Англия - Втора Лига (2017 - 2018)
17:00
Колчестър
Нотс Каунти
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.45 | 3.29 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.34 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Колчестър, а гостите от Нотингам. Разстоянието между двата града е 182.8 км. Мачът ще се играе на стадион Колчестър Комюнити Стейдиъм, който има капацитет от 10 084 места. Размерите на терена са 102 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Колчестър Комюнити Стейдиъм. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Колчестър - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2018 | Втора Лига | Колчестър | 0 - 1 | Акрингтън Стенли | 2.68 | 3.13 | 2.59 |
| 02.04.2018 | Втора Лига | Форест Грийн Роувърс | 1 - 2 | Колчестър | 2.81 | 3.21 | 2.43 |
| 30.03.2018 | Втора Лига | Колчестър | 2 - 1 | Лутън Таун | 3.65 | 3.36 | 1.98 |
| 24.03.2018 | Втора Лига | Стивънидж | 0 - 1 | Колчестър | 2.69 | 3.18 | 2.55 |
| 20.03.2018 | Втора Лига | Моркамб | 0 - 0 | Колчестър | 2.83 | 3.17 | 2.45 |
| 17.03.2018 | Втора Лига | Колчестър | 0 - 1 | Йоувил | 1.86 | 3.40 | 4.00 |
| 10.03.2018 | Втора Лига | Мансфийлд Таун | 1 - 1 | Колчестър | 1.97 | 3.30 | 3.76 |
| 24.02.2018 | Втора Лига | Колчестър | 0 - 1 | Барнет | 1.96 | 3.33 | 3.72 |
| 17.02.2018 | Втора Лига | Крю Александра | 1 - 0 | Колчестър | 2.96 | 3.30 | 2.30 |
| 13.02.2018 | Втора Лига | Колчестър | 2 - 1 | Ковънтри | 2.47 | 3.16 | 2.83 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Нотс Каунти - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2018 | Втора Лига | Нотс Каунти | 2 - 1 | Ковънтри | 2.62 | 3.05 | 2.71 |
| 02.04.2018 | Втора Лига | Акрингтън Стенли | 1 - 0 | Нотс Каунти | 2.08 | 3.32 | 3.37 |
| 30.03.2018 | Втора Лига | Нотс Каунти | 0 - 0 | Уикъмб | 2.64 | 3.20 | 2.58 |
| 25.03.2018 | Втора Лига | Честърфийлд | 3 - 1 | Нотс Каунти | 3.44 | 3.23 | 2.09 |
| 17.03.2018 | Втора Лига | Нотс Каунти | 1 - 1 | Мансфийлд Таун | 2.62 | 3.13 | 2.66 |
| 10.03.2018 | Втора Лига | Форест Грийн Роувърс | 1 - 2 | Нотс Каунти | 2.98 | 3.35 | 2.26 |
| 06.03.2018 | Втора Лига | Челтнъм Таун | 1 - 1 | Нотс Каунти | 2.46 | 3.27 | 2.75 |
| 24.02.2018 | Втора Лига | Нотс Каунти | 2 - 0 | Стивънидж | 1.91 | 3.49 | 3.75 |
| 20.02.2018 | Втора Лига | Кембридж Юнайтед | 1 - 0 | Нотс Каунти | 2.74 | 3.16 | 2.52 |
| 17.02.2018 | Втора Лига | Нюпорт Каунти | 0 - 0 | Нотс Каунти | 2.55 | 3.26 | 2.66 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.11.2017 | Втора Лига | Нотс Каунти | 2 - 1 | Колчестър | 2.02 | 3.37 | 3.50 |
| 01.04.2017 | Втора Лига | Нотс Каунти | 3 - 1 | Колчестър | 2.43 | 3.12 | 2.92 |
| 17.12.2016 | Втора Лига | Колчестър | 2 - 1 | Нотс Каунти | 1.95 | 3.49 | 3.55 |
| 03.03.2015 | Първа Лига | Колчестър | 0 - 1 | Нотс Каунти | 2.08 | 3.25 | 3.37 |
| 19.08.2014 | Първа Лига | Нотс Каунти | 2 - 1 | Колчестър | 2.09 | 3.28 | 3.33 |
| 29.03.2014 | Първа Лига | Нотс Каунти | 2 - 0 | Колчестър | 2.06 | 3.29 | 3.31 |
| 14.12.2013 | Първа Лига | Колчестър | 0 - 4 | Нотс Каунти | 2.46 | 3.25 | 2.70 |
| 13.04.2013 | Първа Лига | Нотс Каунти | 3 - 1 | Колчестър | 2.24 | 3.25 | 3.02 |
| 06.11.2012 | Първа Лига | Колчестър | 0 - 2 | Нотс Каунти | 2.39 | 3.27 | 2.77 |
| 05.05.2012 | Първа Лига | Нотс Каунти | 4 - 1 | Колчестър | 1.63 | 3.69 | 4.99 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 9 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Колчестър имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
Втора Лига класиране към 14.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Акрингтън Стенли | 40 | +27 | 83 |
