Англия - Втора Лига (2017 - 2018)
17:00
Колчестър
Лутън Таун
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.89 | 3.50 | 2.04 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.30 | 1.28 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.62 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.03.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Колчестър, а гостите от Лутън. Разстоянието между двата града е 90.7 км. Мачът ще се играе на стадион Колчестър Комюнити Стейдиъм, който има капацитет от 10 084 места. Размерите на терена са 102 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Колчестър Комюнити Стейдиъм. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Колчестър - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.03.2018 | Втора Лига | Стивънидж | 0 - 1 | Колчестър | 2.69 | 3.18 | 2.55 |
| 20.03.2018 | Втора Лига | Моркамб | 0 - 0 | Колчестър | 2.83 | 3.17 | 2.45 |
| 17.03.2018 | Втора Лига | Колчестър | 0 - 1 | Йоувил | 1.86 | 3.40 | 4.00 |
| 10.03.2018 | Втора Лига | Мансфийлд Таун | 1 - 1 | Колчестър | 1.97 | 3.30 | 3.76 |
| 24.02.2018 | Втора Лига | Колчестър | 0 - 1 | Барнет | 1.96 | 3.33 | 3.72 |
| 17.02.2018 | Втора Лига | Крю Александра | 1 - 0 | Колчестър | 2.96 | 3.30 | 2.30 |
| 13.02.2018 | Втора Лига | Колчестър | 2 - 1 | Ковънтри | 2.47 | 3.16 | 2.83 |
| 10.02.2018 | Втора Лига | Карлайл | 1 - 1 | Колчестър | 2.19 | 3.30 | 3.17 |
| 03.02.2018 | Втора Лига | Колчестър | 2 - 0 | Нюпорт Каунти | 2.23 | 3.17 | 3.21 |
| 27.01.2018 | Втора Лига | Порт Вейл | 2 - 2 | Колчестър | 2.16 | 3.22 | 3.31 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Лутън Таун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.03.2018 | Втора Лига | Лутън Таун | 2 - 0 | Барнет | 1.50 | 4.14 | 6.03 |
| 17.03.2018 | Втора Лига | Нюпорт Каунти | 1 - 1 | Лутън Таун | 3.60 | 3.32 | 2.01 |
| 13.03.2018 | Втора Лига | Ковънтри | 2 - 2 | Лутън Таун | 3.36 | 3.15 | 2.16 |
| 10.03.2018 | Втора Лига | Лутън Таун | 1 - 2 | Акрингтън Стенли | 1.71 | 3.60 | 4.64 |
| 03.03.2018 | Втора Лига | Кембридж Юнайтед | 1 - 1 | Лутън Таун | 3.47 | 3.30 | 2.05 |
| 24.02.2018 | Втора Лига | Лутън Таун | 2 - 2 | Челтнъм Таун | 1.65 | 3.85 | 4.80 |
| 13.02.2018 | Втора Лига | Лутън Таун | 4 - 1 | Кроули Таун | 1.58 | 3.87 | 5.31 |
| 10.02.2018 | Втора Лига | Стивънидж | 1 - 1 | Лутън Таун | 4.24 | 3.48 | 1.81 |
| 03.02.2018 | Втора Лига | Лутън Таун | 1 - 0 | Екзитър | 1.57 | 4.04 | 5.26 |
| 30.01.2018 | Втора Лига | Лутън Таун | 2 - 3 | Уикъмб | 1.95 | 3.55 | 3.56 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 равенства в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.08.2017 | Втора Лига | Лутън Таун | 3 - 0 | Колчестър | 1.64 | 3.80 | 4.91 |
| 25.03.2017 | Втора Лига | Колчестър | 2 - 1 | Лутън Таун | 3.41 | 3.32 | 2.08 |
| 26.12.2016 | Втора Лига | Лутън Таун | 0 - 1 | Колчестър | 1.90 | 3.45 | 3.75 |
| 26.12.2006 | Чемпиъншип | Колчестър | 4 - 1 | Лутън Таун | 1.83 | 3.28 | 3.94 |
| 12.09.2006 | Чемпиъншип | Лутън Таун | 1 - 1 | Колчестър | 1.69 | 3.37 | 4.66 |
| 22.01.2005 | Първа Лига | Колчестър | 0 - 0 | Лутън Таун | 2.98 | 3.20 | 2.15 |
| 28.12.2004 | Първа Лига | Лутън Таун | 2 - 2 | Колчестър | - | - | - |
| 07.02.2004 | Първа Лига | Лутън Таун | 1 - 0 | Колчестър | - | - | - |
| 26.12.2003 | Първа Лига | Колчестър | 1 - 1 | Лутън Таун | - | - | - |
| 21.04.2003 | Първа Лига | Колчестър | 0 - 5 | Лутън Таун | - | - | - |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Колчестър имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 30.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лутън Таун | 39 | +41 | 74 |
| 2 | Акрингтън Стенли | 37 | +24 | 74 |
| 3 | Уикъмб | 39 | +19 | 70 |
