11 | 28 |
| 22 | Честърфийлд | 28 | -23 | 24 |
| 23 | Форест Грийн Роувърс | 27 | -22 | 23 |
| 24 | Барнет | 27 | -15 | 20 |
Хронология в първенството
| Колчестър | |
| Гримсби Таун | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Колчестър | Колчестър | Гримсби Таун | Гримсби Таун | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Лутън Таун | 3 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 2 | Нотс Каунти | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 3 | Акрингтън Стенли | 3 - 1 | 0 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 4 | Уикъмб | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | 2 - 3 | |||
| 5 | Нюпорт Каунти | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 6 | Екзитър | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 7 | Линкълн Сити | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 8 | Мансфийлд Таун | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||
| 9 | Ковънтри | 0 - 0 | 0 - 2 | |||||
| 10 | Суиндън | 2 - 3 | 3 - 2 | |||||
| 11 | Колчестър | - | - | - | 2 - 2 | |||
| 12 | Кембридж Юнайтед | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 13 | Карлайл | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 14 | Кроули Таун | 3 - 1 | 0 - 2 | 3 - 1 | 0 - 0 | |||
| 15 | Стивънидж | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 16 | Челтнъм Таун | 1 - 4 | 3 - 1 | 1 - 4 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||
| 17 | Гримсби Таун | 2 - 2 | - | - | - | |||
| 18 | Порт Вейл | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 19 | Моркамб | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 20 | Крю Александра | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 21 | Йоувил | 0 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 22 | Честърфийлд | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
| 23 | Форест Грийн Роувърс | 5 - 1 | 5 - 1 | 1 - 0 | ||||
| 24 | Барнет | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
Класиране в шампионата
| Колчестър | Гримсби Таун | |
| Позиция | 11 | 17 |
| Точки | 41 | 34 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 13 |
| Точки | 23 | 17 |
Форма в шампионата
| Колчестър | Гримсби Таун | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
8 9 |
9
7 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
5 3 |
5
2 6 |
Голове в шампионата
| Колчестър | Гримсби Таун | |
|
Вкарани
Получени |
37
34 |
27
38 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
22
14 |
14
19 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.04 | 3.50 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.30 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.01.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
