Англия - Втора Лига (2016 - 2017)
17:00
Колчестър
Карлайл
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 3.70 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.29 | 1.60 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.01.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Колчестър, а гостите от Карлайл. Разстоянието между двата града е 420.1 км. Мачът ще се играе на стадион Колчестър Комюнити Стейдиъм, който има капацитет от 10 084 места. Размерите на терена са 102 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Колчестър Комюнити Стейдиъм. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Колчестър - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.01.2017 | Втора Лига | Колчестър | 2 - 0 | Челтнъм Таун | 2.00 | 3.49 | 3.48 |
| 31.12.2016 | Втора Лига | Стивънидж | 2 - 4 | Колчестър | 2.56 | 3.26 | 2.65 |
| 26.12.2016 | Втора Лига | Лутън Таун | 0 - 1 | Колчестър | 1.90 | 3.45 | 3.75 |
| 17.12.2016 | Втора Лига | Колчестър | 2 - 1 | Нотс Каунти | 1.95 | 3.49 | 3.55 |
| 10.12.2016 | Втора Лига | Мансфийлд Таун | 0 - 0 | Колчестър | 2.37 | 3.21 | 2.90 |
| 26.11.2016 | Втора Лига | Колчестър | 4 - 0 | Крю Александра | 2.03 | 3.37 | 3.45 |
| 22.11.2016 | Втора Лига | Челтнъм Таун | 0 - 3 | Колчестър | 2.21 | 3.35 | 3.05 |
| 19.11.2016 | Втора Лига | Йоувил | 2 - 1 | Колчестър | 2.73 | 3.17 | 2.52 |
| 12.11.2016 | Втора Лига | Колчестър | 0 - 3 | Лейтън Ориент | 2.18 | 3.45 | 3.04 |
| 08.11.2016 | ЕФЛ Трофи | Колчестър | 1 - 1 | Чарлтън | 2.86 | 3.29 | 2.30 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Карлайл - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.01.2017 | Втора Лига | Карлайл | 1 - 3 | Гримсби Таун | 1.94 | 3.56 | 3.59 |
| 31.12.2016 | Втора Лига | Нотс Каунти | 2 - 3 | Карлайл | 3.18 | 3.41 | 2.14 |
| 26.12.2016 | Втора Лига | Крю Александра | 1 - 1 | Карлайл | 3.61 | 3.40 | 1.96 |
| 17.12.2016 | Втора Лига | Карлайл | 2 - 1 | Йоувил | 1.89 | 3.49 | 3.83 |
| 10.12.2016 | Втора Лига | Лутън Таун | 1 - 1 | Карлайл | 2.18 | 3.41 | 3.04 |
| 06.12.2016 | ЕФЛ Трофи | Карлайл | 2 - 3 | Мансфийлд Таун | 1.84 | 3.49 | 3.90 |
| 03.12.2016 | ФА Къп | Карлайл | 0 - 2 | Рочдейл | 2.52 | 3.38 | 2.74 |
| 26.11.2016 | Втора Лига | Карлайл | 5 - 2 | Мансфийлд Таун | 1.82 | 3.53 | 4.05 |
| 22.11.2016 | Втора Лига | Гримсби Таун | 2 - 2 | Карлайл | 2.78 | 3.28 | 2.41 |
| 19.11.2016 | Втора Лига | Карлайл | 3 - 2 | Екзитър | 1.82 | 3.69 | 3.88 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 равенства в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.10.2016 | Втора Лига | Карлайл | 2 - 0 | Колчестър | 1.80 | 3.63 | 3.98 |
| 18.01.2014 | Първа Лига | Карлайл | 2 - 4 | Колчестър | 2.09 | 3.29 | 3.30 |
| 23.08.2013 | Първа Лига | Колчестър | 1 - 1 | Карлайл | 1.74 | 3.52 | 4.44 |
| 27.04.2013 | Първа Лига | Карлайл | 0 - 2 | Колчестър | 2.48 | 3.19 | 2.72 |
| 20.10.2012 | Първа Лига | Колчестър | 2 - 0 | Карлайл | 2.26 | 3.29 | 3.03 |
| 24.03.2012 | Първа Лига | Колчестър | 1 - 1 | Карлайл | 2.18 | 3.31 | 3.08 |
| 26.11.2011 | Първа Лига | Карлайл | 1 - 0 | Колчестър | 2.03 | 3.31 | 3.41 |
| 16.04.2011 | Първа Лига | Карлайл | 4 - 1 | Колчестър | 2.27 | 3.24 | 2.93 |
| 27.08.2010 | Първа Лига | Колчестър | 1 - 1 | Карлайл | 2.05 | 3.18 | 3.37 |
| 13.03.2010 | Първа Лига | Карлайл | 2 - 1 | Колчестър | 2.60 | 3.20 | 2.40 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Колчестър имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 07.01.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Донкастър | 25 | +17 | 52 |