| 4 | Нотс Каунти | 39 | +19 | 66 |
| 5 | Екзитър | 38 | +9 | 66 |
| 6 | Ковънтри | 38 | +16 | 64 |
| 7 | Мансфийлд Таун | 38 | +16 | 63 |
| 8 | Линкълн Сити | 38 | +13 | 61 |
| 9 | Суиндън | 38 | +1 | 60 |
| 10 | Карлайл | 39 | +7 | 57 |
| 11 | Колчестър | 39 | +4 | 55 |
| 12 | Нюпорт Каунти | 38 | -1 | 53 |
| 13 | Кроули Таун | 39 | -5 | 53 |
| 14 | Кембридж Юнайтед | 39 | -12 | 51 |
| 15 | Челтнъм Таун | 39 | +1 | 48 |
| 16 | Стивънидж | 38 | -6 | 44 |
| 17 | Крю Александра | 39 | -14 | 43 |
| 18 | Йоувил | 37 | -10 | 42 |
| 19 | Моркамб | 38 | -10 | 41 |
| 20 | Форест Грийн Роувърс | 39 | -20 | 40 |
| 21 | Порт Вейл | 39 | -13 | 39 |
| 22 | Гримсби Таун | 39 | -29 | 37 |
| 23 | Честърфийлд | 37 | -26 | 34 |
| 24 | Барнет | 39 | -24 | 30 |
Хронология в първенството
| Колчестър | |
| Лутън Таун | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Колчестър | Колчестър | Лутън Таун | Лутън Таун | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Лутън Таун | 3 - 0 | - | - | - | |||
| 2 | Акрингтън Стенли | 3 - 1 | 1 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 3 | Уикъмб | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | 2 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 4 | Нотс Каунти | 2 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 5 | Екзитър | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 4 | 1 - 4 | ||
| 6 | Ковънтри | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 7 | Мансфийлд Таун | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 8 | Линкълн Сити | 1 - 0 | 1 - 0 | 4 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 9 | Суиндън | 2 - 3 | 0 - 3 | 0 - 5 | 0 - 5 | |||
| 10 | Карлайл | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 3 - 0 | |||
| 11 | Колчестър | - | - | - | 3 - 0 | |||
| 12 | Нюпорт Каунти | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 13 | Кроули Таун | 3 - 1 | 0 - 2 | 3 - 1 | 4 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 14 | Кембридж Юнайтед | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 7 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 15 | Челтнъм Таун | 1 - 4 | 3 - 1 | 1 - 4 | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 16 | Стивънидж | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 7 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 17 | Крю Александра | 3 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 18 | Йоувил | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 8 - 2 | |||
| 19 | Моркамб | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 20 | Форест Грийн Роувърс | 5 - 1 | 5 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 21 | Порт Вейл | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 22 | Гримсби Таун | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 23 | Честърфийлд | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 24 | Барнет | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
Класиране в шампионата
| Колчестър | Лутън Таун | |
| Позиция | 11 | 1 |
| Точки | 55 | 74 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 3 |
| Точки | 30 | 30 |
Форма в шампионата
| Колчестър | Лутън Таун | |
|
Победи
Равни Загуби |
14
13 12 |
21
11 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
6 5 |
7
9 3 |
Голове в шампионата
| Колчестър | Лутън Таун | |
|
Вкарани
Получени |
47
43 |
81
40 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
27
18 |
27
19 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.89 | 3.50 | 2.04 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.30 | 1.28 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.62 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.03.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