| 2 | Лутън Таун | 42 | +44 | 80 |
| 3 | Уикъмб | 41 | +20 | 74 |
| 4 | Екзитър | 41 | +10 | 72 |
| 5 | Нотс Каунти | 42 | +19 | 70 |
| 6 | Линкълн Сити | 40 | +15 | 67 |
| 7 | Ковънтри | 41 | +11 | 65 |
| 8 | Мансфийлд Таун | 42 | +13 | 64 |
| 9 | Суиндън | 42 | +1 | 64 |
| 10 | Карлайл | 42 | +7 | 61 |
| 11 | Колчестър | 42 | +5 | 61 |
| 12 | Кроули Таун | 42 | -6 | 57 |
| 13 | Нюпорт Каунти | 40 | -2 | 54 |
| 14 | Кембридж Юнайтед | 41 | -11 | 54 |
| 15 | Стивънидж | 42 | -2 | 52 |
| 16 | Челтнъм Таун | 42 | +2 | 51 |
| 17 | Крю Александра | 42 | -14 | 47 |
| 18 | Йоувил | 40 | -9 | 46 |
| 19 | Порт Вейл | 42 | -13 | 43 |
| 20 | Моркамб | 41 | -13 | 43 |
| 21 | Гримсби Таун | 42 | -29 | 41 |
| 22 | Форест Грийн Роувърс | 41 | -22 | 40 |
| 23 | Барнет | 42 | -25 | 36 |
| 24 | Честърфийлд | 40 | -28 | 35 |
Хронология в първенството
| Колчестър | |
| Нотс Каунти | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Колчестър | Колчестър | Нотс Каунти | Нотс Каунти | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Акрингтън Стенли | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Лутън Таун | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 3 | Уикъмб | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | 0 - 0 | 2 - 4 | 2 - 4 | |
| 4 | Екзитър | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||
| 5 | Нотс Каунти | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 6 | Линкълн Сити | 1 - 0 | 1 - 0 | 4 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 7 | Ковънтри | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 8 | Мансфийлд Таун | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 9 | Суиндън | 2 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 10 | Карлайл | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 11 | Колчестър | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 12 | Кроули Таун | 3 - 1 | 0 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 13 | Нюпорт Каунти | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 14 | Кембридж Юнайтед | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 3 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 15 | Стивънидж | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 16 | Челтнъм Таун | 1 - 4 | 3 - 1 | 1 - 4 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 17 | Крю Александра | 3 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 4 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 18 | Йоувил | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 19 | Порт Вейл | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 20 | Моркамб | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 1 - 4 | 1 - 4 | |
| 21 | Гримсби Таун | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 0 - 0 | |||
| 22 | Форест Грийн Роувърс | 5 - 1 | 1 - 2 | 5 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 23 | Барнет | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 24 | Честърфийлд | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Колчестър | Нотс Каунти | |
| Позиция | 11 | 5 |
| Точки | 61 | 70 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 13 |
| Точки | 33 | 25 |
Форма в шампионата
| Колчестър | Нотс Каунти | |
|
Победи
Равни Загуби |
16
13 13 |
19
13 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
6 6 |
6
7 8 |
Голове в шампионата
| Колчестър | Нотс Каунти | |
|
Вкарани
Получени |
51
46 |
63
44 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
29
20 |
24
26 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.45 | 3.29 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.34 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