| 2 | Плимут | 24 | +12 | 48 |
| 3 | Карлайл | 24 | +14 | 46 |
| 4 | Портсмут | 25 | +13 | 42 |
| 5 | Уикъмб | 24 | +6 | 41 |
| 6 | Лутън Таун | 24 | +12 | 38 |
| 7 | Кембридж Юнайтед | 24 | +9 | 38 |
| 8 | Колчестър | 24 | +7 | 36 |
| 9 | Барнет | 24 | 0 | 36 |
| 10 | Блекпул | 24 | +11 | 34 |
| 11 | Екзитър | 24 | +6 | 33 |
| 12 | Гримсби Таун | 24 | +4 | 33 |
| 13 | Кроули Таун | 24 | -8 | 32 |
| 14 | Йоувил | 24 | -3 | 30 |
| 15 | Стивънидж | 24 | -4 | 30 |
| 16 | Мансфийлд Таун | 24 | -6 | 30 |
| 17 | Крю Александра | 24 | -7 | 28 |
| 18 | Хартлипул | 24 | -9 | 27 |
| 19 | Моркамб | 23 | -14 | 27 |
| 20 | Лейтън Ориент | 24 | -8 | 25 |
| 21 | Акрингтън Стенли | 24 | -8 | 25 |
| 22 | Нотс Каунти | 24 | -17 | 22 |
| 23 | Челтнъм Таун | 24 | -13 | 21 |
| 24 | Нюпорт Каунти | 23 | -14 | 17 |
Хронология в първенството
| Колчестър | |
| Карлайл | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Колчестър | Колчестър | Карлайл | Карлайл | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Донкастър | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 2 | Плимут | 2 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 3 | Карлайл | 2 - 0 | - | - | - | |||
| 4 | Портсмут | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 5 | Уикъмб | 0 - 2 | 1 - 0 | |||||
| 6 | Лутън Таун | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 7 | Кембридж Юнайтед | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 8 | Колчестър | - | - | - | 2 - 0 | |||
| 9 | Барнет | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 10 | Блекпул | 3 - 2 | 3 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 11 | Екзитър | 2 - 3 | 2 - 3 | 3 - 2 | ||||
| 12 | Гримсби Таун | 3 - 2 | 3 - 2 | 1 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 13 | Кроули Таун | 1 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 14 | Йоувил | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 15 | Стивънидж | 2 - 4 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 16 | Мансфийлд Таун | 0 - 0 | 5 - 2 | |||||
| 17 | Крю Александра | 4 - 0 | 4 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 18 | Хартлипул | 1 - 1 | 3 - 2 | |||||
| 19 | Моркамб | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||
| 20 | Лейтън Ориент | 0 - 3 | 0 - 3 | 2 - 2 | ||||
| 21 | Акрингтън Стенли | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | ||||
| 22 | Нотс Каунти | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | |||
| 23 | Челтнъм Таун | 2 - 0 | 0 - 3 | 2 - 0 | 1 - 1 | |||
| 24 | Нюпорт Каунти | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
Класиране в шампионата
| Колчестър | Карлайл | |
| Позиция | 8 | 3 |
| Точки | 36 | 46 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 7 |
| Точки | 20 | 19 |
Форма в шампионата
| Колчестър | Карлайл | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
6 8 |
12
10 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
2 3 |
4
7 1 |
Голове в шампионата
| Колчестър | Карлайл | |
|
Вкарани
Получени |
36
29 |
45
31 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
21
15 |
20
16 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 3.70 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.29 | 1.60 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.01.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
